Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4381 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 10:44

Panowie, zapomnieliście o czymś, Wy zostaliście stworzeni do pługa, a nie do miłości. Kochać co najwyżej to można ziemię, przynajmniej nie powie Ci takich rzeczy jak te dziewczyny co o nich tu czytam. Wiecie co robili chłopi z babami w X wieku? Zakładali im chomąto i orali nimi pole, nie dajcie się zwieźć na złą drogę!

Aktualnie na TVP2 leci film pt. Niespotykanie spokojny człowiek (czy jakoś tak). I koleś do kobity powiedział ,,Czy ja ciebie z miłości brał? Półtora morgi miała. I konia":unsure:
Ale związek nie polega na korzyściach materialnych...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 21:10
  •  

#4382 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 11:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 84 ary i koń to chyba nie tak dożo??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4383 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 11:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Film jest bodajże z 1975 roku, wtedy było inaczej niż teraz :unsure:

#4384 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 19 grudzień 2009 - 13:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Podejrzewam, że w tamtych czasach to za kawalerem przemawiały takie rzeczy jak: traktor, ilość ziemi itp.
Dzisiaj, gdy powiesz tak do dziewczyny to jesteś spalony...
ArturKowalewo

#4385 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 19 grudzień 2009 - 17:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Są ludzie którzy wiążą się z dziewczyną dla kasy, tylko co będzie jak tej kasy zabraknie? :unsure:

It's My Life...

JD...

#4386 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 17:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak to co?? rozwód.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4387 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 17:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlepiej pokierować się w tych sprawach sercem i nie komplikować sobie życia.

#4388 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 19 grudzień 2009 - 18:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najgorsze są te małżeństwa dla pieniędzy i gdy się "wpadnie" Wiadomo że tam nie ma prawdziwej miłości i tylko marnuje sobie się życie a i może jeszcze dziecku się robi krzywdę.
ArturKowalewo

#4389 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 19:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolega ze szkoły poznał dziewczynę w technikum, w 4 kl zaczęli ze sobą chodzić, po pół roku szybkie wesele bo ? (wielka tajemnica) a tydzień temu urodził mu się syn. Mówi że jest szczęśliwy, okaże sie za kilka lat, ale bardzo szyko chłopak rodzinę załolżył...

It's My Life...

JD...

#4390 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 19 grudzień 2009 - 20:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to chcecie się żenić czy nie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4391 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 20:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 po co zaraz żenić? ślub to tylko formalność można powiedzieć

#4392 Share 1marek

1marek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 22:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeśli to ta jedyna to jak najbardziej :unsure: tylko skąd wiedzieć ze to ta. Najlepiej jeszcze jak z hektarami. szkoda ze niema jakiej strony np córki rolnika to aby wybierał i jechał :blink:

#4393 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 22:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja to bym chciał poznać dziewczyne która mnie zrozumie, pokocha, która nie będzie chciała mnie zmieniać z którą będe szczęsliwy, z taką moge się żenić. :unsure:
A jak żenić sie tak z musu to wole zostać wiecznym kawalerem.

It's My Life...

JD...

#4394 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 23:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja się pod tym podpisuję obiema rękami :unsure:
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#4395 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 23:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja bym się ożenił :unsure: Tylko niech mnie druga połowka pokocha. Niestety chyba 18 lat trzeba mieć żeby ślub brać. Bo tak to Teraz na zapowiedzi a po żniwach wesele :blink:
Mój Wladimirec podbija świat

#4396 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 23:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 co do wpadki to zalezy z kim ja zaliczysz jeszcze. ktos kiedys napisal tutaj ze najlepiej isc do lozka z dziewczyna z ktora jestes gotow nawet wpasc i nie bedziesz tego zalowal.

ja za rok moge sie legalnie ozenic z moja ona bedzie miala 18 ja 21 i mozemy brac slub, chociasz to tylko formalnosc pierw lepiej moim zdaniem zamieszkac razem i wogole jak bo wiadomo spotkania nie oddadza tego co uroki mieszkania razem ..

#4397 Share 1marek

1marek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 23:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Damian ja bym poczekał mając 21 lat i się żenić dla mnie za szybko

#4398 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 23:34

Ja to bym chciał poznać dziewczyne która mnie zrozumie, pokocha, która nie będzie chciała mnie zmieniać z którą będe szczęsliwy, z taką moge się żenić. :unsure:
A jak żenić sie tak z musu to wole zostać wiecznym kawalerem.

Dokładnie. Co nam przyjdzie z takiego związku jeśli - przykładowo - dziewczyna będzie mówiła ,,nie podoba mi się, zmień to, tamto też złe, rób inaczej, tego też nie wolno". Miłość polega na akceptacji obu stron takim, jakimi są naprawdę. Ja nie umiem się zmienić tak, jak by ktoś mi kazał. Jedynie tak, jak sobie sam postanowię, żeby być lepszym. Ale to się nie kłóci z moim charakterem i sposobem życia.
Jak widzę codziennie, gdy koleżanka swojemu chłopakowi dyktuje, co ma zrobić, to aż żal patrzeć...

#4399 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 23:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 można się ożenić nawet w tak młodym wieku, ale trzeba mieć 100% pewność, że to "ta jedyna"
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4400 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 23:38

co do wpadki to zalezy z kim ja zaliczysz jeszcze. ktos kiedys napisal tutaj ze najlepiej isc do lozka z dziewczyna z ktora jestes gotow nawet wpasc i nie bedziesz tego zalowal.

Chciałem o tym napisać jeszcze raz teraz bo sie temat rozkręcił. Ale zacytowałeś moją myśl z przed kilku stron. Oczywiście nie chwaląc się Ja to pisałem. No i z Patrycją to bym ja gotów bym był wpaśc. Z Nia moge do końca życia i dzień dłużej :blink: Mam nadzieje że tego nie przeczyta :unsure:
Mój Wladimirec podbija świat