Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4841 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo<br /> :PROTECTOR:

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie no koledzy sfolgujcie troche, spokojnie będzie dobrze, przyjdzie walec wszystko wyrówna. za tydzien jak będziesz wracał z Kościoła i ją mijał to jej nawet nie zauważysz. ona bedzie żalować kogo straciła. Teraz se odrazu walnij sete i myśl żę za 2 miechy kalendarzowa wiosna idzie i władkiem na pole ruszysz. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 20:12
  •  

#4842 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu ja idę spać, ale jakby co mam panadol ;)
Trzymaj się zdrów :P

Edit:
Tak jak Adamo mówi, pomyśl teraz o swoich bronach 5 skibowych, czy jakie tam masz. Wszystko sobie ustal co i jak na wiosnę zrobisz.

A na dziewczynki przyjdzie czas, jakbyś potrzebował kobiety w przyszłości to mieszka ode mnie 5km wolna dziołcha. Nie obiecuję że spodoba Ci się, ale oponę od bizona sama poradzi sobie zdjąć. Także zastanów się.

#4843 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolo.. to poczekaj. może mailem prześlij CZesiowi tabletki. ;)

#4844 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to ja też poproszę :P głowa mnie coś boli ;)

It's My Life...

JD...

#4845 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Władka to ja msuze zrobić. Tylk okochany gospodarz brat 2 przeje** 13 tys co były nei ma nawet na opłaty ojciec samochod chce kupić, na wesele musi dac, władek z posrywanymi 3 szpilkami stoi nie ma za co robić. Znajde tą jedyną, ożenie się i będziemy sobie gospodarzyć :P Ja z Nia chcą nei chcą sie spotkam prędzej czy póxniej, moze nawet już w piatek bo jak kumpel na prawko pojedzie to z Nia jade. Ale co tam zapalimy sobie jak pol rok utemu na imprezie gdzie nie myślałem nawet że ją pokocham jak to Pawlak powiedział,,Kochanie samu przejdzie" Chcoaiż u mnei to potrwa mówie wam. Wiem co było ostatnio. A aż tak fajnie nie było bo sie nie wisywalismy tyle pare razy potem coś tamtej odbiło. A tutaj codziennie prawie :D

A masz jej fotke? Bo ja oglądałem E-512 i miała kapcia ;)

Edytowany przez UrsusCzesio, 06 styczeń 2010 - 23:33.

Mój Wladimirec podbija świat

#4846 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:35

to ja też poproszę :P głowa mnie coś boli :D

może PanAdolf?? ;)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4847 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no nie mam fotki, ale na naszej klasie może znajdę to podam Ci jej profil, chcesz? Mam szukać?

#4848 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak mozesz znajdź. Chcoiaz sobie oko pociesze ;) Bo to daleko jak ciort :P ,, Cudze chwalicie swego nei znacie sami nei wiecie co posiadacie" W okolicy gdzieś powinna być ta któram mnie zechce.

#4849 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 uu CZesio to na co ta kasiora poszła??. jak mówisz problemy z kasiorą są to i moze dobrze że dała Ci kosza,bo mieć dziewczynę "'to nie są tanie rzeczy". nazbieraj na na jakiegoś ładnego "kwiatka," władka wyremontujesz. samochód kupisz i akurat dorośniesz jeszcze do dziewczyn, a narazie nie łam się
@Rafał jeżeli Pan Adolf ma więcej procent to mozę bedzie nawet lepszy na tą okazje. ;)

#4850 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pan Tadeusz pomoże :P

U Was też tak ślizgo? Wracałem od swojej nie dawno i się wrypałem w swoje pole golfikiem... hmmm... za długo ręczny przytrzymałem ;) i drift nie do końca się udał, ale o dziwo sam z tego pola wyjechałem, a teraz głowa z tego wszystkiego boli. :D

It's My Life...

JD...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4851 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na %% Nie nie. Ona też nie na kase, nic jej nie mówiłem. Zawsze mi pomagała z problemami. Mówie to tylko przyjaciółka. Ale teraz, nie dam rady isc do niej z problemem. a Ona umaiła pomóc. Teraz bym sie rzucil na nia i ryczał jak dziecko.

