X

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4861 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo<br /> :PROTECTOR:

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolo.. jezeli tak koło od bizona ciąga, to po CZesiowi władek, jak ona by go całego na plecach nosiła, sprzedac władka i do kobity pług zaczepić;d ;) z czarnobyla je wytrzasnałes??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:19
  •  

#4862 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zdolna. Bym powiedział coś ale nie powiem ;) Ja sie też mało starałem. Zobacz nigdzie jej nei wyciągałem. Ona na dyski zaczeła jeździć. Nie no każdy tutaj dał d*py. Ja najwięcej. Ona winna nie jest. Nie wiedziała ze ja ocś czułem. Jak bym szybciej o tym weselu powiedział. Kiedy była wolna bo to na dniach ona poznała kogoś. Damian. żałuje że nie zareagowałem szybciej. Ale myślałem niedawno jeszcze przeżywała ból to tak szybko sie nie pozbieraale Ona silna jest. Ale kiedys widziałem, widziałem jak płakała, stanelismy na postoju przy lesie i ona coś pisała i plakała i zauważyłem to bo swiatła zostawiła. I ja też juz nie mogłem. Ona cierpi a ja nic zrobic nie moglem. No ale teraz ja przez Nią No jestem wkur na nią nie ukrwyam. ale co tam. Dobra konczmy bo zaraz padne. Lepiej powiedzcie co u was :P

Masz dmaian racje. Może Ona sie nawróci. Jeżeli powie mi TAK to sie poświęce bo me uczucie nie wygasa....

Dobranoc idę spać :D

Edytowany przez UrsusCzesio, 07 styczeń 2010 - 00:05.

Mój Wladimirec podbija świat

#4863 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ogłoszenie matrymonialne może napisz do gazety, to dechami drzwi i okna bedziesz zabijał przed chętnymi, a tak na poważnie dałeś toche ciała ale bedziesz miał nauczke na przyszłość, żebyś znowu kidyś tylko zapachów jej perfumów nie wąchał znowu.

#4864 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja byłem u swojej i nie było tak cudownie jak w niedziele :D chyba chumorek jej dziś do końca nie dopisał ;) , ale za to niezapomniany powrót do domu :D Za dziewczynami ciężko zdążyć, trzeba się spieszyć za nimi. :P

It's My Life...

JD...

#4865 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj to sie módl żeby kumepl jechał wp iatek do szkoły bo jak nie to Ona jedzie ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#4866 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no kolo co to za KOBITA musi byc haha .. pewnie 4 obracana spokojnie by ciagnela i nim rzucala ;) haha ..

No Czesio wiesz teraz nie ma co gdybac to by bylo gdyby bo to jest najgorsze a nic nie daje jzu teraz, a łzy osoby na ktorej ci zalezy najbardziej bola jak jeszcze nie wiesz jak mozesz pomoc to wogole katastrofa..

Ja nie wiem co jest z moja :P .. Martwie sie bo ostanie sms od niej to ze sie uczy i ze ja glowa boli jak nic, zle sie czuje itp., najlepsze bylo to ze powiedziala ze moze jest w ciazy, a teraz bez znaku zycia moze poszla spac ale zawsze pisala chociasz dobranoc a tu nic.. teraz nie wiem czy spi czy cos jej sie stalo albo cos a nie chce dzwonic bo moze spi.. ale teraz mam zoladek przy sercu jak mysle o tej ciazy ..znow nie bede mogl zasnac bede ciagle myslal o tym i co jej jest ..

#4867 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiesz ziemek co, ja nie sprawdzałem i nie zamierzam sprawdzać, czesio ma linka do profilu jego pytaj. Ja żyję z odwieczną zasadą - pełny celibat i basta!

#4868 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a to czego sie Damian boisz najbardziej?? Je reakcji , Twoich rodziców czy jej rodziców??? nawet jezeli okaże się to prawdą to tydzień minie i juz wszystkim przejdzie. a jak sie urodzi to wszyscy bedą tak szczesliwi ze do nieba skoczą najbardziej dziadkowie.
Kolo9 co Cię nakłonilo do tak drastycznej zmiany nastawienia co do płci przeciwnej??? ;)

#4869 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak by to byla prawda to najbardziej reakcji jej babci, ktora juz pewnie by nie byla dla mnie taka mila i wogole, nawet nie wie ze my spimy razem bo by jej gadala ze ho ho

Moi rodzice to luzik, ona by byla po niekat szczeliwa, jej rodzice mysle ze bym przezyl, ale bym byl wkurozny na siebie ze jej mozna powiedziec zycie zmarnowalem bo zostala jej jeszcze szkola ktora chce zeby skonczyla bez zadnego problemu.

