Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4421 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 14:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej ma racje to zalezy kto jak traktuje kobiety i siebie, jesli nie ma szacunku dla kobiet i traktuje je tylko jak osoby do zaspokajania swoich potrzeb to nie patrzy jaka wyglada byle by byla latwa i chetna, a inny woli poczekac na ta odpowiednia osobe z kotra bedzie gotow to zrobic i wogole .

no wiesz oboje tego chca ale to tez trzeba myslec o konsekwencjach a nie ze tylko chce sie tego bo taka dziewczyna 15-18lat co nie skonczyla jeszcze szkoly i koles ktory sie uczy tez to co oni zapewnia dziecku jak by wpadli co? nic i co wtedy do rodzicow po laske.. albo koles powie ze on nie dorosl do bycia ojcem i zostwi laske z brzuchem?? trzeba myslec nie tylko o sobie i o danej chwili ale tez i o konsekfencjach tych czynow.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:33
  •  

#4422 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 14:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czasem ta 17 lata ma więcej rozumu niż 20 latka. Każdy jest inny.

Andrzej ja wiem o tym doskonale. :unsure: Jednak, to nie chodzi o sex wyłącznie, ale również o inne kwestie intymności. Jednak mieszkanie ze sobą przed ślubem jest dużym impulsem ku temu.

Pisałeś o przyzwyczajeniu. A to źle?? Właśnie dobrze. Poznajemy drugiego człowieka jaki jest w codziennym zyciu a nie kilka godzin gdy się spotkają. Ślub będzie zalegalizowaniem tego związku a nie rewolucją która może nie skończyć się szczęśliwie. Moja siostra rozstała sie po około 4 latach. Nie mieszkali razem tak na dłuzej ale czasem nocowała ona u niego i on u nas. U nas spali w jednym łóżku od początku. Tam rożnie (jego rodzice trochę przezorni bo córka im wpadła i nie chcieli powtórki). Teraz jest inaczej i jak nic się nie stanie to myślę ze jak skończy studia to pójdą razem do ołtarza i to nie ze względu na wpadkę.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4423 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 grudzień 2009 - 14:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chodzi o to, że jak ludzie mieszkają ze sobą przed ślubem, to nie do końca są sobą. Starają się nie zawieść tej drugiej osoby i wypaść jak najlepiej. Tym samym jest tak różowo, jakby się mogło wydawać. Przykład przed ślubem ona chce porozmawiać, że jest jej źle, to rozmawiają, po ślubie taka sama prośba, ale on mówi po meczu. :unsure: Ludzie tak na prawdę poznają się po ślubie, a takie mieszkanie przed ślubem w celu poznania się to moim zdaniem naiwna namiastka małżeństwa, niż prawdziwa próba sprawdzenia partnera. Poza tym jest to co powiedziałem, jak się komuś coś nie podoba może odejść, a po ślubie już tak nie ma. Czyli małżeństwo na próbę, to mit, bo nie ma obowiązków i odpowiedzialności.

#4424 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 14:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 chce z nia zamieszkac, bo to jest ta dziewczyna. ja mam 23, ona jest rok starsza. tak naprawde nie mam naco czekac, nie mamy po 15 lat. nawet jak padniemy to nie bedzie problem
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#4425 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 20 grudzień 2009 - 15:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Każdy zakochany chłopak chce spędzać jak najwięcej czasu ze swoją ukochaną, podobnie jest z dziewczynami, jednak jest coś w tym co Bobek pisze... Moim zdaniem to indywidualna sprawa każdej pary.
Przed zamieszkaniem razem powinno sie dobrze poznać drugą połowę, młodośc ma się jedną, czas w którym się jeżdzi do dziewczyny, zabiera do kina itp.. Po ślubie już jest trochę inaczej.
;)

It's My Life...

JD...

#4426 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 grudzień 2009 - 15:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Uważam, że kobietę swojego życia poznamy na prawdę, jak będzie "inaczej". ;)

pozdraVWiam

jeszcze tu wrócę

#4427 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 20 grudzień 2009 - 15:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Być może masz rację. To zajeży od ludzi, rodzin i wielu innych czynników. Napewno w mieście jest inaczej i na wsi inaczej. W mnieście jedno pracuje, drugie pracuje, wieczorami są razem, a na wsi zaraz pół wsi komentuje że ten z tamtą... to napewno nie sprzyja wsólnemu mieszkaniu...

It's My Life...

JD...

#4428 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 15:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja mieszkam w miescie. mam normalna prace, ona tez.pozatym prowadze gospodarstwo. a to, ze np sasiadom nie podoba ze jestesmybez slubu to juz ich problem
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#4429 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 16:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja mieszkam w miescie i ci powiem ze tu tez ludzie gadaja ze ten z ta bez slubu tylko ze w miescie masz pleno ludzi i tak to nie trafia w te osoby jak na wsi bo tam kazdy kazdego zna i wteyd gadaja, ale moim zdaniem jak cos komus sie we mnie nie podoba nie musi na mnie patrzec a tym bardziej o mnie rozmawiac, mnie zdanie osob ktore mnie nie znaja nie obcohdzi wcale chociasz nawet jak by ordzice mi gadali ze tak bez slubu czy cos to bym to olal i zamiszkal ze swoja bez slubu to moje zycie i moja sprawa i nic innym do tego.

