Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4761 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 14:44

Tylko Patrycja... O a któz to jest tak z ciekawości zapytam? ;)

Na nk jej nie masz. Pewna Paulina :P

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 14:36
  •  

#4762 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 14:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dałem dałem.... ahhh ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#4763 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 15:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To i ja się do piwka dołączę, bo mam podobnie. Kumpel mi mówi, żebym poszedł na dyskoteke i tam kogoś poznał. Co mi z jakichś przypadkowych panienek, na jakieś końskiej libacji, skoro ja chce Tylko Jedną

#4764 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 15:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O totototo prawda polać mu ;)

#4765 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 15:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio no to dales ciala nie ma co .. musisz jej to zaproponowac przeciesz nie zje cie za to ani nie po bije a ona moze widzi ze sie czaisz jak sujka za morze ale nie chce cie naciskac i chce abys sam sie wkoncu przelamal

@lordhagen wiesz ja dzieki imprezie poznalem swoja jedyna wiec moze nie raz warto poszalec na dyskotece bedac mlodym a noz widelec znajdziesz jakas fajna laske ktora sie okarze ta jedyna i wogole..

a co do pozadnych lasek jest ich troche bynajmniej ja znam takich pelno wiecej niz tych mniej pozadnych, a co do tej resocjalizacji dziewczyn ta sa takie mysla ze zmienia kolesia a koles tylko przy niej udaje kogos innego kim nie jest tak naprawde. Moja jak sie dowiedziala ze mialem miec sprawe w sadzie to nie byla zadowolona chociasz to byly stare dzieje

#4766 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 15:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z tym sie zgodze, ale nie będę szukał kogoś innego na siłę, jak niektórzy z mojego otoczenia to robią.

#4767 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 15:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie mowie ze na sile ale wiesz bawisz sie a tu nagle szok spotykasz kogos kto cie oczaruje itp itd, chociasz jak juz masz ta swoja jedyna to nie ma co szukac innych tylko myslec jak do tamtej sie zblizyc i ja lepiej poznac i wogole .

#4768 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 15:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko teraz powiedzeć. Jej temperament jak ma focha. No z jej strony pare K@#$@ Ch#$% będzie ;)

#4769 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 15:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co ty Czesio az tak zle oceniasz reakcje swojej wybranki co?

#4770 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 06 styczeń 2010 - 16:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Piszesz Czesiu, że jesteś za bardzo dojrzały dla 15to letnich dziewczynek, a od miesiąca czytam, że chcesz zaprosić laskę na wesele i nie wiesz jak. Z tego co obserwuję to Ty ani trochę nie dorastasz do tego, aby mieć kogoś na stałe i na poważnie. Jak Ty nie umiesz konkretnie podejść do tematu. Rozumiem, dzień zastanawiać się jak jej powiedzieć coś, w jaki sposób ją zaprosić, ale nie miesiąc!!! Zaczepiasz ją jak mały dzieciuch, wcale się nie dziwię, że nie chce ona z Tobą być. To się chyba nazywa - końskie zaloty?? heh

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4771 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 16:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ja ją znam dobrze. Ona nawet mi nie odpisuje. Tylko nie jestem pewien czy to to do końca. Bo jednak wczoraj do konca gadaliśmy było bardzo miło. Nie zaczepiam jej. Raczej za mało sie staram... Jestem nieśmiały po prostu. Końskich zalotówe nie stosuje. Gadamy normalnie. tzn gadlaiśmy.. :P A te co maja mniej latek to chodzi o to że tylko słuchaja plotek i tych pier*** psiapsiółek. Nie ma co juz wiele pisać, koneic jest, temat zakoncozny. Już nic nie bedzie ja widze. O cos innego ma focha widze wcale nie odpisuje. ;)

#4772 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 16:48

Nie mowie ze na sile ale wiesz bawisz sie a tu nagle szok spotykasz kogos kto cie oczaruje itp itd, chociasz jak juz masz ta swoja jedyna to nie ma co szukac innych tylko myslec jak do tamtej sie zblizyc i ja lepiej poznac i wogole .

O to mi właśnie chodzi. Tak jak mówisz to nie mam nic przeciwko, ale jak mi gość każe rezygnować z tej, którą kocham [a jeszcze nie jest nic pewnego co do nas, czy będziemy razem] i lecieć kogoś szukac na dyskoteke, to ja dziękuje postoje.

#4773 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 06 styczeń 2010 - 16:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To go olej i tyle. Ja jak do swojej pierwszej podbijałem to cztery razy łomot dostałem, tylko jak już się zeszliśmy, to ze szwagrami mu wpier*****em ;)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4774 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 06 styczeń 2010 - 17:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio do k**** nędzy, to Ty załatwiasz sprawy ze swoją niby laską przez sms-y? Trzeba się spotkać, a co najmniej chociaż zadzwonić. Żal mi Ciebie, poczekaj aż dorośniesz.

#4775 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 06 styczeń 2010 - 17:46

To go olej i tyle. Ja jak do swojej pierwszej podbijałem to cztery razy łomot dostałem, tylko jak już się zeszliśmy, to ze szwagrami mu wpier*****em :P

opłaciło sie dostać łomot?? ;)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4776 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 06 styczeń 2010 - 17:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Żebyś wiedział. ;) :D :P Ile człowiek doświadczenia teraz ma w sprawach jak postępować z panienkami, które są w Moim guście.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4777 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Yyy weź moze dokładniej czytaj jo. kolo99 Nie mowiłem że z Nia sprawy załatwiam przez fona. Więcej z nią gadam w realu w domu u niej u mnie. A jakoś się musze umówić no nie? ;) Nie mówiła mi. Ale była na pogrzebie dlatego taka sytuacja sie zrobiła. Już jest dobrze. A załatwiałem inna sprawe... I nei sap od razu jak nie wiesz o co kaman bo widze że nie czytasz dokładnie co ja pisze. Bo kelpie od dawna że często sie z Nią spotykam.... :P

#4778 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no niestety i ja sie musze tu wypowiedziec:P hehe taki intersujacy ten watek ze codzienjie go sledze no ale wszystko toczy sie wokol Czesia:D a Czesiu przezywa kazdy nie odpisany sms kazdy foch itd. panowie czy wy tez tak macie? bo ja sie tym nie przejmuje nie dzis to jutro napisze:d jak sie fochnela to sie odfochnie:D jak kocha i jej cos przeszkadza to najpierw bedzie dazyla do wyjasnienia a nie zerwania. A Ty Czesiu przezywasz takie pierdoly jak moj bratanek w 3 klasie podstawowki:) no ale co tam coz to robi brak zajecia:D skas to znam

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#4779 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czesio takich spraw jak zaproszenie na wesele nie załatwia się przez smsy albo przypadkowe spotkanie... pojedź do niej wieczorem z kwiatkiem i jej powiedz!! co masz do stracenia nic... bo na dzień dzisiejszy idziesz sam albo wcale, jak jej powiesz to istnieje szansa że może się zgodzi a jak nie to jesteś w punkcie w ktorym stoisz teraz
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4780 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Powiem po raz 50. Nie załatwiam spraw przez fona z Nią. Takie tam jak wieczorem wypadną. Zawiezieszm nei do skzoły? Dowiozła bys mi fajki? itp Takie malo ważne. A na brak zajecia ostatnio nie narzekam... Nawet jak była u mnei to ja leżałem pod ciagnikiem....