Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4361 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 21:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jo tam Czesiu jarmolisz, wiadomo nie zawsze jest najlepiej, czasami wręcz tragicznie, ale nie wolno sie poddawać, trzeba bez ustanku dążyć naprzód, bo życie mi pokazało, że jakkolwiek źle by nie było, zawsze potem będzie lepiej. Zobaczysz, znajdziesz jeszcze tą jedyną, jeśli nie teraz, to za jakiś czas. W końcu nikt nie wie co nas czeka, zawsze trzeba mieć nadzieje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:48
  •  

#4362 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 21:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio ja mam tak samo... :unsure:
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#4363 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 21:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ile ja moge wytrzymać? 3,4 zlamania serca. Zagoić zagoją sie ,ale jednak cos pozostaje :unsure:
Mój Wladimirec podbija świat

#4364 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 21:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja 2, z tym że pierwszego razu nie powinienem w ogóle brać pod uwagę, bo obecne zachowanie tamtej dziewczyny doprowadza mnie do rozpaczy. Uważałem ją za inteligentną, ale się cholerwa przeliczyłem. A co do obecnego przypadku, wiem, że już nic się nie da zmienić i nie robię nic w tym kierunku. I tak się nie uda.

PS. Ktoś pomyśli, że przeczę sam sobie, pisząc wyżej o nadziei na przyszłość, a teraz takie coś. Ja mam nadzieję i pozytywnie myślę, ale nie w sferze uczuciowej. Nie da sie. Doświadczenie życiowe mam g...wniane, ale to mi wystarczy. Na razie za wcześno, muszę jeszcze trochę dojrzeć do miłości. Prawdziwej.

#4365 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 21:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 masz rację... zbierasz te kawałki i próbujesz poskładać w całość, ale one już do siebie nie pasują do siebie tak jak na początku...
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#4366 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 22:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobra chłopaki. Walczyc dlaej czy nie?. Nie usłyszałem od niej jeszcze że jestem na straconej pozycji więc jak myślicie? Zależy mi baaaaardzo

#4367 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 22:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to próbuj, nie masz nic do stracenia... możesz tylko zyskać

#4368 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 18 grudzień 2009 - 22:20

masz rację... zbierasz te kawałki i próbujesz poskładać w całość, ale one już do siebie nie pasują do siebie tak jak na początku...

Święte słowa... zgadzam sie w stu procętach. :unsure:

It's My Life...

JD...

#4369 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 22:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 życie mnie tego nauczyło... :unsure:

#4370 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 22:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najgorsze jest to, że mialem opis msutny. I Patrycja akurat na GG weszła ja zmaulony nie zczaiłem o tym opisie i napsiala czy to chodzi o Anie P ja mówie nie przeciez wiesz że to skonczone i że tak sobie bo mi się podobał. I ona yyy jasne i po gadce i teraz nawarzyłem bigosu. I teraz żeby dalej działać, ja musze się napić :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4371 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 22:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 chętnie się napiję razem z Tobą :unsure:

#4372 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 18 grudzień 2009 - 22:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie, zapomnieliście o czymś, Wy zostaliście stworzeni do pługa, a nie do miłości. Kochać co najwyżej to można ziemię, przynajmniej nie powie Ci takich rzeczy jak te dziewczyny co o nich tu czytam. Wiecie co robili chłopi z babami w X wieku? Zakładali im chomąto i orali nimi pole, nie dajcie się zwieźć na złą drogę!

#4373 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 23:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tu masz rację, ziemia nigdy Cię nie zdradzi i umie docenić to co dla niej robisz; im więcej wkładasz w nią serca tym więcej Ci daje w zamian... taka prawdziwa miłość :unsure:

#4374 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 18 grudzień 2009 - 23:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale jest świetne połącznie bo jedno i drugie można orać :unsure:
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#4375 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 23:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje, ale za to trzeba ją wielbić... Hmmm ale to jak ktoś jest juz rolnikiem to nie może mieć dziewczyny? :blink: :D Tylko ma rypać od rana do nocy? Dzisiejsza technika rolnicza pozwala mieć nawet 5 naraz :unsure: Bo po prostu wszystko szybko idzie zrobić B) To tak nawiasem mówiąc

#4376 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 18 grudzień 2009 - 23:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Franca, jak Wam tak zależy to podaję przepis na szybki ślub:
1. zrób dziurę gwoździem w gumie (od auta)
2. zatrzymaj się w lesie (tylko muszą być kwiaty, żeby było romantycznie)
3. zrób dziecko (byle delikatnie)
4. szybki ślub :blink:
5. żyli długo i szczęśliwie :unsure:

#4377 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 23:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 żyli długo i szczęśliwie powiadasz...

#4378 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 23:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko szczęśliwie, on ma lubę, luba ma dziecko i wszystko się nawzajem uzupełnia. Jedno w drugie wchodzi :unsure:

#4379 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 23:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 fajnie wygląda w teorii, a w praktyce... ale to już chyba każdy musi sobie sam odpowiedzieć na to pytanie, ja wiem że teoria ma niewiele wspólnego z praktyką - przynajmniej jeśli chodzi o te sprawy :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4380 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 19 grudzień 2009 - 09:34

Franca, jak Wam tak zależy to podaję przepis na szybki ślub:
1. zrób dziurę gwoździem w gumie (od auta)
2. zatrzymaj się w lesie (tylko muszą być kwiaty, żeby było romantycznie)
3. zrób dziecko (byle delikatnie)
4. szybki ślub B)
5. żyli długo i szczęśliwie :blink:

Żyli długo i szczęśliwie :unsure:
Raz już był ten wątek w obym temacie rozwinięty, podryw na dziecko to bardzo zły pomysł...
Zostaniesz sam - w dodatku przyjdzie Ci alimęty płacić. :D
A następna Twoja luba napewno będzie bardzo zadowolona z tego faktu...

It's My Life...

JD...