#4430 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 16:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 U mnie we wsi jeden mieszkał z dziewczyno kilka lat i zerwał i teraz jest z jej młodszą siostrą. Wiadomo ze ludzie czasem gadają ale nie patrzy na to co ludzie gadają.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4431 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 20 grudzień 2009 - 16:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

ja za rok moge sie legalnie ozenic z moja ona bedzie miala 18 ja 21 i mozemy brac slub, chociasz to tylko formalnosc pierw lepiej moim zdaniem zamieszkac razem i wogole jak bo wiadomo spotkania nie oddadza tego co uroki mieszkania razem ..

Jak czytam takie wypowiedzi to mi się rzygać chce, jeśli ślub znaczy tylko dla Ciebie formalność to znaczy, że nie dorosłeś, aby nawet oglądać się za dziewczynami, a co dopiero z nią mieszkać. Dla mnie ślub znaczy odpowiedzialność za drugą osobę, a jeśli Ty odbierasz ślub jako formalność to chyba ta dziewczyna musi nie mieć za wiele rozumu, żeby się z Tobą związać.

Życzę powodzenia!

#4432 Share luk1512

luk1512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 17:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiecie co..to jest indywidualna sprawa każdego z nas..Ja podzielam zdanie kolegi @Bobek_Farmer.....uważam ,że z młodości trzeba jak najdłużej korzystać...bo niestety jak już założysz rodzinę to bierzesz na siebie odpowiedzialność...poza tym trzeba znależć tą Jedyną ,no chyba ,że już jesteście tego pewni ,że to Ta jest tą jedyną.......po to jest okres narzeczeństwa ,żeby z niego korzystać...;D:)

#4433 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 17:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @kolo99 wiesz co nie wiem jak ty ale dla mi slub nie jest az tak do szczescia potrzebny co z tego ze wezmna slub jak nie bedzie szczescia w zwiazku co? wole miec szczesliwy zwiazek i bys szczesliwy razem z moja dziewczyna mieszkajac razem albo spotykajac sie. nie obrazaj mojej dziewczyny bo jej nie znasz ani mnie wiec daruj sobie bezsensowne uwagi bo jak by bylo tak jak mowisz to bysmy nie byli tyly czasu razem mieskzaja 40km od siebie i widujac sie raz w tygodniu. a co maja moge poglady na temat slubu do dojrzalosci? moze jestem malo wierzacy i dlatego do dla mnie tylko formalnosc a nie ze jestem nie dojrzaly pomysl zaminim cos napiszesz..

#4434 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 17:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mieszkanie przed ślubem to jest porównywalne z Leasingiem maszyn, jak się spodoba to wezmę a jak nie to zamienię na inny model, po ślubie jest już inne myślenie (nie zawsze).

Ja jestem już po sakramentalnym TAK, nie mieszkaliśmy ze sobą przed ślubem ,nawet przed ślubem nie nocowałem u swojej przyszłej żony jak i w drugą stronę. A takie tłumaczenie że chłopak ma daleko do domu i nocuje czy coś w tym stylu to w dzisiejszych czasach dziecinada.

Bo ten postęp żeby nam bokiem nie wyszedł.

Takie moje zdanie a każdy zrobi jak uważa.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#4435 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 20 grudzień 2009 - 17:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Właśnie o to chodzi, po to jest okres narzeczeństwa, żeby się poznać i stwierdzić, czy z tą osobą chcę wziąć ślub. Tak jak pisze @Bobek_Farmer w "mieszkaniu razem przed" nie ma odpowiedzialności za drugą osobę jak w małżeństwie. Zastanówcie się na początek zanim cokolwiek pomyślicie, co znaczy słowo "ślub", bo koledzy którzy piszą o związkach bez odpowiedzialności chyba nie dorośli jeszcze emocjonalnie. Zabawa w żonę i w męża to była, ale chyba w okresie przedszkolnym.

#4436 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 17:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak ktos spi u sowjej dziewczyny przed slubem nie jest tylko spowodowane tym ze maja do siebie daleko wiem bo sam kilka razy spalem u swojej i ona u mnie ale powody byly inne, i to jest raczej chcec spedzenia wiecej czasu razem bo wieczorem lezac obok siebie patrzac sobie w oczy mozna pogadac tak w ciszy co jest fajne, jesli ci na kims zalezy to masz za nia odpowiedzialnosc nawet jak ona mieszka ze sowimi rodzicami a ty ze swoimi a nie dopiero po slubie nagle sie o nia troszczysz i takie inne.

#4437 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Witam Wszystkich, dawno mnie tu nie było ;)
otóż koledzy mam mały problem
Mam imprezkę sylwestrową i chciałbym na nią iść z Natalią,
Ale ona ze mną na nią nie chce iść :)
Uważa że nikogo tam nie będzie znała i będzie siedziała jak na szpilkach
Każe mi iść samemu.
Co mam zrobić??
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#4438 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja właśnie chcę Patrycje na wesele wziąć. I nie zkładam z góry że odmówi, ale i nie wykluczam. Wieć poradźcie co zrobic jeżeli powie nie? Bo pewnei też powie że nie zna nikogo.
Mój Wladimirec podbija świat

#4439 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 MarioS a ty będziesz tam kogoś znać??

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4440 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 20 grudzień 2009 - 18:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja będę znał większość jak nie nawet wszystkich
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!