Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4881 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie to bylo w zarcie ze bede kochal jak swoje, wiem ze jak by co to bedzie moje napewno tego jestem pewien i o to jestem spokojny .. a ufac jej moge znam ja juz troche i darze ja pelnym zaufaniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:56
  •  

#4882 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo<br /> :PROTECTOR:

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to widocznie tam na kujawach i pomorzu jakies bardziej gorące albo bardziej brane dziewczyny są że w jednej klasie tyle już zalanych dziewczyn jest. nie no chyba taka nie jest żeby wrabiać,

#4883 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Idę spać, nie chcę umrzeć przy kompie ;)

#4884 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie no wiesz roznie bywa akurat u niej w klasie to polwa lasek to szok normlanie patologia pelna geba, a ta co teraz jest w ciazy miala pecha z tego co wiem gumka zawiodla.

Nie no wrobic mnie to nie wrobi bo raczej ciezko worbic kogos w jego wlasne dziecko prawda ;)

#4885 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo<br /> :PROTECTOR:

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:55

Kolo99 celibat to podstawa!!

Adamo ale te wspomniania:P

Kochajmy sie!!

oj Rafał , samochód rozwalony ale wspomnienia bezcenne. nie ma nic przyjemniejszego niż na dworze marznąć 100 km od domu i czekać na pomoc.;p

Damian a może ktoś specjalnie przedziurawił szpilką ??? i dziecko zawsze bedzie miało kompleksy że jest ofiarą dziurawego kondona.
powoli trza chyba juz do pierzynowa sie wybierać.;p

#4886 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 07 styczeń 2010 - 01:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Koledzy, ostatnia moja rada, więcej już tutaj nie zajrzę - na pole, a nie na laski!!

#4887 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 01:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @kolo99 to jest problem bo ja mieszkam w miescie ;) .. wiec nie dam rady w pole ruszyc :P ..

#4888 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 07 styczeń 2010 - 08:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @kolo99 Celibat celibatem ale całe życie samemu? Będziesz robił z polu a kto Ci obiadek uszykuje, łóżko wieczorem zagrzeje, z imprezy przywiezie jak popijesz z kumplami ;)Z dziewczyną jest się czasem cziężko pogodzić, wiem po sobie, dziś się kochamy a jutro kłucimy... Ale bez kobitki jest jeszcze gorzej...

It's My Life...

JD...

#4889 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 09:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czesio nie łam się!! to nie twoja wina, zapamietaj sobie wina zawsze leży po obu strona: jej i jej matki!! to nigdy nie jest wina chłopaka. pisałem że nigdy nie można byc pewnym że to ta jedna jedyna, a nawet pomyślcie sobie co to za dziewczyna: z jednym chodzi z drugim idzie na wesele potem kręci że nie może...żal.pl a ty się chłopie zacznij bawić i szaleć, bajeruj, ściemniaj, kozystaj z życia, młodośc musi się wyszaleć a ta laska to należy do tej grupy "trzy czwarte co są ch*** warte"
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#4890 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 09:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No dobra Tylk oze ja jej powiedziałem. że ma isc jak z klegą bo coś opory miała. No ok. A tutaj taka niespodzianka. :P

Heh na całym AF ma przej*** teraz. Ale ja tam nie mam wielkiego żalu. No ale tak to jest z farmerem lekko zadrzeć i AF dumnie by komuś naje*-** ;) :D
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4891 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 07 styczeń 2010 - 10:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Koledzy koledzy Ja od nikogo kosza nie dostałem, ze swoją Nunią od Nowego Roku jestem i jest super. Napisałem tylko, że z pierwszą na II roku studiów się rozstałem a to już dawno było
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4892 Share karolbor1985

karolbor1985

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale lektura... ale Panowie trzeba szukać, głowa do góry... ja już odliczam dni do końca kawalerstwa hyh...
być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

#4893 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam w tym temacie :P Pierwszy post mój tutaj :D Jak mnie to zbytnio nie dotyczyło to nie pisałem, tylko czytałem :) Przez wakacje poznałem super dziewczynę, chodziłem na dyskoteki tam gdzie ona, dobrze sie z nią bawiłem, ale niestety te wakacje spędzałem u wujka... Czyli kiedys musiał nadejść koniec... Aż do świąt z nią nie rozmawiałem, kiedy wysłąłem Smska z życzeniami i sie rozmowa rozpoczęła. Później spotkałem się z nią na sylwka na dyskotece i było fajnie. Dwa dni później powiedziałem jej że mi się bardzo podoba i jeszcze parę innych miłych rzeczy... Ale ona to ma raczej w du..e :D Jest ode mnie rok starsza, a z jej wypowiedzi wynikało że woli starszych ;) Powiedzcie, co mam zrobić, dać spokój??

#4894 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak i nie pozalecaj się trochę, ale tak żeby wiedziała, że coś do niej czujesz tylko bez przesady. A jak się coś innego trafi to bierz drugą.
nie ma takiego wagonu, którego nie można odczepić.
Jakby Czesio to zrozumiał to cale AgroFoto z miesiąc by ze szczęści piło ;) oranżadę oczywiście :P
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4895 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak, to by było dobrze :P Dzis napsałem po południu Smsa do niej, to mi nie odpisała... A teraz jest na gg, piszę do niej ale mi nie odpisuje... ;)

#4896 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ile koleżka martuś951 ma lat?

#4897 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To jej napisz, że myślałeś iż ma lepsze wychowanie i że jest Ci wstyd, że w ogóle z nią zaczołeś. To ją pod k***i

#4898 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Lukasz1987 twoja propozycja na picie mi się podoba!! czesio daj tylko znać... hehehehe nie rozumiem was chłopaki nie macie poczucia swojej wartości, po co wy się prosicie o odpowiedź?? facet to jest facet a nie baba!! jak nie to się mówi lasce (słowa niecenzuralne podpowiedź czasem tak się zwracamy do policji ch w coś ta gdzieś) wiadomo o co chodzi. normalnie bym to powiedział ale na forum trzeba się opanować...
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#4899 Share matus951

matus951

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:34

A ile koleżka martuś951 ma lat?

Młode dzieci jesteśmy, ona ma 16, ja 15 ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4900 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To dlatego woli starszych, bo chce chłopaka a nie dziecko, bez urazy oczywiści. Kiedyś Mi to koleżanka tłumaczyła, jak szesnastka ma chłopa parę lat starszego to jest spełniona czy coś ;)