Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4661 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 22:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O tuz to ta nieufnośc. Tak Patrycja została odrzucona w podobny sposób. Zabawka na samotne wieczory nic więcej była :) Moze ma mozen ie hmm. Zobaczymy co bedzie najpierw z brata weselem. Ale na wszelki wypadek to ja lepiej te ostatnie juz byki podtucze :) :)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 06:54
  •  

#4662 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 03 styczeń 2010 - 23:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A co ma powiedzieć mój kolega jak został rzucony przez blacharkę?
I co gorsza wcale o tym nie wiedział?
To teraz chłopak jeździ do dziewczyn na pierwsze 3 spotkania dziurawymi maluchamy, tak je sprawdza:/
Kupił sobie takiego malucha specjalnie i mówi, że nie ma wyjścia, mróz 20st ale jedzie, sople zwisają z nosa, ale chłopak jest wytrwały. Jeszcze żadnej nie znalazł co na 3cie spotkanie chciałaby się z nim umówić. Ale wierzy, że znajdzie w końcu tą jedyną.

#4663 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 23:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 he he to jest irytujące jakiś pajac weżnie od ojca np pasata b5 a pany jaka fura i wogule a ty z ledwością zarobiłeś sam na np mondeo i nie pasuje im samochód;p

#4664 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 23:43

@19Damian89 jakie 24tyś??? :)

wysprzątaj stodołę,narób bimbru i kiełbachy no i orkiestra i będzie eleganckie wiejskie wesele.I to małym kosztem :)

bedzie problem bo ja mieszkam w miescie niestety :) a nie na wsi wiec moze byc ciezko z tymi malymi kosztami, ale w sumie pomysl nie taki glupi jak by sie mialo duza stodole w dorbym stanie w srodku ladnie wysprzatac i wogole elegancko urzadzic to juz na sale nie wydajesz 15tys

no tez sie ciesz ze mi to powiedziala i wiem ze jest pozadna i moge jej ufac wkoncu znam ja juz pewien czas. Mozna powiedziec ze mi o wszystkim mowi nieraz nawet za duzo ale niech lepiej mowi za duzo niz za malo prawda :) em

kolo99 no no tez tak mozna w sumie racja ja do swojej jezdze ojca samochodem (Puntem I) i jakos nie narzeka czasem powie ze ten sie jej podoba albo ten no ale to normalne zawsze jak z nia gadam ze chce kupic samochod to jak wspomne o Fordzie Fiescie to tylko wtedy sie buntuje ze nie bedzie nim jezdzic ale inne moga byc .. ale pewnie jak bym mial ta fieste to by nie marudzila :) ..

#4665 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2010 - 05:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co do samochodów to najbardziej niewiasty lecą na Audi i Bmw, tak wynika z niezależnych fachowych spostrzeżeń. :) Dziwi mnie brak w czołówce Mesia, widać marka kojarzona z dziadkiem, niż z chłopakiem z .... prawda. Dodany obrazek

#4666 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 07:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie, jakoś nie umiem sobie wyobrazić młodego człowieka jadącego Mercem. ;D
Co nie zmienia faktu, że osobiście podobają mi się te samochody, ale dla dziewczyn nie powinno robić różnicy, czy gość jeździ Wartburgiem czy BMW 530i.

#4667 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 08:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hee z kumplem jeździłem Wartburgem do szkoły i tam przypadkowo poznał dziewczynę. Nie przeszkadzał jej samochód. Czasem jechał do niej autobusem bo auto nawaliło. Obecnie są małżeństwem i mają od niedawna syna (ślub nie był przez wpadkę)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4668 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 04 styczeń 2010 - 11:22

Co do samochodów to najbardziej niewiasty lecą na Audi i Bmw, tak wynika z niezależnych fachowych spostrzeżeń. :) Dziwi mnie brak w czołówce Mesia, widać marka kojarzona z dziadkiem, niż z chłopakiem z .... prawda. Dodany obrazek

hehe masz racje z tym mercem :) ale tanim kosztem można zrobić super autko,zakładasz aluski i porządny sprzęt grający i wszystkie puste dziewczyny sa twoje :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4669 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 13:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kumpel ma Megange z nowszych i nie zla furka ladnie sie prezentuje ale zadna na niego nie leci, ale z tymi Audi i BMW to racja jeszcze moze bym Golfa dorzucil, jak lasce bedziesz sie podobal ty i na tobie bedzie jej zalezyc to nawet jak bys do niej rowerem smigal by nie mial nic przeciwko, ja narazie czekam na rozsadna propozycje ze strony ojca bo jak narazie to chcial mi kupic cieniasa (nie wiem jak bym sie w nim zmiescil za wysoki jeste) i oriona ceny nie byly takei kosmiczne bo za tysiac zlotych bym mial swoj samochod. Ale nie chce tez kupic skarbonki bez dna wole poczekac pol roku albo rok i uzbierac na nos nowszego i w lepszym stanie.

Ale wystarczy jak sie jedzie przez miasto wlaczyc glosno muzyke otworzyc szyby i widac jakas laska sie obejrzy a jaka nie i najlepiej miec wlaczone Disco Polo wtedy najwiecje sie oglada osob

#4670 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 13:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak tak disco polo my na wagarahc kiedyś stlaiśmy tico pod polo to sie tak laski oglądały a szły dzieci to tańczyły ale była polewa :) Moja ma lepszą fure ode mnie. Czyli jak mnie zechce to nei jest pusta :) Bo Ona ma Tico a ja tylko poloneza.. Ale większy silnik mam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4671 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 04 styczeń 2010 - 14:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak to fakt.Ale jak ja włącze disco polo czy coś podobnego to wszyscy się gapią :) Mój sąsiad jak ze mną jedzie to się chowa w samochodzie bo ja głupkuję :)

Jeśli natomiast słyszę u innych rąbankę czy techno, jak kto woli, to mówię jedzie jakiś czub i szpanuje :)

Aha czyli liczy się fura niby.Ja jeżdżę Omegą teraz i jeśli poznam kogoś z lepszym samochodem to jestem pusta :)
Bez sensu.Dla mnie np. liczy się jaki ktoś jest a nie czym się porusza czy co posiada.
A jeśli ktoś ciągle narzeka lub wymaga nie wiadomo czego sam jest pusty i bezradny :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#4672 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 14:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jaki znacie najlepszy sposób, aby się odkochać i zapomnieć o dziewczynie?
EDIT: to ja chyba sobie kupię poloneza i wtedy będę wiedział, czy dziewczyna jest zainteresowana mną czy moją furą/kasą.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#4673 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 14:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie dosłownei z tą pustką. Tylko ze tak bywa czasami... A nawet często. Ja widze u nas, pół dziewczyn z TR to sikaja na widok jednego golfa III po tuningu a taki audio ma że hoho my w parku palimy 6 metrów od parkingu a jak włączy radio to tak puka że klata lata na fajarni :)

#4674 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 15:32

Jaki znacie najlepszy sposób, aby się odkochać i zapomnieć o dziewczynie?
EDIT: to ja chyba sobie kupię poloneza i wtedy będę wiedział, czy dziewczyna jest zainteresowana mną czy moją furą/kasą.

O tak, ja też potrzebuję tego sposobu. Niby miałem, ale dość długo mnie leczył z nieszczęśliwego zakochania, więc potrzebuję czegoś skutecznego.
PS. Też kupuję Poloneza, ale bez względu na dziewczyny. ;]

#4675 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 16:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Byłem dizś u niej, nie rozmowna chora jest %% :) Za wiele. No i spać chciała iść. Powiedziałem no to uciekam chyba że chcesz żebym został to moge zostać. A ona Że zaraz i tak spać idzie. Byla bardzo zajeta pisaniem SMS. Zmieniła isę. Kiedyś była taka no. Zawsze wesoła gadała a teraz nawet jak jej nic nie jest to i tak wymuszone wszystko. Nie taka ją pokochałem....... I nie tego sie spodziewałem... :)

#4676 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 16:55

Aha czyli liczy się fura niby.Ja jeżdżę Omegą teraz i jeśli poznam kogoś z lepszym samochodem to jestem pusta :)
Bez sensu.Dla mnie np. liczy się jaki ktoś jest a nie czym się porusza czy co posiada.
A jeśli ktoś ciągle narzeka lub wymaga nie wiadomo czego sam jest pusty i bezradny :)

no i o to nam chodzi ze patrzysz na kolesie a nie na to czym jezdzi a ze bedzie mial lepszy do ciebie samochod to nic nie znaczy jak nie bedziesz na to zwracac uwagi. chodzi o to co napislas zeby zakochac sie w kims z powodu jakim jest czlowiekiem a nie jaki ma samochod i wogole.

A w jaki sposob glupiejesz?? Ja jak jade sam to sobie spiewam szczegolnie w nocy zeby nie zasnac, raz mi sie zdarzylo spiewac jak z laska jechalem to sie pozniej ze mnie smiala ze ladnie spiewam ale moge juz skoncysz haha

Pod imprezami mozna zobaczyc ile cwaniakow podjezdza samochodami rodzicow i strzelaja popisy a jak cos nie pjdzie nie tak i placz tata mnie zabije.. Ja lubie na swiatlach z takimi kolesiami sie brac jak jada z laska i chca sie popisac albo na trasie przecignac toche na obortach i sie nie dac.. wiem ze to dziecinada ale trzeba nie raz sobie troche rozrywki zapewnic podczas jazdy.

Czesio a jak bys poszedl na zywio i z nia pogadal tak powaznie i konkretnie co? albo woz albo przewoz wiem ze latwo mowic trudniej wykonac no ale popatrz meczysz sie juz pewnie z ta nie pewnoscia powiec jej od poczatku do konca, jak bedzie zdrowa to powiedz jej ze chcialbys z nia pogadac sam na sam i wteyd jej powiedz zeby ci dala powiedziec wszytsko i zeby nie przerywala ci jak skonczysz to ona powie swoje do tego co ty powiedziales i bedziesz wiedzial co z czym i na czym stoisz a noz widelec ona na to czeka caly czas

#4677 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 17:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie, trudne do wykonanai to nei jest. Ale najtrudniejsza moze byc odpowiedź. :)

#4678 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 17:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no wiem ze powiedziec to jeszcze jako tak by poszlo ale odpowiedz przeraza bo nie wiesz co ci powie, ale wiesz lepiej isc z przekonaniem ze raczej nic z tego nie bedzie bo wtedy ona cie milo zaskoczy mowiac ze czekala kiedys na to sie odwazysz niz z przekonaniem napewno bedzie ok i rozczarowac sie w przykry sposob.

Ale ja tez mam ten dylemat gdy sie swojej oswiadcze czy powie TAK, bo kiedys jak z nia gadalem to mowila ze by powiedziala nie ale wtedy bylo to uzasadnione wiec rozumialem ale teraz nie wiem co mi odpowie chociasz mowila ze po sowjej 18 sie zgodzi, tylko kiedy to zrobic zeby bylo mile zaskoczenie ..

#4679 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 styczeń 2010 - 17:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu im będziesz więcej znajomości załatwiał przez koma, to trudniej Ci będzie rozmawiać z dziewojami na żywo. :) To nie mój wymysł, ale mądrych ludzi, którzy wyciągnęli takie wnioski z badań.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4680 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 17:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 TO te badanie sie malo co sprawdzaja ja duzo znajomych poznalem przez gg nk itp, z tymi co gadam na gg albo przez smsy to jak sie spotkamy to gadamy na luzie bez zadnych problemow i z osobami ktore malo znam tez o ile jest o czym rozmawiac bo jak sie rozmowa nie klei to sie kleic nie bedzie