#4870 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Zdolna. Bym powiedział coś ale nie powiem :D Ja sie też mało starałem. Zobacz nigdzie jej nei wyciągałem. Ona na dyski zaczeła jeździć. Nie no każdy tutaj dał d*py. Ja najwięcej. Ona winna nie jest. Nie wiedziała ze ja ocś czułem. Jak bym szybciej o tym weselu powiedział. Kiedy była wolna bo to na dniach ona poznała kogoś. Damian. żałuje że nie zareagowałem szybciej. Ale myślałem niedawno jeszcze przeżywała ból to tak szybko sie nie pozbieraale Ona silna jest. Ale kiedys widziałem, widziałem jak płakała, stanelismy na postoju przy lesie i ona coś pisała i plakała i zauważyłem to bo swiatła zostawiła. I ja też juz nie mogłem. Ona cierpi a ja nic zrobic nie moglem. No ale teraz ja przez Nią No jestem wkur na nią nie ukrwyam. ale co tam. Dobra konczmy bo zaraz padne. Lepiej powiedzcie co u was :D

Masz dmaian racje. Może Ona sie nawróci. Jeżeli powie mi TAK to sie poświęce bo me uczucie nie wygasa....

Dobranoc idę spać :P

Jak by ona dała to by nie było źle ;)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4871 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to ja Cie nie rozumiem, przecież jak śpicie razem to chyba jesteście tego świadomi, i czemu dziecko nazywasz problemem??? jeżeli macie być razem to ona ma dziecko wychowywac a Ty masz jej zapewnic utrzymanie żeby do zadnej szkoły chodzić nie musiała bo nic dziecku matki nie zastąpi.

#4872 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W d*pie maryni ze szkołą, szkoła jeść Ci nie da. Jak koło od bizona kobita zmieni to to jest szkoła życia, a z nauki to tyle pożytku, że tylko będzie się wymądrzać.
Adamo, ja nie nastawiam się źle do kobiet, ja po prostu nie zapodaję sobie takich stresów jak @19Damian89, bo po co? Nie zesiwieję tak szybko ;)

#4873 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 też wychodze z tego założenia że szkołą jeść nie da, zapłaciłem że 1 semestr studiów i co??? i słuchm tylko tych debili i jeszcze pod szkołą pod łodzią samochód rozwaliłem, juz po świętach nie ide do żadnej szkoły, jak ktoś ma łeb na karku to żadna szkoła nie potrzebna, szkoła ci jesć nie da

#4874 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @kolo99 i tak juz ma siwe wlosy mimo niby mlodego wieku haha ..

Adamo nie nazywam problemem ja bede sie cieszyl wiadomo ze liczymy sie z tym ze mozemy wpasc i wogole ale chcialbym zeby pierw skonczyla szkole dopiero jest w 2 klasie technikum... i problem to jest predzej w tym ze mieszkamy od sibie kolo 40km, a ja nie mam narazie pracy zadnej i ciezko bedzie cos znalesc, wiadomo ze nic matki nie zastapi i to jest pewne.

#4875 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolo99 celibat to podstawa!!

Adamo ale te wspomniania:P

Kochajmy sie!!

#4876 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak to mówią, trzeba było myśleć głową, a nie ...... . Ty masz siwe, czy Twoja laska?

#4877 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a no to jeżeli sie okaże że nie jest w ciąży to musisz troche sfolgować i zasosować to so kolega wyżej napisał, celibat. a jeżeli masz juz dzieciątko to wyjścia nie masz. musisz im zapewnić byt. przecież nie powiesz rodzicom żeby caly czas fundowali na jedzenie i pampersy.

#4878 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja mam siwe gdzie nie gdzie ;) a glowa mysle zawsze niczym innym .. a to ze od czasu do czasu do czegos wiecej dojdzie to poprostu raz na jakis czas mozna i zawsze pelna kontrola, ale oby nic nie bylo., chociasz jak bedzie to no coz bede kochal jak swoje :P ..

a to co mowi kolega to stosowalismy po tym jak w jej klasie jedna ma jzu dziecko jedna urodzila nie dawno i dwie sa w ciazy chyba .. wiec wiesz byla dosc spora przerwa jakies 4-5 miesiecy. a to ze nie beda mnie rodzice sponsorowac to wiem sam chce jak najszybcioje sie wyprowadzic pierw kupic samochod pozniej mieszkanie...

#4879 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Albo zastować technike TDS ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4880 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 00:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Będziesz kochał jak swoje, a może być nie Twoje? Nie ufasz swojej lasce? Myslisz, że chce Cie w coś wrobić? :/

Zdradź nam na czym polega ta technika ;)