Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4801 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No widzisz mowilem ze sie uda :P a z Kwiatami to gruba przesada chlopaki uwierzcie mi on nawet nie ma 18lat wiec troche by wygladalo to staroswiecko jak by mial kolo 30 to spoko mozna na takie akcje sobie pozwolic ;) ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 12:28
  •  

#4802 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie nie nie są złe zapomnaiłem o Tobie fakt troche i gadałeś dobrze tylko ostatnai strona to sobie jaja troche robiłeś ;) Jak ja sie starałem ją zaprosić. Co to rodzicow to mnie lubią co jak co :P Tatą piłem z maą też w sylwka takze ok. a do kolegi lukasz. To ja ją prosiłem aby psozła ze mna na wesele brachola. I wszystkim którzy pomagali a nie zostali wymienieni Dziękuje
Mój Wladimirec podbija świat

#4803 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu moje gratulacje, tyle że mogłeś sie z radością ograniczyć, bom sie uczył na sprawdzian a tu telefon piłuje w biurko ;D
Powodzenia.

#4804 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobra już cicho cicho. Trzeba ochłonąć jutro kolęda ;) Całe wybudowanie musze obskoczyć

#4805 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To jej na weselu nie odstępuj, a kwiaty to zawsze są dobre niezależnie od wieku.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4806 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No. Teraz to ja musze sie troche zrelaksowac i tak u niej sie troche zrelaksowałem. ;) Trzeba przeczytać RPT bo dopiero kupiłem :P :D

#4807 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kwiaty zawsze działają... czesio gratujacje... dobrze bedzie i nie masz za co dziekować
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#4808 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to moje gratulacje Czesio wierzylem w ciebie ze dasz rade ;) ... teraz tylko idz za ciosem ale po malu nie na sile i bedziecie para juz moze do wesela .. no dobra rada nie odstepuj jej na krok chyba ze do WC bedzie szla to nich idze sama :P .. bo ja jak bylem ze sowja i bylem swiadkiem to ciagle latalem po sali i nie mialem czasu dla laski zeby nawet z nia potancowac, ale pozniej juz sam mialem dosc tego jak i ona i bawilem sie z nia od czasu do czasu skoczylem po flaszke..

no no mi dzis mija 20 miesiecy z moja jak ona ze mna tyle wytrzymala.

Ja tam do kwiatow nie jestem przekonany ale wiem ze na walentynki musze roze kupic bo obiecalem :D.

A co myslicie o oswiadczeniu sie w Sylwestra tak o polnocy?? ostatnio moja dziewczyna to podsunela mowiac ze jak bedzie w cizy to mi powie w moje urodziny albo w sylwestra o polnocy i tak pomyslalem zeby sie oswiadczyc przy blasku petrard co o tym sadzicie

#4809 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 21:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Do sylwka to jeszcze trochę ;) Ja ze swoją pierwszą to od gimnazjum do II roku studiów. A z obecną to od 1.01.2010 około 0:30
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4810 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czesiu tobie nie RPT w głowie tylko za naukę tańca się bierz to nie są łatwe rzeczy wbrew pozorom;p przez te 4 minuty musi być ciekawie i przyjemnie w tańcu. a wesele to sporo tańczenia wiem po sobie byłem już na kilku z dziewczynami i tylko tańczyć chciały i trochę się przeszkoliłem przez te wesela ale mistrzem to nie jestem....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4811 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 21:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No no ja zawsze wywyjalem a jak poszedlem pierwszy raz ze swoja to jej po nogach chodzilem i wyzywala na mnie zebym sie nauczyl tanczyc do nastepnego wesela na ktorym bedziemy razem a bedzie to pod koniec sierpnia u jej siostry.

Wiem ze do sylwka jeszcze sporo czasu i dobrze bo mam duzo czasu do zastanowienia sie jak to rozegrac i zdarze chyba pierscionek kupic ;) chociasz myslalem tez zeby to zrobc jak nasie rodzice sie spotkaja bo i takie cos ma nastapic ponoc co mnie troche stresuje ..

