Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4701 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 20:28

taaaa są ciekawsi.... a guzik prawda nie wmawiaj sobie że ktoś jest lepszy od Ciebie bądzi po prostu sobą i niczym się nie przejmuj. jak ja widzę jak "patologia" z mojej szkoły ma dziewczyny to nie wiem czy się śmiać czy płakać połowa nie wile ile to 2+2-2 policzenie tego zajmuje im troszkę czasu;p

To było do mnei czy koło mnei czy jak? :)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 15:47
  •  

#4702 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 20:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 z kąt Ci to Czesiu do głowy przyszło bo nie wiem?;p to było bardzo ogólnikowo w żadnym wypadku skierowane do Ciebie;p

#4703 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 20:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie bo był wątek o tym że zaciekawiła ise opisem :) A Ty że są ciekawsi i myslałem że do mnie. Nie no bardzo zaskoczony byłem po 1 nikt sie moimi opisami nie interesował a po 2 Ona sie wkońcu zainteresowała. i od razu pytanie Ale że mnie? Tylk obłąd miała ze zamiast że i sie pogubiłem :) No ale Cos tam jej pisze. :) A to taka jest, taka i wogóle. Nie mowi dosc. Ja myśle że sie uda. Tylko najważniejsze niech pójdzie na wesele. Tam i będe miał czas żeby z Nia sie bawic itp. Gdy oznajmiłem że Bym sobie z Nia zatańczył żadnych oporów nie miała :) Teraz jeszcze w weselnym klimacie się trzyma. No jakis wiersz potem by się przydał no nie?

#4704 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 21:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Lepiej być oryginalny. Wiersz wydukać to każdy potrafi... Lepiej zabierz ją gdzieś ze sobą w momencie, w którym najmniej będzie się tego spodziewała. Dziewczyny lubią miłe niespodzianki.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#4705 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 21:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No co ja głupi czy z policji? Drukować wiersz? Nieee nawet nie pomyślałem żeby wysłać to za proste lepiej sie naczucyć na pamięć i ladnie powiedzieć :)

#4706 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czesio piles cos uczyc sie wiersza, lepiej powiedziec cos szczerze bez zadnych wierszykow itp. po porstu byc soba i wlasnymi slowami przekazac to co sie czuje i wogole ja tak zrobilem ostatnio jak z moja lezalem obok siebie i tak byla cisza i zaczelem gadac to sie az poplakala z radosci i nic nie powiedziala tylko sie przytulia do mnie .. diopiero pozniej mi powiedziala ona co ona czuje co bylo bardzo mile i przyjemnie sie takich slow slucha z ust ukochanej

#4707 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 04 styczeń 2010 - 21:37

no i o to nam chodzi ze patrzysz na kolesie a nie na to czym jezdzi a ze bedzie mial lepszy do ciebie samochod to nic nie znaczy jak nie bedziesz na to zwracac uwagi. chodzi o to co napislas zeby zakochac sie w kims z powodu jakim jest czlowiekiem a nie jaki ma samochod i wogole.

A w jaki sposob glupiejesz?? Ja jak jade sam to sobie spiewam szczegolnie w nocy zeby nie zasnac, raz mi sie zdarzylo spiewac jak z laska jechalem to sie pozniej ze mnie smiala ze ladnie spiewam ale moge juz skoncysz haha

Pod imprezami mozna zobaczyc ile cwaniakow podjezdza samochodami rodzicow i strzelaja popisy a jak cos nie pjdzie nie tak i placz tata mnie zabije.. Ja lubie na swiatlach z takimi kolesiami sie brac jak jada z laska i chca sie popisac albo na trasie przecignac toche na obortach i sie nie dac.. wiem ze to dziecinada ale trzeba nie raz sobie troche rozrywki zapewnic podczas jazdy.

Czesio a jak bys poszedl na zywio i z nia pogadal tak powaznie i konkretnie co? albo woz albo przewoz wiem ze latwo mowic trudniej wykonac no ale popatrz meczysz sie juz pewnie z ta nie pewnoscia powiec jej od poczatku do konca, jak bedzie zdrowa to powiedz jej ze chcialbys z nia pogadac sam na sam i wteyd jej powiedz zeby ci dala powiedziec wszytsko i zeby nie przerywala ci jak skonczysz to ona powie swoje do tego co ty powiedziales i bedziesz wiedzial co z czym i na czym stoisz a noz widelec ona na to czeka caly czas

o śpiewaniu to nie wspomnę najlepsze solówy śpiewam podczas kąpieli albo nawet w chlewie :)

głupkuję różnie np. zaczynam wyprzedzać,zbliżam się na wysokość wyprzedzanego i macham coś albo trąbię lub oczka puszczam itd. :)
niekiedy daję po zrywach gdzieś ,a najlepiej wychodzą mi te nieplanowane :) ostatnio tak super zawracałam na rynku,że ledwo samochód opanowałam :) ale co tam nieraz fajnie jest głupotą poświecić :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#4708 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 21:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Masz racje Damian. Ona jest wyjątkowa. Jest normalna i zrobimy to normalnie od serca :)