#4852 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:41

uu CZesio to na co ta kasiora poszła??. jak mówisz problemy z kasiorą są to i moze dobrze że dała Ci kosza,bo mieć dziewczynę "'to nie są tanie rzeczy". nazbieraj na na jakiegoś ładnego "kwiatka," władka wyremontujesz. samochód kupisz i akurat dorośniesz jeszcze do dziewczyn, a narazie nie łam się
@Rafał jeżeli Pan Adolf ma więcej procent to mozę bedzie nawet lepszy na tą okazje. ;)

to sprawdzony lek przez Instytut Matki i Dziecka.
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4853 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 przy niej chcesz beczeć??? chłopie to u niej jesteś skończony jak i u reszty innych dziewczyn tak samo, pokaż żeś facet i masz jaja a nie impotent bez genitaliów. bądź twardy, naprawde może tu pomoc sprawdzony lek doktora Rafała. ;)

#4854 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tzn nie mi chodzi jak bym miał zkorzystać z jej uslug przyjacielskich teraz np: i bym poszedł do niej to pewnie by sie tak stało. Ale tak sam z siebie to nie. No ale każdy ma swój pierwszy raz. Jej pierwszy raz jak złamała serce komus.... Zawsze jestem pierwszy chcociaz czyms moge się pochwalić ;)

#4855 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ziemek to dobrze ze w swoje pole wpadles a nie w sasiada bo by cie jeszcze pogonil i bys nawet nie wiedzial jak wziol golfa na plecy i uciekal haha ...

Czesio nie łam sie rozumiem cie ciezko jest krecic do dziewczyny ktora jest zajeta bo to troche takie malo kulturalne, ale jak mowisz ze to twoja przyjaciolka to moze rozegraj to tak opowiedz jaj cala historie ale tak ze nie chodzi o nia tylko o jakas inna laske wtedy zobaczysz co ona ci powie jak powie zebys walczyl czy cos w tym stylu to powiedz na koniec jej "nawet jak by chodzilo tu o ciebie to tez mam walczyc o Ciebie i twoja milosc" i zobaczysz jak zareaguje..

#4856 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiek odezwij się na gg do mnie to dam Ci linka, jedną mam, jeszcze drugą szukam

#4857 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie ma co sie mazgać ani czym chwalić, jedyne co dobre i czego się można cieszyć to to że to tak szybko sie skonczyło, w sumie nawet nie zaczeło, ale nie chciałes słuchać kolegów to musiałeś sie na własnej skórze przekonać. dobrze że tak wyszlo bo możę by Ci na weselu coś odwaliła i dopiero był by wstyd bo widać do czego ona zdolna jest.
Damian, chyba by i tak w to nie uwierzyła bo napewno sie domyślała że to o nią chodziło a po za Tym CZesiosław w życiu by tego nie powiedział, jak miał problem żeby ją zaprosić.

#4858 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak chcesz tą dziewczynę to napisz do mnie bo na forum to tak nie pasuje, a może jeszcze Ci ja ktoś odebrać.

A dziewczyny full wypas, koło od bizona, od 80tki, to w dziesięć minut rozbierze, a w następne 5 złoży i jedziesz dalej. A taką oponę jak od Władka Twojego to podobno palcami zdejmuje, Człowieku, wiesz jaki biznes?

#4859 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolo wstaw tu linka kazdy se popatrzy ;) haha

Adamo pewnie masz racje ze by bylo mu ciezko powiedziec i mogla by sie domyslec ze to o nia chodzi ja bedac z inna zrozumialem ile była dla mnie znaczy i wogole, wiec ona moze tez zrozumie bedac z tamtym chyba ze nic do ciebie nie czuje, albo cie tylko wkrecala ze ma chlopak, to by byla nastepna od nie typowych zartow ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4860 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @kolo99 W łóżku też taka szybka jest? ;) Ciekawa kobitka. :P

It's My Life...

JD...