Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4821 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie. Naprawde tak jest. Nie musis wierzyć. andrzej moze potwierdzić. Nie robie sobie jaj z was. Taka prawda. Nie wiedziałem ze ma chłopaka. Nie powiedziała. Ale on nie chce żeby poszła. Fakt wczoraj gadała z 3 godziny z kimś...
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 07:27
  •  

#4822 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czyli kręci na dwa baty?
Może nimfomanka?

Kto wie ilu jeszcze ma:/ (nie chcę jej obrażać)

#4823 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na Lubelszczyźnie. Teraz się trochę podszkoliłem z byczkami z hodowli przy ich przestawianiu to tak źle nie jest.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4824 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ehhehe @kolo99 dobry jesteś... ja to juz nie wiem czy ci czesio wspólczuć czy gratulować, czy sobie jaja robisz czy co... ale stwierdzam że chyba jajcasz z ciebie.
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#4825 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A już było tak pięknie.....ehhh życie ;)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4826 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ehhhh

Lukasz dostał właśnie kosza i nie ma dziewczyny na wesele a wy sobie z niego jaja robicie.. koledzy...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4827 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiesz. A moze po prostu tylko ja myślałem że coś będzie? Bo naprawde zapowiadało sie ale tylko że coś może być. Ahh, stało się i sie nie odstanie.Przeżyć życie szczęśliwie Widocznie nie mam prawa jestem po to aby cierpieć najboleśniej ;) No cóż. Przyjedzie wiosna, przyjdzie malwoanei trolla. Trzeba sie wprawić w malowanie pistoletem. Potem 2 ciagniki. Latem do goscia na warsztat. Wczoraj koleżanka mi mówiła że choc by było bardzo źle trzeba szukać dobrych rzeczy w tym wszystkim. Trudno znaleśc ale są. Ale jak myślami teraz powróce na warsztat. To był też sietny dzień z Nia wtedy. Jestem troche sentymentalny.

Wiesz moze wyjdzie że ja bronie. Fakt bronie bo kocham nadal. Ale Ona ma raczej tylko jednego goscia innego nie ma. Na dwa jak ja znam nigdy nie kręciła. Po prostu ja byłem tylko przyjacielem.

#4828 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu ja myślę, żebys zaprosił jakąś lachone na to wesele, żeby była ładna, zabawna, umiała wkręcić się szybko w towarzystwo.
A po weselu człowieku pełny celibat. Pełny celibat i basta! Wiem co mówię.
Po miesiącu możesz zacząć rozluźniać mięśnie i poznawać jakieś koleżanki, szukać, szukać. A tą zostaw w spokoju, bo tylko choroby psychicznej się przez nią nabawisz:/

Posłuchaj chociaż raz kolegi ze świata.

Pozdro i nie rób głupot.

Tego kwiatu jest pół światu. (albo lepiej)

#4829 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na podstawie tego tematu powstała by niezła telenowela,śmiem twierdzić ze lepsza niż Moda na Sukces.Tyle wątków miłosnych,poprzez miłość do nienawiści,od szczęscia po smutek...

ehh życie....
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4830 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Troche mnie pocieszyłeś ;) Czuje sie jakoś pijany chyab bo do mnei jakos nie dociera to. Czuje isę jak we snie. Jka jutro sie obudze bedzie gorzej.... kolo99. wiesz chyba masz i racje. Tylko znowu obcą dla reszty to troche wiesz moja mam już jest tej starszej bardzo daty i troche będzie niezadowolona moze. A tym bardziej widziała ile isę starałem o Patrycje. Znowu sie troche zasmuci a i tak ma tyle zmartwien ze ja pi@#$%^ Nie no coś wykombinujemy. Koleżanka z byłej szkoły rok mlodsza tam bedzie bo to rodzina z tamtej strony :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4831 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Albo jak chcesz jeszcze o nią zawalczyć to pozostaje Ci ostateczny argument. Ten kolo co ona z nim ten tegen, no wiesz. Jeśli on jest starszy od Ciebie przykładowo o 2 lata. To powiedz jej: Patuś kochana, on jest ode mnie 2 lata starszy, wiesz co to znaczy? To znaczy, że on dwa lata szybciej będzie impotentem ;) :D :P

Na poważnie to jest poważny argument.

