Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4681 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2010 - 17:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiadomo, że są odstępstwa, takie badania mają na celu zaznaczenie lub wskazanie pewnego trendu albo skłonności. Potem mogę więcej napisać o fenomenie naszej klasy. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 18:40
  •  

#4682 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 17:27

Jaki znacie najlepszy sposób, aby się odkochać i zapomnieć o dziewczynie?

ojjj ciężka sprawa.... Czasem nie da się zapomnieć do końca.

Tak to fakt.Ale jak ja włącze disco polo czy coś podobnego to wszyscy się gapią :) Mój sąsiad jak ze mną jedzie to się chowa w samochodzie bo ja głupkuję :)

Jeśli natomiast słyszę u innych rąbankę czy techno, jak kto woli, to mówię jedzie jakiś czub i szpanuje :)

Aha czyli liczy się fura niby.Ja jeżdżę Omegą teraz i jeśli poznam kogoś z lepszym samochodem to jestem pusta :)
Bez sensu.Dla mnie np. liczy się jaki ktoś jest a nie czym się porusza czy co posiada.
A jeśli ktoś ciągle narzeka lub wymaga nie wiadomo czego sam jest pusty i bezradny :)

ja jeżdżę ursusem 3512 i c-330. Nie mam komóry (nie jest mi potrzebna, jak będzie to coś się kupi za nie dużo kasę bo jak się gdzieś walnie i rozleci to mniej szkoda.). Pasował by Ci ktoś taki???

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4683 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2010 - 17:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Grunt to dobrze się sprzedać. Dodany obrazek

#4684 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 17:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeśli czasami nie da się zapomnieć, to może zdobyć się na odwagę i wytłumaczyć dziewczynie, że byłem tak namolny dlatego, że chciałem okazać jej swoje zainteresowanie? Co o tym myślicie?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#4685 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 17:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @look mozesz sprobowac tylko wiesz ze ta namolnosc mogla ja od ciebei odstraszyc niz sklonic do dlaszej znajomosci z toba ale dziewczyny sa nie obliczalne i wszystko mozliwe nawet jak jej powiesz ze kochasz inna to sie do ciebie potrafi przytulic i powiedziec ze rozumie i bedzie robic wszystko bys o tamtej zapomial

#4686 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 18:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ty jeśli dobrze pamiętam to młody jesteś. Powiedz jej że ci na niej zależny tylko chyba nie jesteś gotów na poważny związek i poczekasz na nio jeszcze. Tylko nie zabraniaj sie iej spotykać z innymi chłopakami. Nie możesz jej zabronić. Związek musi być dobrowolny z bu stron żeby był udany.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4687 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 18:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Andrzej jesli to bylo do mnie to wlasnie chodzilo ze kocham ta dziewczyne z ktora teraz jestem (Kamila) a ta sytuacja miala miejsce jakies 2 lata temu jak bylem z inna po tym jak mnie zostawila Kamila i bylem pozniej z inna myslalem ze zapomne a tu wrecz odwrotnie jeszcze wiecje zrozumialem ile ona dla mnie znaczy i nie wiedzialem jak z tamta zerwac w kulturalny sposob myslalem ze jak sie dowie ze kocham calt czas Kamile to nie bedzie chciala byc ze mna a tu jednak nie.. ale udalo sie z nia roztac w nie mily sposob niestety i worcic do Kamili z czego jestem szczesliwy

#4688 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 18:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie to do look19. Jak zacząłem pisać posta twojego nie było jeszcze.

Jak z tamto zerwałeś?? Powiedziałeś ze zrywasz dla Kamili i Kamila o tym wiedziała?

bullet_black.png

#4689 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 18:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie jak bym tak powiedzial to pewnie by sie skonczylo tak jak nie chcialem ale i tak wyszlo na to ze bylem z nia tylko dla lozka. Wiem ze to bylo troche chamskie z mojej strony ale naprawde nie wiedzialem jak z nia zerwac, myslalem ze jak jej powiem ze kocham ciagle Kamile to mnie zostawi, najpeir wyszla a za 10 minut byla spowrotem i niby bylo ok. Naprawde nie wiem co bym musial powiedziec jej zeby mnie zostawial.

Poprostu unikalem jej zero kontaku przez 3 dni i przyszla do mnie pogadalismy i stwierdzial ze to nie ma sensu i poszla. szczerze mowiac ucieszylem sie jak wyszla za drzwi i bylem szczesliwy ze moge wrocic do Kamili.

A z Kamila pisalem jeszcze bedac z tamta raz nawet umowilismy sie na impreze ale niestety nie udalo sie spotkac (warunki pogodowe), ale jak tylko sie roztalem z tamta to jakos za 2-3 dni spotkalme sie z Kamila spacerowalismy dosc dlugo pogadalismy sobie i wrocilismy do siebie.

