Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4561 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 25 grudzień 2009 - 22:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A my też się nabraliśmy na to dziecko............ W sumie to szkoda to był ciekawy wątek :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 17:28
  •  

#4562 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 grudzień 2009 - 22:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ogólnie to Twoi rodzice wiedzieli od początku o co chodzi?

#4563 Share maciek031993

maciek031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:długo by wymieniać...

Napisany 25 grudzień 2009 - 22:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ja się denerwowałem ciśnienie mi się podnosiło, a choroba postępuje. Po prostu to dziecko to był głupi żart. Teraz jak nie zobaczę dziecka i testów o rodzicielstwo to na pewno nie uwierzę.

#4564 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 25 grudzień 2009 - 22:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A może celibat???

#4565 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 grudzień 2009 - 22:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ma się powstrzymywać od naturalnych potrzeb?? to tak jakby powstrzymywać się od jedzenia.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4566 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 00:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak zrozumieć dziewczynę, która na gg odpisuje, a w realu nie pogada ze mną, chociaż zna mnie bardzo długo? O co może jej chodzić? Jak myślicie wstydzi się przed znajomymi tego,że mnie zna czy co innego?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#4567 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 26 grudzień 2009 - 00:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej no chyba z jedzeniem to trochę za duże porównanie. :lol:
Kurde czytam poprzednie posty i sam w to nie moge uwierzyc, co ta dziewczyna ma w głowie... Rodzice to rodzice ale w szkole dzwonic do ludzi, informować że ojcem zostaniesz? Ona chyba normalna nie jest... I co, teraz jak się będą pytać o dziecko powiesz że masz nienormalną dziewczynę i wymyśliła sobie tą ciążę? Nie wybaczył bym... :D

Jak zrozumieć dziewczynę, która na gg odpisuje, a w realu nie pogada ze mną, chociaż zna mnie bardzo długo? O co może jej chodzić?

Może się wstydzi. :D

It's My Life...

JD...

#4568 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 11:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 przerabiałem to 5 razy z tym Gg i tak nie wiem o co im chodzi :lol: Nie sa dojrzałe widocznei do rozmów
Mój Wladimirec podbija świat

#4569 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 12:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie no laska jakas nie powazna chyba jest ciaza to raczej nie jest powod do zartow jeszcze w tym wieku to wogole .. Ma dziwne poczucie humoru nie ma co .. a moze chciala sie pochwalic rodzica ze juz nie jest dziewica, bo raczej jak byscie nie wspolzyli to by nie mogla byc w ciazy..

Ja to przerabialem kilka razy ale to bylo tylko podejrzenie ze moze byc w ciazy jak sie okres spoznial ale naszczescie bylo ok... chociasz raz kupilem jej test to sobie w jako poleciala bo powiedziala ze jest pozytywny .. ale zaraz w nastepnym smsie bylo ze nie bede tata, a nie przez tydzien meczyc cie z mysla ze bedziesz ojcem i kazdemu o tym gadac chyba sie jej daty pomylily z Prima Aprilis..

a co do tych lasek wiesz moze sie wstydzi pogadac na gg to wiesz luzik nikt nie czyta i wogole .. ale sporobuj sie z nia sam umowic gdzies zebyscie byli we dwoje i isc na spacer i pogadac sobie .. moze wedy bedzie inaczej

#4570 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 14:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Jak zrozumieć dziewczynę, która na gg odpisuje, a w realu nie pogada ze mną, chociaż zna mnie bardzo długo? O co może jej chodzić? Jak myślicie wstydzi się przed znajomymi tego,że mnie zna czy co innego?

kolego a może jej chodzi że nie lubi realu i zaproś ja do biedronki. ja kiedys jak zrobiłem i dziewczyna z którą się nie znałem stwierdziłą że mam poczucie humoru i się spotkaliśmy...
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4571 Share gelo707

gelo707

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 15:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ech, ale temat:) przeczytałem kilka ostatnich stron, akcja jak w wenezuelskiej telenoweli. Z miejsca przypomniał mi się kącik miłosnych porad z Bravo. Pozdrawiam :lol:
c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

#4572 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 19:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 he he na forum są potrzebne i takie tematy nie można wiecznie pisać o maszynach i technikach rolniczych

#4573 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 19:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 masz racje kolego trzeba się czasem pośmiać i pogadac o kobitkach... jaki to skąplikowany mechanizm
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#4574 Share adamo91

adamo91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 19:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bardzo skomplikowany którego nie idzie ogarnąć i bardziej skomplikowany od naszych ciągników :lol:
jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

#4575 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 20:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W dodatku każdy inny. Nie tak jak ciapek ze 5 kluczy i młotek i ciągnik rozebrany.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4576 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 27 grudzień 2009 - 20:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hej no chłopaki opanujcie się... Dziewczyna to nie przedmiot. Trzeba delikatnie.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#4577 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 21:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 taaa młotkiem :lol:

bullet_black.png

#4578 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 21:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No właśnie,a nie jakieś podchodzenie do nas jak do rzeczy...nie ładnie chłopaki .!

#4579 Share gelo707

gelo707

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 21:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Spoko, odwiedzam dużo for, ale po raz pierwszy widzę takie tematy :lol:
c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4580 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 21:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 AF się wyróżnia od innych :lol: nie jet tak monotonne :D

bullet_black.png