#4832 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tyś się Matce udał ;) Jeżeli już ktos jest to walka odpada. Jak by była wolna tzn jak wiedziałem że była to walczyłem. Teraz już po ptokach :P Życie sie mówi..

#4833 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No i w końcu mówisz rzeczowo, jeśli ona ma kogoś to daj sobie z nią spokój. Jesteś konkretny koleś to szukaj konkretnej dziewczyny, a nie takiej co wiesz, no, fiu bździu w głowie. Tu trza się żynić, a nie myśleć o nie wiadomo o czym ;) :P A z nią szczęścia nie zaznasz, dwa lata po ślubie innego bata będzie szukać...

#4834 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie ja tutaj po prostu widze swoja wine bo ona co jak co złego słowa powiedziec nie moge. Nie ma tam zeby sie oglądać. Moze nie przypasowałem bo za młody? Moze nie miałem tego czegoś? Niezgodnosc charakteru? Ah tam, kilka miesięcy poboli i trzeba ruszać dalej... Ale tak latem wracasz z pola, ztyrany, pucujesz się i jedziesz do ukochanej to jest coś. Piekna rzecz. Tylk oraz zaznałem tego. No cóż. Kiedyś znajdzie sie ta żona wkoncu ;) Nie posłuchałem was. Radziliście mi a ja jakos się nie streszczałem. Bo tak to Ona mogła by być moze i ona. Ale jak juz mówiłem tutaj wiele powodów mogło być czemu nie ja.

#4835 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 "- A miało być tak pięknie ;)
- Nie marz się, Chłopaki nie płaczą!"

#4836 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo<br /> :PROTECTOR:

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja też tak myślę jak kolo99.Zajmij się lepiej narazie tym malowaniem , puki co lepiej na tym wyjdziesz, i kilka mniej siwych włosów do czasu przyszłej impotencji, przyjdzie wiosna , przyjdą i laski, a ta to widocznie tylko pusta szmata skoro dawała Ci nadzieje mając już innego. dobrze Ci radze. ;)

#4837 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No wiesz. Hmm powiem tyle, że ja po prostu jestem taki że czasami jak wszystko jest ładnei to zacyznam cos czuc i jest fajnie. Ona mozen ie wiedziała moze wiedziała. Ale nie mam nic do niej. Jeżeli bedzie z Nim szczęśliwa niech jest. Ja swoje odcierpie. Czekam na ciepłe dni i powoli zaczynamy malować ;) Ah trzeba jakoś teraz przespać. Akurat poszedłem na dwór bo kumpel mi fajki przywiózł. Jak bycoś mówiło że będą potrzebne jak wróciłem takowa informacja była. No cóż życie toczy sie dalej trzeba podołać temu

#4838 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak, nawet dwóch miesięcy Cię nie poboli, wiem co mówię. A później człowieku, jak sobie to wspomnisz to pomyślisz: jak dobrze się stało, że się tak stało.
Tylko nie jedź do żadnego terapeuty. Bo z własnego doświadczenia wiem, że szkoda kasy. Ja pojechałem, też kiedyś w sprawach takich sercowych, do Harrego z Tybetu. I wiesz co się stało? Dotknął mojej klaty i przestało serce boleć. Jak wróciłem do domu wsiadłem na swoją 60tkę, to kark tak mnie zaczął napier....ć, że musiałem fotel grammera sobie kupić do niej :/ I taki biznes, lepiej byłoby, gdybym zapodał sobie z gwinta DoppelHerz :/

#4839 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to współczuję Ci Łukasz... Z kobietami tak już jest niestety, dadzą Ci nadzieję a jak już uwieżysz że będzie lepiej to wszystko psują... Nie martw się, znajdziesz lepszą dziewczynę której będzie na tobie zależało... ;)
Pozdrawiam. 3-maj się !

It's My Life...

JD...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4840 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 23:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z gwinta to sobie damy jeszcze Finlandie,