Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4741 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no bo jutro mam wyjazd do Bydgoszczy i trochę słabo znam miasto, będę dopiero drugi raz... :)

trzeba będzie zainwestować w navi chyba :)
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 06:59
  •  

#4742 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 21:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja w bydzi studiuje i cię po barach moge oprowadzić
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#4743 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 22:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 chętnie skorzystam, ale raczej nie jutro bo będę samochodem a jak prowadzę to nie piję
trzeba będzie się kiedyś wybrać autobusem :)
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#4744 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 05 styczeń 2010 - 23:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A wyobraźcie sobie, że kolega mojego kolegi, który siedział w barze koło drugiego mojego kolegi wstydził się zapytać dziewczynę tego pierwszego kolegi o godzinę, bo zapomniał telefonu. A tak naprawdę, to chciał odebrać tamtemu koledze tego drugiego kolegi tą dziewczynę, bo mu się tak podobała, ale nie miał śmiałości. To taki przykład z mojej okolicy pasujący do Czesia :)

#4745 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 05 styczeń 2010 - 23:39

yyyy Jeżeli wiozła mnei samochodem to raczej ma +18 :) Żebym był pewien że mnie pokocha to bym sie z tobą karolcia zalożył o 100 i flaszke że do końca życia. Bo ja jestem pewien. Że wytrzymam. Bo Ona ma to coś, Ona jest do tańca i do różańca i na gospodare też. I takiej mi potrzeba. PS. Ja isę za malolatami nie oglądam. Poniżej 17 lat. Bo teraz isę odwróciło Kobiety później dojrzewaja. Jak popatrzałem nam oją byłą klase to to wszystko naje*** miało że strach. A chłopaki biedne byli, zawiedli się. 3/4 Ku*wi się pod dyskotekach z mojej byłej klasy gimnazjum :) Heh nie ma to jak przyjemny biznes :) I jeszcze raz mówie. Jeżeli teraz uda się. To zobacyzmy jak sie będzie układać. Ja zrobie wsyzstko żeby było dobrze. I jak ona też no to za 2 lata karolcia wpadaj na wesele, daleko nie masz :)

heh to dziewczynki z podstawówki odpadają?? a szkoda bo taką 12stke byś sobie wychował :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4746 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 00:34

A wyobraźcie sobie, że kolega mojego kolegi, który siedział w barze koło drugiego mojego kolegi wstydził się zapytać dziewczynę tego pierwszego kolegi o godzinę, bo zapomniał telefonu. A tak naprawdę, to chciał odebrać tamtemu koledze tego drugiego kolegi tą dziewczynę, bo mu się tak podobała, ale nie miał śmiałości. To taki przykład z mojej okolicy pasujący do Czesia :)

Zakreciles nie ma co ... az ciezko sie polapac co do czego i o jakiego i czyjego kolege chodzi ..

no no taka 12 to sobie wychowasz a taka 16 to bedzie chciala sobie ciebie wychowac juz :)

#4747 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 09:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tego kwiatu to pół światu... fakt trzy czwarte CH*** warte... ale i one są potrzebne

#4748 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 09:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tego kwiatu to pół światu, ale ja che to jedyną ....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4749 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 11:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 każdy chce tą jedna jedyna ale to nie wyklucza że po drodze do tej jednej jedynej nazrywasz inne kwiatki ;)

#4750 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 12:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej co jak co ale my zawsze sie zgadzamy ze sobą. ;) Ja też chcę to jedyną tylko :P
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4751 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 12:15

każdy chce tą jedna jedyna ale to nie wyklucza że po drodze do tej jednej jedynej nazrywasz inne kwiatki ;)

mi nie zależny na tych Innych kwiatkach"

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4752 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 12:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Znowu Andrzeju sie zgadzamy. Twierdze tak samo jak Ty. Może jakieś piwko? ;)

#4753 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 13:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 eee za zimno ;)

bullet_black.png

#4754 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 13:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 CZesio nie za mlody na piwko ;) haha nie no zart, wiadomo ze czasem sie zerwie inne kwiatki ale bez przesady tez ze co miesiac inna i szukasz tej jedynej bo po 2-3 latach takiego szukania zadna pozadna cie nie bedzie chciec bo widzi ze zmieniasz laski jak skarpetki i nie wart jestes uwagi

#4755 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 13:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh ja ani razu nie zrobiłem tak że sobie o tą wziołem potem tą. A i tak mnie każda ma w du#$& ;)

#4756 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 13:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to nie tak, że co miesiąc inna. poznajesz dziewczyne myślisz sobie że spoko to ta jedna jedyna potem jesteś z nią szcześliwy i tak dalej ale po pewnym czasie okazuje się ze to nie to i szukasz dalej tej jednej jedynej

a co do pożdanych lasek to ... mission impossible...(przynajminej ja nie spotkałem, mam nadzieje że narazie nie spotkałem) a po drugie dziewczyny uwielbiają opiekować się i resocjalizowac typów z pod ciemnej gwiazdy. ponieważ wiekszość dziewczy chciała by "Bochuna" a wybiera "Skrzetuskiego"... a bochun co był zły i co chce byc dobry to po prostu złoty środek...

#4757 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 14:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Powiem tyle dałem ciala wczoraj po prostu i teraz naprawic będzie ciężko. 99% Ona czeka aż powiem jej o weselu. Jak gadałem że musze kogoś zaprosić to ise taka robiła. Bo myślała pewnie że juz bym jej powiedział. Ajajaja ;) :P

#4758 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 14:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Łukasz ja cie chyba zaraz umówię z dziewczyną którą miałem na kamerce w sylwestra ;) Ona mieszka nie daleko ciebie :P 15 lat ale ma chłopaka.

bullet_black.png

#4759 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 14:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko Patrycja... O a któz to jest tak z ciekawości zapytam? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4760 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 06 styczeń 2010 - 14:37

Powiem tyle dałem ciala wczoraj po prostu i teraz naprawic będzie ciężko. 99% Ona czeka aż powiem jej o weselu. Jak gadałem że musze kogoś zaprosić to ise taka robiła. Bo myślała pewnie że juz bym jej powiedział. Ajajaja ;) :P

to dałeś ciała i to na maxa.

tylko pamiętaj chociaż o powiadomieniu na Twój ślub :D
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)