Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4641 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 13:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 he he ja dziś mam powtórkę czwartku 18nastka u kumpla i znowu mało znajomych więc pite;po

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:29
  •  

#4642 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 14:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @look19 nie bylo latwo uwierz mi ale uczucie ktore nas laczy pewnie dalo nam sile zeby wytrwac razem tyle czasu ze soba juz (blisko 20 miesiecy ), chociasz przed tem bylismy razem i sie roztalismy na pewien czas ale ten czas dal nam do zrozumienia ze sie kochamy i osobno jest ciezko nam i z nikim innym nie czujemy sie szczesliwi pozniej udlo mi sie do niej wrocic i jakos wytrwalosc i uczucie do drugiej osoby daje ta sile zeby tyle czasu byc razem i chciec spedzenia reszty zycia razem, a do tego doszlo bo spala u mnie wiec dlatego lezelismy obok siebie :rolleyes: .. a jak ja odwozilem wczoraj to sobie po malu jechalem i gadalismy o dzieciach i reakcji naszych rodzicow na ta informacje.

przede wszystkim nie nalegac na nic w zwiazku byc zawsze gotowym ale nie naciskac dziewczyny na nic pokazac jej ze zalezy ci na niej a nie na innych rzeczach bo wteyd ona bedzie sie czuc wazna dla ciebie i pokazesz jej ze kochasz ja za to jaka jest osoba (charakter itp.).. poswiecaj jej wiele czasu i uwagi, szanowac ja i zaufanie

#4643 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 16:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Eee ja to sam leżałem bo jak już wspomniałem Ona była na weselu. :)

Jutro byc moze wykonam punkt 1b. i 2. Dzisiaj troche sie pozmieniało. Nie wiem czy lepsze czy gorsze :rolleyes: :D Okaze się w przyszłym czasie
Mój Wladimirec podbija świat

#4644 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 16:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zostały mi 2 szanse na zaproszenie jej na wesele.... Jeżeli to zrypie to będzie po prostu najgorszy scenariusz.. :) A dzis chciałem załatwic ale nie wypaliło. Tak jak by troche w ch*a mnei zrobiła. Przyjechała przed chwila no i z bratem znowu :[ Nawet nie mieli czasu wejść do domu Dalej pedzili. A juz dzis od 12 jej mówiłem. Ahh

#4645 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 20:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a pozniej sie znajomi dziwia ze ja ostatnio jakis nerwowy jestem ale czytajac takie cos jkak tu sie nie denerwowac

taka wiadomosc moja laska dostala pare minut temu od jakiegos kolesia:

"witam moja droga kolezanko,wiem że nie czujesz tego co ja...że bez ciebie to niema nic!moja miła masz tak piękne oczy i twarz;Przy tobie to tone-w marzeniach!tylko ciekaw jestem twego wnetrza?czy jest tak samo cudowne jak uroda!?
chciałbym cie poprosic o spotkanie w realu,moze byc spacerek,albo kawa,moze byc co kolwiek!
Piękna jestes!!!Twoje cialo jest ...hmm..cudowne,kuszące i podniecające!
boze kobieto jestes taka śliczna ze no naprawde brak mi słow!no wiesz niechcem ci pisać ze cie kocham bo to przeciez nie o to chodzi,a szczególnie teraz ggy sie nawet nie znamy...ale wieze ze to sie zmieni!?
jedyne co moge ci napisać że jesteś dziewczyna z mych marzeń!na twój widok moje serce szaleje!być moze to dlatego ze wszystko w tobie jest takie czarujące!trudne zadanie przedemną...ale mam plan:"przyciągne cie wzrokiem a zatrzymam charakterem"-codzienie będe o ciebie walczył!
...ale nigdy nie skocze za tobą w ogień,bo ja cie z tego ognia wyciagne!ach co za urodziwa kobieta!na samą myśl o tobie moja miłosć kwitnie!to dzieki twemu blasku ciała!
i te oczka takie słodziutkie! i pewnie pachniesz jak tulipan?? ...ideał!!"

