marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Rafal180    4

a no pywno MY WINCYJ WYPIJIMY ,a późnij tys dajymmy to co chcą i to z kunkrytomi :D HEJ

już tak nie rób gwiazdy :) żeby sie przekonac trzeba zawody zrobić ^^


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

na jakoby nie lyko yno sie hopnie 0,75 na łyb,muj pikny rykord to je na roz 500ml hyciłym zakłod taki był i wygrołym całusa łod kolyżanki hej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No starszych nie lubię ^^ Nie był mi ten przepis potrzebny ale czasem warto wiedzieć.

 

Wogóle polskie prawo jest ciekawe. Oglądać XXX można od 18 a uprawiać od... 15

Widać że Polskie prawo :) jak od 15 latm ogą robić bara bara. To takie XXX tylko real :D Ahhh ale kumpel sie cieszy przynajmniej że szybciej zaczoł przygody erotyczne :)

 

na jakoby nie lyko yno sie hopnie 0,75 na łyb,muj pikny rykord to je na roz 500ml hyciłym zakłod taki był i wygrołym całusa łod kolyżanki hej :)

Podoba mi sie Twoja gadka :) Polać MU !!!!


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

na jakoby nie lyko yno sie hopnie 0,75 na łyb,muj pikny rykord to je na roz 500ml hyciłym zakłod taki był i wygrołym całusa łod kolyżanki hej ^^

Janosik dobrze ze pawia na koleżanke nie puściłes po takiej ilości :D tego całusa gdzie dostałes? w czoło??


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Niektóre treści to powinny być chyba filtrowane, ponieważ mamy nieletnie osoby na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

oj @rafal180 jo przeca góral tokie półlitra yno to je podstawom u hopa u nos ,a jako nie wierzys to trudno cosik sie muwi yno ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

czytam te posty ale kaseka ciezko jest mi rozszyfrowac... i co tu gadac kto wiecej wypije ja 2 litry wypije przez noc jak bym chcial.. Spotkac sie gdzies w kulturlanmym miejscu i pic razem wtedy sie okarze kto ile moze wypic i jak bedzie wygladal po 0,5 na glowe..

 

 

A ja sie dzis zalamalem chcialem zalozyc wlasny interes no ale niestety nie dam rady wystartowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Chcialem MC Donalda otworzyc i szukalem informacji jakis na ten temat jak zaczac i co trzeba spelnic ale trzeba miec pol miliona na start skad ja im tyle wezmne, w dodatku musze miec swoj lokal i wyposazenie w nim do tego wszystkiego.

 

Ale mysle jeszcze czy sklep z uzywana odzieza nie byl byl dobrym pomyslem i tanszy interes do rozkrecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

na upartego to zacznij handlować na rynkach, w Warcie co czwartek galanty rynek jest to i utarg miałbyś ładny :D

lokalu nie musisz mieć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

kolygo @zenon1z2gor uraził nym cie jako zy mnie za dziciaka mos ,jak tako to cie przeproszom ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No ale zeby handlowac tez trzeba miec jakies pozwolenie raczej? wiem myslalem nawet moze wynajac cos na poczatek zalezy jakie by byly oplaty za wynajem i wtedy handlowac szukac okazji cenowych albo cos na allegro widzialem 100szt ubran za 300zl wiec nawet jak bym po 5zl sprzedawal to mam 200zl zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Maszynami handluj ^^ Mi dziś uciekła z przed nosa fajna C-4011 za 2,500zł... po remoncie taki dziadek chciał sprzedac i tlyko za remont liczył... Chodziła jak pszczółka :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

każdy temat dobry jeśli sprawa słuszna, kolega potrzebuje porady, więc trzeba udzielić :D Trzeba być uczynnym :) W kupie siła ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio o tym tez myslalem ale bardziej bym na samochody sie nastwil niz na sprzed rolniczy chyab ze pozniej, pierw myslalem kupic cos okazjonalnie w niemczech i sprzedac w polsce widzialem kilka Fiatów Punto za 200-500 Euro a sprzedac smialo bym mogl za te minimum 4 tys jak nie wiecej.

 

 

a co do sprzetu to kolo kuyzna koles handluje i nikt nie wie skad on bierze te sprzety bo sprzedaje tanio ale nie zawsze sie dobrze trafi z tym sprzetem od niego ..

 

 

a to jest powazna sprawa bo palnuje zalozyc rodzine i chce jej jakis byt zapewnic wiadomo lepiej by bylo robic u kogos w firmie i robic swoje i tylko czekac na kase na koncie ale robic miesiac za 900zl to raczej bedzie ciezko utrzymac rodzine i przez 2 lata uzbierac na samochod i mieszkanie, chociasz w aktualej pracy mam 1000 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Czesio o tym tez myslalem ale bardziej bym na samochody sie nastwil niz na sprzed rolniczy chyab ze pozniej, pierw myslalem kupic cos okazjonalnie w niemczech i sprzedac w polsce widzialem kilka Fiatów Punto za 200-500 Euro a sprzedac smialo bym mogl za te minimum 4 tys jak nie wiecej.

 

 

a co do sprzetu to kolo kuyzna koles handluje i nikt nie wie skad on bierze te sprzety bo sprzedaje tanio ale nie zawsze sie dobrze trafi z tym sprzetem od niego ..

 

 

a to jest powazna sprawa bo palnuje zalozyc rodzine i chce jej jakis byt zapewnic wiadomo lepiej by bylo robic u kogos w firmie i robic swoje i tylko czekac na kase na koncie ale robic miesiac za 900zl to raczej bedzie ciezko utrzymac rodzine i przez 2 lata uzbierac na samochod i mieszkanie, chociasz w aktualej pracy mam 1000 na reke

 

 

sprzęt? Z niemiec oczywiscie :0 Za grosze z tamtąd a tutaj gruba kasa. U nas jeden handlarz jest to sprzedał ZTS 16245 z 15 tyś zyskiem ^^ Bo tam napęd sie nei chciał włączyc zrobił to w polsce ksozt tej naprawy 100 zł odpicował i na plac


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

znany tymat z tymi ciognikoma wujoszyk tyz hadlarz cosik sie wi na te tymaty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

o lalkach to sobie można gadać... Z lalkami to trzeba Umcy, umcy , umcy robić ^^ Podobno lateksowe najlepsze, zenon chyba coś o tym pisałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Zenon jak lubisz lalki to ja tam nie wnikam ^^ .. a ile mozna gada co dziewcyznach mozna pogadac o tym jak im zapewnic byt jak chce sie z nimi zenic i zakladac rodzine.. Czesio to on nie zle na nim zarobil nie ma co. A co do dziewczyn to jakos ucichly sprawy nikt nie ma juz zadnego problemu kazdy sobie poradzil ze swoim problemem i poderwal jakas panne albo ta co palnowal i sie pytal jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Zenek tak robił to Umcy, umcy , umcy że aż kolejna dziure zrobił ^^


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Zenek idz do porządnego wulkanizatora,niech się tym zajmie fachowiec bo z kobitami nie mozna sobie pozwolić na fuszerkę(nawet z tymi dmuchanymi)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Damian, nie będę się chwalił kto rozwiązał problemy tych wszystkich uczestników tego forum ^^ :) hahahahaha :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

haa a o mom dylymat z którą co by tu zakrucici bo syckie są pikne ratujcie hopy ^^ jakie zalyty byście polecili i jako była noj :D lypsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Ty Janosik potrzebujesz kawał baby żeby dobrze owce ganiał po gorach dlatego bierza ta wiekszą.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj