Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4901 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chłopaki mam problem. Jak jeżdżę czasami autobusem to zauważyłem fajną dziewczynę. Zdobyłem jej numer telefonu. Puściłem zwarkę pytała kim jesteś to się przedstawiłem nie wiem czy mnie skojarzyła. Zapytała mnie po co mi jej numer więc napisałem że chciałem ją lepiej poznać . Napisałem też że jest fajna i do tego bardzo ładna a ona na to mi odpowiedziała że " Nie bierze mnie to i strasznie śmieszne jest to że myślisz że jestem fajna takiej rzeczy nie możesz stwierdzić" Jak zachęcić ją do rozmowy ? HELP ME !!!

P.S. nie chcę tu nikogo obrazić ale 16 tki maja nasr..e w głowie. Takie odnoszę wrażenie jakby się w namiętny związek bawiły a nie w poważna miłość. Sprawdzone ;)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 13:04
  •  

#4902 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:43

To dlatego woli starszych, bo chce chłopaka a nie dziecko, bez urazy oczywiści. Kiedyś Mi to koleżanka tłumaczyła, jak szesnastka ma chłopa parę lat starszego to jest spełniona czy coś ;)

Cos podobnego od niej usłyszałem :P

#4903 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To podejdź do niej w tym autobusie i powiedz jej dokładnie to samo to wtedy zrozumie, że prawdę mówisz a nie jaja sobie z niej robisz.
Jak przez SMS zaczniesz z nią chodzić, to zerwie z tobą przez GG :P Tak się kobit nie z zdobywa. ;)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4904 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 siemanko wam :P No dzis dzień wypłaty, mozna sie zabawić ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#4905 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W końcu zaczynasz normalnie ;) pierwszy post dzisiaj i same uśmiechy :P
To co wszyscy po browarka bez alkoholowego oczywiście :D Ci co 18 lat nie maja i sobie przed monitorem pisząc na A-F...
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4906 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co to za browar bez alkoholu ;) nawet o smutkach sie nie zapomni :P

#4907 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Prawo trzeba przestrzegać ;) Ja już dawno po 18 to Mi rybka

#4908 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A przed 18 przestrzegałeś?? ;)

#4909 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolego to forum otwarte tutaj tylko z godnie z prawem piszemy ;) A jak to mój wuj mówił lepiej, żeby w domu pił, ze wszystkimi wódkę, niż za sklepem po kryjomu jakiegoś sikacza.

#4910 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O jejku macie po 15 lat i dziewuch się zachciewa. Poczekajcie, najpierw musicie ukończyć karierę w Fifie i przejść najnowszego nfs'a.
Za kilka lat bedziesz żałował, że tak szybko zacząłeś ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4911 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo<br /> :PROTECTOR:

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:35

Chłopaki mam problem. Jak jeżdżę czasami autobusem to zauważyłem fajną dziewczynę. Zdobyłem jej numer telefonu. Puściłem zwarkę pytała kim jesteś to się przedstawiłem nie wiem czy mnie skojarzyła. Zapytała mnie po co mi jej numer więc napisałem że chciałem ją lepiej poznać . Napisałem też że jest fajna i do tego bardzo ładna a ona na to mi odpowiedziała że " Nie bierze mnie to i strasznie śmieszne jest to że myślisz że jestem fajna takiej rzeczy nie możesz stwierdzić" Jak zachęcić ją do rozmowy ? HELP ME !!!

P.S. nie chcę tu nikogo obrazić ale 16 tki maja nasr..e w głowie. Takie odnoszę wrażenie jakby się w namiętny związek bawiły a nie w poważna miłość. Sprawdzone ;)

powiedz jej że chcesz to sprawdzić, ale odrazu nie wyjeżdzaj z tekstami typu że chcesz ją poznać, albo że bardzo Ci sie podoba, zaczanij rozmowe lużno, żartuj, byle nie z jej, rozbaw ją, ona sama musi sie do
Ciebie przekonać, potem to już samo pujdzie.

#4912 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:36

kolego to forum otwarte tutaj tylko z godnie z prawem piszemy :P A jak to mój wuj mówił lepiej, żeby w domu pił, ze wszystkimi wódkę, niż za sklepem po kryjomu jakiegoś sikacza.

Moja ciotka mówi podobnie, tylko z papierosami za stodołą ;)

#4913 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:38

powiedz jej że chcesz to sprawdzić, ale odrazu nie wyjeżdzaj z tekstami typu że chcesz ją poznać, albo że bardzo Ci sie podoba, zaczanij rozmowe od rozmów, żartuj, byle nie z jej, rozbaw ją, ona sama musi sie do
Ciebie przekonać, potem to już samo pujdzie.

Jak już powiedział to za późno trochę na to rade ...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4914 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja wam powiem chłopaki ze wczoraj sie rozstalem zdziewczyna po 13 miesiacach i 6 dniach... i jakos mi tak smutno troche

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#4915 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak to?? Co z Karolino ?? ;)(

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4916 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tyle wytrzymaj.
Ale Ci się nie dziwię i wiem co czujesz ;)

#4917 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przewaznie kazda laska szuka chlopaka starszego do 3-4 lat albo ostatecznie w tym samym wieku, a tu jak ktos napisal jak ona ma 16 to by chciala starszego bo ci w jej wieku to w 90% dzieciaki na ktorych brakuje słow..

Jakub mialem podobnie tylko ze jak jechalismy to ona sie do mnie usmiechala ja do niej i raz sama idac za mna podeszla wcisnela mi kartke z numerem telefonu i szybko poszla dalej szczerze mowiac to bylem w szoku, a ty powiedz jej ze chcialbys z nia pogadac i ja poznac lepiej zeby moc sie przekonac o tym czy jest taka fajna jak ci sie wydaje.

a co do picia napoji alkocholowych to wiadomo ze sie pije po ukonczeniu 18 roku zycia a nie wczesniej, wczesniej to mozesz mleka sie napic ;) .. ja mam 21lat nie dlugo i nie pije od ponad roku jak wypije od czasu do czasu na jakies imprezie piwo czy cos kilicha to swieto przewaznie jestem kierowca ale nawet jak nie jestem to nie pije :P

#4918 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo<br /> :PROTECTOR:

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:44

Jak już powiedział to za późno trochę na to rade ...

no to nie znaczy kolego że nie moze próbować dalej, nic przecież nie traci, byle tego błędu więcej nie popełniał.

#4919 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @jakub16, słuchaj, jak będziesz jechał autobusem, i ona też tam będzie zaśpiewaj dla niej piosenkę na cały głos.

A dla kolegi @cichy007, i bardzo dobrze, niech ma za swoje, tak 3maj.
Oglądałeś kiedyś Modę na sukces? Nic straconego, przejdziesz przez 10 kobit i znowu do niej wrócisz, i tak w kółko. Trza brać przykład z bohaterów filmowych!

edit:
Zobaczcie z nich tez bierzcie przykład, rozstają się ze sobą, a jednak ciągle się śmieją ;) Zobacz jak się śmieją

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4920 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 23:14

Oglądałeś kiedyś Modę na sukces?

Teraz to przegiąłeś ;)