#4646 Share wojtek53

wojtek53

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO

Napisany 03 styczeń 2010 - 21:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kolesia chyba twarz swedzi

#4647 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 21:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to naprawdę się można wkurzyć...
ale sama pokazała Ci tego sms-a?
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#4648 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 21:10

kolesia chyba twarz swedzi

raczej nie twarz :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4649 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 21:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to mi wygląda raczej na wiadomość dziecka neostrady "nk: albo ine cuda bo sms to by z 10 było;p

#4650 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 21:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 :) No niezłą wyobraźnei maił chłopaczek. Ale chyba lepsze to niz dostać zaproszenie na wesele ukochanej( nie mówie żem nei to spotkało. ale coś Ona kręci) Moze jestem filozofem cóż :) Ale tak wczoraj pisaliśmy. Ja tak sie pytałem kiedy razem zatańczymy a Ona że na jej weselu ja troche już ciśnienie 1000/500 ale powoli. A sie pytałem czy ma juz kandydata a ona moze mam :) a ja to tak czy nie. Ona no nie wiem. No i dosc uśmeich uśmiech do mnie. A kiedy sie spytałem, że około ponad za 2 lata. Ja tak myśle. Hmm z jednego punktu widzenia wychodzi że po prostu Ona jak by cos czuła do mnie ja do niej. Ale jeden o drugim nie wie. Patrząć na date. za 2 lata to ja juz po 18-stce będe 2 miesiące ponad :) Suknie ślubna mi pokazała. heh tylko 2000 zł A Droższyj nie było? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4651 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 21:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 taa cena dotyczy tylko welonu :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4652 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 21:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak dla mnie jeżeli to maiło by byc ze mną to cena nie gra roli. 2, czy tam 3 byki nie zrobią róznicy :) To tylko osprzęt do 7211 tj agregacik i Niemeyer obracany. Co tam :)

#4653 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 22:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie smsa nie napisal koles na Fotce.pl jej to napisal w prywatnej wiadomosci, no to byl druga taka wiadomosc pierwsza tez byla dobra przeslala mi ja przez gg ale niestety nie mam archiwum wiec wam nie poakrze, koles mnie powalil tym co napisal ale tez i wkurzyl.

Czesio moze ona ci tak gada zeby sie wkoncu osmielil w stosunku do niej zaprosil ja na to wesele i wogole a nie tal sie czaisz.

Moja mi ostatnio wyliczyla co bedzie ile kosztowac na wesele wyszlo jej 24tys ja zrobilem mala korekte i nawet w 19 bym sie zamknol. Sprzedaz 2 albo 3 byki a ja bede 2lata na to odkladal pewnie ..

#4654 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 03 styczeń 2010 - 22:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @19Damian89 jakie 24tyś??? :)

wysprzątaj stodołę,narób bimbru i kiełbachy no i orkiestra i będzie eleganckie wiejskie wesele.I to małym kosztem :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4655 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 22:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @19Damian89 gratuluje pożadnej dziewczyny, że ci powiedziała.
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#4656 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 03 styczeń 2010 - 22:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jakbyś potrzebował orkiestranta to nawet mam takiego co ma dużo wolnych terminów.
Jego reklama znajduje się tutaj :)

I nawet ma różne limuzyny na wypożyczeniu po tanich pieniądzach, także jak Rafał mówi, nie potrza dużych piniędzy na wesele :)

#4657 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 22:33

@19Damian89 gratuluje pożadnej dziewczyny, że ci powiedziała.

ja również
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#4658 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 22:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Moja na NK szukała pana z orkiestry. Nie wiem czemu mi to wszystko mówi :)

#4659 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 03 styczeń 2010 - 22:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A mój znajomy rzucił laskę i ona tak płakała, że aż się zanosiła. A on jej powiedział: "A co myślałaś, że będę się z Tobą żynił?!"
Jak tacy gruboskórni jesteście to później laski są nieufne :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4660 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 22:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 może ma wobec Ciebie jakieś plany Czesiu :)