Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4721 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 16:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wszystyko będzie ok :) Ja cos teraz czuje to. Oby jutro jechała też. Dziś cały czas uśmiechnieta. Rano nic nie kumaty na matmie byłem tylko Ona w głowie :)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 23:49
  •  

#4722 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 18:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja nawet bez myślenia o dziewczynie nie jestem kumaty na matmie...
Ech, i znowu trza się odkochiwać...

#4723 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 18:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jest sposób na odkochowywanie. Nie zakochać się

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4724 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 18:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jakbym wiedział od początku, że wyjdzie tak jak zwykle, to do dziś bym nie wiedział, co to znaczą problemy natury sercowej

#4725 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 18:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ah a teraz Ona do mnie wogóle znaku życia nie daje. A może jednak stracona szansa.? To dziś mógł byc mały krok ale wielki w przyszłość

#4726 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kieruję to do UrsusCzesio i lordhagen.nie obraźcie się,ale macie dopiero 15 czy 16 lat i całe życie przed wami.
nie wiem ile mają te Wasze dziewczyny,ale pewnie też max 15 lat i one w tym wieku same nie wiedzą czego chcą i poleca na wszystko co się rusza,jest lepsze, ładniejsze itd.
tak samo Wy zdążycie się jeszcze pary razy zakochać nim znajdziecie tą jedyną.

takie jest moje zdanie w tym wieku nie ma się czym zbytnio przejmować :) no ale powodzonka zyczę :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#4727 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 yyyy Jeżeli wiozła mnei samochodem to raczej ma +18 :) Żebym był pewien że mnie pokocha to bym sie z tobą karolcia zalożył o 100 i flaszke że do końca życia. Bo ja jestem pewien. Że wytrzymam. Bo Ona ma to coś, Ona jest do tańca i do różańca i na gospodare też. I takiej mi potrzeba. PS. Ja isę za malolatami nie oglądam. Poniżej 17 lat. Bo teraz isę odwróciło Kobiety później dojrzewaja. Jak popatrzałem nam oją byłą klase to to wszystko naje*** miało że strach. A chłopaki biedne byli, zawiedli się. 3/4 Ku*wi się pod dyskotekach z mojej byłej klasy gimnazjum :) Heh nie ma to jak przyjemny biznes :) I jeszcze raz mówie. Jeżeli teraz uda się. To zobacyzmy jak sie będzie układać. Ja zrobie wsyzstko żeby było dobrze. I jak ona też no to za 2 lata karolcia wpadaj na wesele, daleko nie masz :)

#4728 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj, ja uważam, że wiek zbytnio nie gra roli, tylko to jaki jest drugi człowiek. Osoba,w której się zakochałem jest mądra, wyjątkowa. Mimo że młodsza rok ode mnie, to wcale różnicy nie odczuwam, bo zbytnio nie ma. To nie jest dziewczyna, która zobaczy jakiegoś szpanera w BMW i już sie cieszy, to normalna, spokojna dziewczyna. Ale ja widocznie nie jestem zbyt zaradny... Ech. Nieważne.

#4729 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no właśnie,a pytałeś się czy chce młodszego? może ona woli starszych i dojrzalszych.
nie wiem jak długo do niej świrujesz,ale normalnie powinniście mieć poważną rozmowę za sobą.
ja jeśli jestem do kogoś przekonana to szczerze rozmawiamy w cztery oczy.może wtedy się dowiesz czy Cię pokocha :)

#4730 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobrze że Ty maiłeś młądszą normalna ja miałem pecha. I tak smao przez przypadek sie zakochałem w starszej. A jakieś pól roku temu nie myślałem że właśnie ją pokochać bym mógł, jednak tak. To jest jakiś znak :)

