Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4461 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 21:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ehhh Patrycja znowu humoru nie ma. Nie wiem co ise znowu dzieje. Mam nadzieje że nie przeczytała AF
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 00:20
  •  

#4462 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 20 grudzień 2009 - 21:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesław twoja kobita jest na AF??

niezdziwił bym się gdyby cie olała ,gdy zobaczyła ze nie wiesz co z nia zrobić ;) możesz mi napisac ze jestem chamem ale ludzie bez przesady,z kobitami trzeba twardo.
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4463 Share Adamo

Adamo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo<br /> :PROTECTOR:

Napisany 20 grudzień 2009 - 21:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie wiem kto to pisał że nie wie co zrobić ale jak się czyta te wypowiedzi to aż żal d*** ściska, ludzie przecież na podryw nie ma jednego sprawdzonego schematu jeżeli wiesz ze to jest ta jedyna to musisz być sobą , wrzucić na luz, przecież dziewczyna to też człowiek, a rozmawiać chyba każdy umie.

Czesław twoja kobita jest na AF??

niezdziwił bym się gdyby cie olała ,gdy zobaczyła ze nie wiesz co z nia zrobić ;) możesz mi napisac ze jestem chamem ale ludzie bez przesady,z kobitami trzeba twardo.

no napewno z nimi nie wolno gadać o gołębiach albo o bykach jak np moj kolega, ale napewno nie gadac głupot i samego sie przed nimi poniżać, jeżeli ktoś nie wie co do dziewczyny ma powiedzieć i jeszcze sie o to pyta to nie jest normalne,

#4464 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 22:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziwnie isę porobiło. Puki nic do niej nie czułem to jakos to na luzie wszystko. :) Nawet dla jaj kiedyś ona coś do mnie mówi że to mam zroibć a ja tak sobie. No ja też Cię kocham :) I wcale sie nie obraziła, było humorystycznie ;) A teraz jakoś nie ma tego luzu. Trzeba troche wyluzować i mniej wiecej cofnąc się w czasie i robić co kiedyś. Bo wtedy było super Ale nie przeginać pałki :)

#4465 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 20 grudzień 2009 - 22:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wieki mnie tu nie było :)
Jest ktos w stanie mi to wszystk co się działo po krótce streścić?? ;)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#4466 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 grudzień 2009 - 22:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ogólnie to była debata odnośnie małżeństwa na próbę i było tyle za co i przeciw. Poza tym standard czyli młodzi koleiny raz znaleźli jakiś obiekt westchnień.

#4467 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 20 grudzień 2009 - 22:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzięki :)
W sumie to nic ciekawego hehehe
To co zawsze ;) Dzieciaki się zakochuja a starzy marudzą :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#4468 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 grudzień 2009 - 22:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja się jak to u mnie bywa wyrwałem, ale przynajmniej dziś była jakaś odpowiedź ;)

#4469 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 20 grudzień 2009 - 23:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja byłem dziś u Anki, wyciągałem samochdy z burakami ( jej starszy u nas pomagał przy odbiorze buraków to i ja jemu misiałem pomóc), Anka na początku zaczęła się uśmiechać, przytulać udawać ze nic sie nie stało, ja oczywiście twardo obrażony. Zrozumiałem że nie raz juz to przerabialiśmy i jeśli mamy sie na wzajem ranić to lepiej się poprostu rozstać... Chciałem sie odwrócić, przytulic ale boje sie jednego, że znowu będzie tak samo...
Narazie puki co ja się starał o nią nie będe, okaże się za jakiś czas co z nami będzie...
Pozdro. ;)

It's My Life...

JD...

#4470 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 17:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam wszystkich , nie sledze tematu nonstop wpadam co jakis czas i czytam , naprawde to zadnych konkretów panowie ????.Ciagle to samo ogarnijcie sie troche z kobietami, mysle ze wiekszosc z tych dziewczyn jest do zbajerowania czy to na sylwestra czy wesele!!!!!jezeli no nie sa małolaty w wieku 14-15 lat to mysle ze wystarczył by nr tel. i był bym z nia ustawiony. Panowie zadajcie sobie inne pytanie , jezeli one was troche znaja i zadajecie jej takie pytanie i ona mowi nie!!!! pewnie obawia sie tego ze:1 idac z wami na impreze gdzie nikogo niezna , mozecie narobic jej wiochy bo niewie czy nie nawalisz sie jak stodoła i poprostu zasniesz ewentualnie bedziesz zgrywał walecznego bohatera gdzies przed sala?????
2. Bedziesz walił wode gdzies z kolesiami i przechwalał sie co nie wyczyniałes swoim sprzetem rolniczym a ona bedzie sama i tak naprawde nie bedzie wiedziała co ma ze soba zrobic. Podam przykład z ubiegłego sylwestra typowy składkowy w remizie OSP siedzimy przy stoliku w kilka par w wiekszosci losowo ustawionych, siedzi na przeciwko dziewczyna , ktora własnie przyszła z chłopakiem (nie byli para) on ją poprostu zaprosił ona sie zgodziła i co zrobił kolews poszedł walic z kolesiami do łazienki.Widząc co sie dzieje czułem sie zobowiazany do zabawienia jej jakas rozmowa.Pod konie imprezy dziewczyna stwierdziła do kolezanki ktora była zemną , Ze ty to masz fajnego chłopaka cłą impreze nie pił i bawił sie z nami . Zastanowcie sie czy chcieli bysci byc na jej miejscu????????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4471 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 17:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj nie nie. Nie rozumei jak można tak zrobić? Jak już pójde to z moją będziemy pić we dwóch bo ona za kołnierz to nie wyleje jak już poleją te 2, 3 kielichy

#4472 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 18:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja też nie wiem jak można w ten sposób postąpić. Raczej ktoś, kto pisze, że mu zależy pójść na imprezę z dziewczyną, nie będzie łoił wódy podczas gdy ona będzie sama.

#4473 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 19:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 teraz to za przeproszenie pier... a jak się trochę wypije to już nie można sie bawić ze swoją partnerką?? co ma picie do tego

#4474 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 19:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A to ze zależy jak kto reaguje na alkohol i ile wypije.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4475 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 19:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie miałem na myśli zwykłego picia, tylko to co opisał @bezeta10

#4476 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 19:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pić mozna ale z glowa a nie ze sie ktos na wali i malo co pamieta, kulturalnie mozna pic a nie ze godzina dwie od zaczecia imprazy a tu juz masz dosc i lezysz pod stolem ..

#4477 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 22:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Oj nie nie. Nie rozumei jak można tak zrobić? Jak już pójde to z moją będziemy pić we dwóch bo ona za kołnierz to nie wyleje jak już poleją te 2, 3 kielichy

"... to z moją będziemy pić we dwóch..." ;) :)
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#4478 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 22:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hah, też na to zwróciłem uwage. Ale każdemu zdarzy sie pomylić.

#4479 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 22:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Gdzie tutaj błąd? ;) Hmm no fakt moja nie jest. Ale jako moja osoba towarzyszaca :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4480 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 22:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ehehheheheehe w dzisiejszych czasch nie ma dyskryminacji.Kiedys moj były szef przyjezdzał z kolesiem a mowił ze to kolezanka