#4709 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 22:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Karolcie widze ze ty nie daleko mnie mieszkasz i jakos nie mialem okazji cie spotkac na drodze mi nikt nie machal jak mnie wyprzedzal ani nic .. no to widzisz bysmy sobie razem spiewali jak bysmy jechali w jednym samochodzie haha to byl by koncert. no ale wazne ze opanowalas samochod a mowia ze to chlopacy lubia poszales samocodami a tu prosze kobieta za kierownica i jakie cuda wyczynia .. ja raz nie planowa zaczelam palic gume ale nie wiem jak to sie stalo normalnie ruszylem ale nie raz sie zdarzy cos czego nie planujemy a jak chcemy to nie idzie haha

no Czesio ci mowie najlepsze sa slowa porsto z serca niz z czyjegos wiersza, lepiej po belkotac i pojakac torche ale powiedziec szczerze i wlasnymi slowami

#4710 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 22:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wkońcu jutro sam na sam :) z Nią. Ja zmykam dobranoc :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4711 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 04 styczeń 2010 - 22:16

Nie dosłownei z tą pustką. Tylko ze tak bywa czasami... A nawet często. Ja widze u nas, pół dziewczyn z TR to sikaja na widok jednego golfa III po tuningu a taki audio ma że hoho my w parku palimy 6 metrów od parkingu a jak włączy radio to tak puka że klata lata na fajarni :)

To masz dobrze że masz chociaż dziewczyny w TR bo w mojej klasie jest tylko jedna. To ile jest dziewczyn w Twojej klasie?
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#4712 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 23:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja chodzilem do Samochodwoki to znam ten bol ale tez mialem jedna laske w klasie

#4713 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 04 styczeń 2010 - 23:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A jak mój kolega musiał wracać na nogach 20km po nocy i było -15st na dworze, bo za ostatnie pieniądze kupił dziewczynie prezent jak byli na spacerze?! I nic jej nie powiedział, że mu kasy brakło, bo było mu wstyd?! :/
To jest poświęcenie.

#4714 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 00:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak się człowiek zakocha to nie jest dla niego ważne, że ma do przejścia 20 km przy 15-sto stopniowym mrozie... z miłości robi się różne rzeczy :)
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#4715 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 01:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a nie mogl po kogos zadzwonic zeby po niego przyjechal? po mnie zawsze tata przyjezdza jak jestem u sowjej i przyjechalem pociagiem :) .. haha

#4716 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 05 styczeń 2010 - 09:08

ojjj ciężka sprawa.... Czasem nie da się zapomnieć do końca.

ja jeżdżę ursusem 3512 i c-330. Nie mam komóry (nie jest mi potrzebna, jak będzie to coś się kupi za nie dużo kasę bo jak się gdzieś walnie i rozleci to mniej szkoda.). Pasował by Ci ktoś taki???

no pewnie :) ja wzięłabym jeszcze swojego Zetora,założylibyśmy pługi i zobaczyli który lepiej ciągnie :)
komórę to akurat mam,ale zawsze tragicznie kończy.ostatnio mój bernardyn znalazł i próbował dzwonić :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#4717 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 09:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja bym tego poświecenij nie nazwał tylko głupotą i brakiem zaradności
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#4718 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 09:35

no pewnie :) ja wzięłabym jeszcze swojego Zetora,założylibyśmy pługi i zobaczyli który lepiej ciągnie :)
komórę to akurat mam,ale zawsze tragicznie kończy.ostatnio mój bernardyn znalazł i próbował dzwonić :)

A gdzie dokładniej mieszkasz?? Ja do twojego woj mam jakieś 2 km :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4719 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 14:38

To masz dobrze że masz chociaż dziewczyny w TR bo w mojej klasie jest tylko jedna. To ile jest dziewczyn w Twojej klasie?

W mojej klasie nie ma dziewczyn żadnej bo ja w TR nie jestem ja jestem na mechanie :) A tam 0 kobiet, żadna mechanikiem nie chce być :)
No dziś bardzo miło było. I mniej bym żałował gdybym jej dziś powiedział niż tego żen ie powiedziałem. No okazja była super tylko ja i Ona :) jakieś 5 minut przed koncem chciałem już zacząć temat ale pech chciał że Ona o czymś zaczeła rozmowe na koniec. Troche ja tam pozaczepiałem podczas jazdy. Nie burzyła się śmaiła sie :) Taka okazja jak dziś nie wiem czy się powtórzy. Może jutro znowu ekypa pojedzie na prawko to też z Nią :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4720 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 16:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio to trzeba bylo pogadac no ale licze ze bedziesz mial jeszcze nie jedna okazjie zeby pogdac ale obys zdarzyl przed weselem :)