#4812 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 21:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zła wiadomość. a raczej 2. Okazało sie że jej chłopak Nie chce jej pozwolić isć zem na na wesele..... ;) Pozostało mi tylko jedno... Narazie wam

#4813 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 21:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bez wygłupów. Rozumiem, że różne rzeczy przychodzą do głowy, ale Czesiu, chcesz wyglądać jak taka jedna pop...dolona panienka z mojej klasy? Ona co chwile chce sie wieszać, ciąć, topić, rzucać pod kombajn, tir, czołg, samolot, zeskoczyć z Pałacu Kultury, utopić sie w Wiśle. Robi tragedię, jakby po nią egzekutor przyszedł i do drzwi pukał, albo jakby jej żreć przez tydzień nie dali, a to dlatego, że chłopak zerwał z nią 3 raz w ciągu miesiąca. Szkoda słów. Toż to dziecinne.

#4814 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 21:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie, po prostu trzeba złamać obietnice noworoczną. Powiedziałem żen ie wypije do nastepnego sylwka. Teraz wypije. Nie mogła od razu mówic że ma kogoś i moga być komplikacje? Człowiek sie nacieszył. Dobrze że nie zaklepałem miesjca

#4815 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To ona jeszcze chłopaka ma to sytuacja się komplikuje. Podaj namiary wystawimy reprezentację A-F i chłopak się zgodzi po naszych namowach ;)

#4816 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 myślę że czesio nie myśli o takich głupotach i miał na mysli libacja alkocholową

spużniłem się o 2 min

#4817 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

To ona jeszcze chłopaka ma to sytuacja się komplikuje. Podaj namiary wystawimy reprezentację A-F i chłopak się zgodzi po naszych namowach :P

dobrze gadasz wpadniemy do niego w 5 pod dom, pogadmay "kulturalnie" i sie chlopak zgodzi bez zadnego problemu tylko podaj namiary chetni napewno sie znajda ;)

Czesio sytuacja naprawde bardzo skomplikowana nie ma co ukrywac, moze najlepiej jej powiedziec wszystko co masz do stracenia raczej juz nic, powiesz jej co do niej czujesz i wogole ze chciales isc z nia na wesle zeby sei do niej zblizyc i poznac ja lepiej miales nadzieje ze bedziecie razem i takie tam

#4818 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wcale nie przyszło mi to do głowy z tą reprezentacją AF. Ale nie głupi pomysł. Chyba wiem mniej więcej kto to jest ktoś z tej paczki co z nami bywała na agromie 2x golf III Bo kiedyś no buzi dobie dali jakis miesiąc temu. No ale jeju mówił jej brat że oni nic nei ten. A on też był po rozstaniu z kobietą. I trafił pewnie swój na swego. Taki tam leszcz. Ale jeżeli z nim będzie szczęśliwa to niech tak pozostanie. :D

Nie chcę więcej wiedzieć. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.... ;) PS do admina. Aby skombinowal jakąś emotke beczącą bo brakuje jej :P

#4819 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Łukasz ale z tego co pisalas to juz kilka razy dostales łomot :P a mozesz powiedziec gdzie cie tak uzadzili ;) Ja sie chetnie przylacze jak to gdzies blisko mnie to czemu nie.. no wiesz jak bedzie z nim szczesliwa a jak on ja jeszcze bardziej skrzywdzi?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4820 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiek Ty to chyba sobie jaja robisz, nie prowokuj już więcej tutaj nikogo na tym forum. Już widzę jak się zwijasz ze śmiechu pod biurkiem po każdym poście. A teraz jak wszyscy zaczęli ci gratulować nie było to już dla Ciebie takie śmieszne, więc postanowiłeś znowu wszystko odwrócić.

Nie wiem już co o Tobie myśleć, robisz sobie jaja z porządnych ludzi.

Albo miałeś trudne dzieciństwo i szukasz dowartościowania :/