Kiedyś jedna mi powiedziała w moim wieku. Jestem zbyt dojrzały dla niej bo ona chce tak sobie nie na poważnie. Nie pytałem i nie zapytam. Bo sie pokapuje że cos do niej czuje i czasami za szybko i wszystko trafi szlak. Wracam do pierwotnego planu. Zapraszam ją jutro na wesele i tam niech isę dzieje co chce. Chyba że ekipa zmaiast na prawko smiga do szkoły no to nici. Wtedy trzeba troche ianczej to zrobic żeby sie z Nia zobaczyć. Wszystko da sie zrobic tylko trzeba wierzyć. Dzisiaj rano poprosiłem i otrzymałem. Zrobie to w kolejne dni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4731 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

o śpiewaniu to nie wspomnę najlepsze solówy śpiewam podczas kąpieli albo nawet w chlewie :)

głupkuję różnie np. zaczynam wyprzedzać,zbliżam się na wysokość wyprzedzanego i macham coś albo trąbię lub oczka puszczam itd. :)
niekiedy daję po zrywach gdzieś ,a najlepiej wychodzą mi te nieplanowane :) ostatnio tak super zawracałam na rynku,że ledwo samochód opanowałam :) ale co tam nieraz fajnie jest głupotą poświecić :)

Gdzie takie pirłety dziewczyny robią, w Kcyni, Szubinie, czy może Nakle?, bo nie widziałem, żadnej szalonej Omegi ostatnio :)
DEZERTER

#4732 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 szalona omega jeździ najcześciej w gm. Mrocza i w Nakle też :)

#4733 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 lordhagen on ma racje wiek nie gra roli bo moze miec dziewczyna 14-16 lat a byc marda i szanowac siebie i podwjmowac rozsadne decyzje a nie sikac z radosci na widok jakiegos goscia w BMW albo ulizanego na zel czy cos, a moze miec 20 i wiecje i sie ekscytowac kolesiami z grubymi portfelami i co sobota inny na imprezie wiek nie ma tu nic do znaczenia tylko charakter dziewczyny, ja jestem od swojej starszy o 3 lata i jakos dobrze sie dogadujemy wiem ze moge jej ufac i ze jaj na mnie zalezy bylismy ze soba jak ona miala 14/15 lat roztalismy sie i wtedy zrozumiala wiele rzeczy i wrocilismy do sibie miala wtedy prawie 16 lat i jestesmy do dzis, mialem laski w roznym wieku i nie zawsze wiek swiadczy o dojrzalosci kobiet tylko ich zachowanie.

no ja tez nigdzie nie widzialem szalejacej Pani za kierownica Omegi

#4734 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mam kumpla w klasie z mroczy ja ise go zapytam jutro :) No wkoncu Damian się pokazał :)

#4735 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesie steskniles sie za mna :) nie no zart a powaznie to masz racje nie ma co sie czaic dluzej powiedz jej wprost to znaczy zapros ja na to wesele bo wiesz nie wiem kiedy je masz ale moze ci czasu nie starczyc a jak powiesz na ostatnia chwile to ci powiem ze w co ona sie ubierze itp.

#4736 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dobra z tym Damian ma rację,że może być młoda,ale mądra i rozsądna.na ten temat już się nie wypowiadam.

dodam,że Omega była miesiąc temu w Toruniu i jeszcze gliniarzy pytała się odrogę,bo bez mapy i znajomości miasta musiała dojechać do celu :)

#4737 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no prosze trzeba bylo do mnie zadzwonic to bym cie ladnie pokierowal do celu, ja ostatnio bylem odebrac zdjecie z komisarjatu ale nie dali go zabrac tylko obejrzec i wogole a tak ladnie wyszedlem na tej fotce :) ..

Czasem mi sie uda cos madrego powiedziec :) ..

#4738 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ogarnia ktoś tak w miarę Bydgoszcz??
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#4739 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja na przykład...
DEZERTER

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4740 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja tam bylem kilka razy .. troche dziwini ludzie tam mieszkajaraz z kumplami bladzilismy i chcielismy sie spytac o drogie kogos szly dwie laski zatrzymalem sie kumpel dobrze nie odtworzyl okna zeby sie spytac a te daly dyla ...