Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4601 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 14:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ja sobie leżep od ruskiem, dokręcam zwolnice, patrze a tutaj zielona limuzyna Patrycji ;[ Hmmm miła niespodziewanka :lol: Przyszła ze swoim bratem ( Lepiej niech już z kimś przyjedzie niz wogóle) w garażu jedna fajka zaraz na siłe do domu i już, kawka, w domu też zadymka. eee jej brat to tam ise nie odzywał wiele, bo sie dopadł Ladnwirtschafts Simulator 2009 :) To był tak zajęty że jak jechać było to mu pierdo** w łeb ;[
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 14:47
  •  

#4602 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 14:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To,że tak powiem nie srom piniądzami :lol: nie będę mówic ze jestem jedna na iles tam,ale swoje wiem i wiem,że wole życ spokojnie i nie mieć za dużo

#4603 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 14:36

No ja sobie leżep od ruskiem, dokręcam zwolnice, patrze a tutaj zielona limuzyna Patrycji ;[ Hmmm miła niespodziewanka :lol: Przyszła ze swoim bratem ( Lepiej niech już z kimś przyjedzie niz wogóle) w garażu jedna fajka zaraz na siłe do domu i już, kawka, w domu też zadymka. eee jej brat to tam ise nie odzywał wiele, bo sie dopadł Ladnwirtschafts Simulator 2009 :) To był tak zajęty że jak jechać było to mu pierdo** w łeb ;[

Mieliśta czas dla siebie, ciesz sie że nic nie mówił i grał ;D
Tylko że wiesz, może moje rady są g...wno warte, ale czasem troche czułości, w końcu nie samymi cyntosami [papierosami dla niewtajemniczonych] człowiek żyje. ;D

#4604 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 16:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no z tym byciem na czas tez dziewczyny maja troche ja ostatnio mialem byc na 12 u swojej to musialem nie zle cisnac i czesto przebywac na lewym pasie a ferrari nie posiadam, ale bylem o 11:55 ale co z tego jak zajechalem chcialem sobie zawrocic a tam lodowisko i stalem 10minut zeby wyjechac z tamtad badac 50m od jej domu haha

Osobiscie znam laske ktora sie nabija z tych co leca na kase a ostatnio sama mowila ze jej chloptas ma ladna fure (Stare BMW) i kupuje jej nie raz rozne rzeczy tak bez okazji (jakies bluzki spodnie).

no Czesio to olales ruska w polowie naprawy nie ladnie :lol: haha .. no no te Ladnwirtschafts Simulator 2009 to cudowna gra ostatnio kuzynka byla z dzieciakami to im wlaczylem to grali jeden operwal a 2 mu mowilo co ma robic i czisz spokoj nie bylo dzieciakow.

#4605 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 20:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A no nie dokońca go zostawiłem :lol: Bo przyszła na warsztat w pol podwórkaj uz wyciagajac paczke Westów. Więc ja kulturalnie podałem ręke, w pozycji leżącej, dokreciłem co miałem w pól fajki skonczyłem i ładnie do domku poszliśmy. I bardzo miło było ;[

#4606 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 30 grudzień 2009 - 23:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesiu widze ze kręcisz bajerke :lol: i tak trzymaj!!

ps.Pokaz ze jesteś twardziel i pal Męskie bez filtra ;[
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4607 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 12:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A no punkt 1.a wykonany
teraz punkt 1.b, żeby sama przyjechała
i od razu wykonujemy punkt 2 czyli zapraszamy na wesele :lol:

#4608 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 12:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sie widzie wziąłeś za robote, tak trzymaj, powodzenia ;D

#4609 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 13:00

i od razu wykonujemy punkt 2 czyli zapraszamy na wesele :lol:

Ursusik wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ;[ ;[

#4610 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 13:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i z okazji narodzin potomka :lol:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4611 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 15:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A z tego co wiem to meskie maja filtry każde. Poznańskie są bez :lol:

#4612 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 16:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak już palisz to pal dobre czyli LM albo Malboro.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4613 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 17:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Marlboro drogie i się popsuły ostatnio. Camele są dobre. Sobieskie niebieskie są chyba najlepsze. A LM= LD a wole LD 1 zł różnicy ;[ Ona teraz na weselu trochę mnie niepokoi że czasami ktoś inny się znajdzie. Ale trzeba być dobrej myśli. Ja bym z Nią pewnie szedł ale dałem ciała po prostu. Albo nie słyszałem albo nie było mnie w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Bo mówiła kiedyś. Że jak ktoś by chciał to by wzięła. Chętnych nie było tzn był chętny ale sam bym sie nie narzucał :lol: Ale i tak noc zmarnowana nie będzie ;[

#4614 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 17:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Marlboro się popsuły?? Nie wiem. Ostatnio paliłem je w technikum a to było bardzo dawno temu :lol:

bullet_black.png

#4615 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 17:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A i tak najlepsze ruskie z takim znaczkiem : хорошее сигареты :lol:
Ursusik udanej nocy życzę ;[ Baw się dobrze

#4616 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 18:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no jak w technikum paliłeś ostatnio to co Ty chcesz one w ostatnim miesiącu takie jakieś, dziwny smak mają :lol: Jestem bardziej na bieżąco ;[ A no co do ruskich to ise zgadzam w 100% Tylko dostęp trochę trudny. Gdzieś jeszcze paczki mi się walaja po szafach Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> Malowanie wózka o akurat na malwoanie wózka były ruskie ;[

#4617 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 18:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ooo..A u mnie na rynku dostęp dobry :lol:

#4618 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 31 grudzień 2009 - 18:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 CZesi podaj adres to cie zasypie ruskimi fajami ;[ aż ci się palić odechce :lol:
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4619 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 18:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no Panowie życzę wam w tym nowym 2010 roku spełnienia marzeń szczęścia w miłości i inych mniej ważnych pierdół;p a teraz idę się zalkocholizować na imprezę do kumpla pozdrawiam damian18

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4620 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 19:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 po mnie za równe ol godzine taxówka podjeżdża i też ide sie alkocholizować do Patrycji domu ze szwagrem sobie damy w palnik troche litr na łeb na całą noc to będzie sie działo. Znowu furtke małą na HL-ke nie da sie wrzucic w 10 :lol: No dzięki dzięki Damian i Tobie i wszystkim życze wam również tego ;[