Pozniej tamta zaczela grozic Kamili ze ja dorwie itp itd

#4690 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 18:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wiem. Z tym pytaniem poczekam. Powinna sie też ucieszyć z tego że chcę ją zabrać na wesle no nie? :) To jedno będzie załatwione a z tym pytaniem się poczeka. Zobaczymy co sie wydarzy na weselu :)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4691 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 18:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mogłeś jej powiedzieć ze jeśli cie kocha i che abyś był szczęśliwy to zrozumie to co robisz. Jeśli nie zrozumie to znaczy ze ten związek nie miał sensu na dłuższą metę.

bullet_black.png

#4692 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 18:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no wiesz moze moglem i tak to rozegrac ale watpie zeby to zrozumiala jest starsza od Kamili o jakies 2 lata ale powiem ci ze Kamila chodz mlodsza jest bardziej dojrzala i mysli powaznie o nas i o przyszlosci razem a tamta to co bedzie to bedzie i tylko sie bawic i zmienila sie radykalnie po miesiacu nie szlo z nia wytrzymac

#4693 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 19:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziewczyna, której chcę to wszystko wyznać nie wykazywała zainteresowania mną. Jak mam jej to wyznać? Powiedzieć to, co myślę i uciec, czy jak? Bardzo się stresuję w jej towarzystwie, bo chciałbym zawsze wypaść przed nią jak najlepiej.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

#4694 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 19:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh to prawie jak u mnei fakt troche isę interesuje. Ale teściowa o wiele bardziej opiekuńcza :) Oj tylk ostrożnei jedź, powoli żebyś sie nie połamał. żebyś jeszcze przyjechał. W sylwka też sie zaopiekwoała mną bo reszta dupe zawineła i poloźli :)

#4695 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 19:39

Bardzo się stresuję w jej towarzystwie, bo chciałbym zawsze wypaść przed nią jak najlepiej.

Rozumiem cie bo u mnie podobnie było przy Asi w 2008 roku. Odwagi zabrakło :) Kto wie co by było gdybym wtedy się odważył.
Tak to jest przy kim na kim komuś zależy.

bullet_black.png

#4696 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 19:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Innym facetom mogę pozazdrościć tylko tego, że są ciekawsi, zabawni no i potrafią utrzymać dziewczynę przy sobie. Ja niestety nie. Może już tak zawsze będzie, że będę musiał swoje wycierpieć i zostanę sam. Jednak nie chciałbym zostać sam, bo zacznę za bardzo wydziwiać.

#4697 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 19:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zainteresowala sie mym opisem ,,Nie chce mieć Ciebie tylko w moich snach
w mych marzeniach prostych tak :) " hmm torche ise zagapilem teraz prostuje :)

#4698 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 20:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 taaaa są ciekawsi.... a guzik prawda nie wmawiaj sobie że ktoś jest lepszy od Ciebie bądzi po prostu sobą i niczym się nie przejmuj. jak ja widzę jak "patologia" z mojej szkoły ma dziewczyny to nie wiem czy się śmiać czy płakać połowa nie wile ile to 2+2-2 policzenie tego zajmuje im troszkę czasu;p

#4699 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 20:09

Innym facetom mogę pozazdrościć tylko tego, że są ciekawsi, zabawni no i potrafią utrzymać dziewczynę przy sobie. Ja niestety nie. Może już tak zawsze będzie, że będę musiał swoje wycierpieć i zostanę sam. Jednak nie chciałbym zostać sam, bo zacznę za bardzo wydziwiać.

Napewno ci suie ulozy kiedys tez tak mialem ze moje zwiazki to maks 3miechy i koniec ale teraz znalazlem ta jedyna na poczatku nie bylo latwo jedno roztanie ale pozniej powrot do siebie i jestesmty juz ze soba nie cale dwa lata.

Wiecej wiary w siebie chlopaki, i odwagi lepiej nie raz zaryzykowac i powiedziec co sie czuje niz pozniej sie dobnijac tym ze sie nie powiedzialo ze sie nie sprobowalo i gdybac co by bylo gdyby ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4700 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 20:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale jedno wiem. Już nie będę na siłę próbował ułożyć sobie życia. Pozostawię życie własnemu biegowi i będę uważniej obserwował, bo jedną dziewczynę w życiu już przegapiłem(nie tą, o której piszę).
EDIT: dziewczyny zrozumieją jaki ktoś jest dopiero wtedy, gdy zwiążą się na zawsze z kimś nie odpowiednim, ale przynajmniej jest sprawiedliwie. Nie tylko my faceci cierpimy.