Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4341 Share sirKonrado

sirKonrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 00:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dobrze Cię rozumiem stary... :unsure: ale musisz mieć nadzieje... przynajmniej staraj sie mieć :
:blink: :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 23:28
  •  

#4342 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 08:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jeśli ona nie akceptujencię takiego jakim jesteś, to taki związek niema przyszlości. związek to wiele kompromisów, ale muszą one pochodzić z obu stron,a nie że ty będziesz robił wszystko tak jak ona chce, a jak nie to foch. taki związek nie ma prawa przetrwania
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#4343 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 08:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ziemek256 świetnie Cię rozumiem... mówię wam Panowie, nic tak nie zabija chęci do życia jak problemy z dziewczyną... a najgorsze jest to, że w moim przypadku już nic się nie da zrobić :unsure: :blink: :D
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#4344 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 18 grudzień 2009 - 09:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylo po co mówiła że kocha, po co mówiła że już będzie dobrze między nami, ja jestem skłonny do kompromisów, próbował bym się zmienić, ale beż przesady mie można żyć dokładnie tak jak ktoś każe bo każy ma swoje życie... Trudno, jeśli mamy sie oboje ranić to ten związek nie ma większego sensu. :unsure:
Ale nie żałuje ostsniego roku, wspomnienia zostaną na całe życie...
Pozdro dla ekipy złamanych serc. :blink:

It's My Life...

JD...

#4345 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 12:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czasami kobiety naprawdę trudno zrozumieć... :unsure:
Ja również pozdrawiam i niech żyje męska solidarność :blink:
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#4346 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 14:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiecie co - ja chyba sobie na razie odpuszczę "polowanie na dziewczynę". Dam sobie spokój, bo nie warto się denerwować. Wystarczy tylko być czujny, a ta jedna jedyna sama w końcu się odnajdzie, nie warto robić nic na siłę. Jednocześnie nie przekreśliłem dotychczasowego obiektu moich westchnień raz na zawsze, tylko dałem sobie spokój. Może kiedyś coś z tego będzie, a może nie. Czas pokaże. Znam taki przypadek, kiedy facet chodził z kobietą, ta poznała innego, miała z tym innym 2 dzieci, po 4latach małżeństwa zachorował i zmarł na raka, a ten, który wcześniej z nią chodził po 5latach od śmierci poprzedniego ożenił się z nią. Czasem warto czekać.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#4347 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 15:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ziemek to widze ze my z tego samego wojewodzctwa ..
a co do zmiany to moja tez mnie chciala zmienic ale proste pytanie zadaje sie "Nie podobam sie ci taki jaki jestem, chcesz mnie zmienic w kogos kim nie jestem" przewaznie mowia ze nie no to jak mowi ze nie to niech tego nie robi a jak juz w ostatecznosci mozna powiedziec " jak ci sie taki nie podobam to moze chcesz mnie zmienic na kogos lepszego?" albo jak cie do kogos porownuje to mnie to denerwuje zaraz co podoba ci sie to idz do niego kurde mowi ze cie kocha ze sie podobasz taki jaki jestes no to niech tak bedzie a nie dobrze mowie :unsure:

#4348 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 17:53

Znam taki przypadek, kiedy facet chodził z kobietą, ta poznała innego, miała z tym innym 2 dzieci, po 4latach małżeństwa zachorował i zmarł na raka, a ten, który wcześniej z nią chodził po 5latach od śmierci poprzedniego ożenił się z nią. Czasem warto czekać.

Czekać aż komuś stanie się coś złego?? No wiesz.....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4349 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 17:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czyli co, najprościej rzecz ujmując wykorzystał okazję...

#4350 Share luk1512

luk1512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 18:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolego @look19 masz racje..ja też już sobie daję na spokój,ale nie skreślam swojego obiektu zainteresowania ,bo mi nadal cholernie zależy na niej...:unsure::blink:...ale widzę ,że nie ma sensu się narzucać teraz bo nasze kontakty coraz bardziej się psują....a na siłę nic nie wyjdzie...postanowilem dać Jej czas na przemyslenie i się nie narzucać...jak zależało Jej wcześniej to się odezwie ...i narazie koniec z kobietami!! ;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4351 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 18:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To prawda, nic na siłę... wiem z własnego doświadczenia...

#4352 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 19:32

@ziemek to widze ze my z tego samego wojewodzctwa ..
a co do zmiany to moja tez mnie chciala zmienic ale proste pytanie zadaje sie "Nie podobam sie ci taki jaki jestem, chcesz mnie zmienic w kogos kim nie jestem" przewaznie mowia ze nie no to jak mowi ze nie to niech tego nie robi a jak juz w ostatecznosci mozna powiedziec " jak ci sie taki nie podobam to moze chcesz mnie zmienic na kogos lepszego?" albo jak cie do kogos porownuje to mnie to denerwuje zaraz co podoba ci sie to idz do niego kurde mowi ze cie kocha ze sie podobasz taki jaki jestes no to niech tak bedzie a nie dobrze mowie :blink:

Dobrze mówisz Damian :D
Ale i tak mi żal dupe ściska że sam zostałem... Jaka była taka była - ale była... :unsure:

It's My Life...

JD...

#4353 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 19:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tym bardziej, że idą Święta - czas kiedy chcesz być z najbliższymi, a Ty zostajesz sam jak palec...
wiadomo jest rodzina, są znajomi ale to nie to samo co przytulić się, poczuć jej ciepło... :unsure:

#4354 Share luk1512

luk1512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 20:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No właśnie idą Świeta ...ta "magiczna" atmosfera..a tu zostajesz sam ,też chodzi mi tu tylko,albo aż o dziewcznę...:unsure::blink:B)...i weź tu nie myśl o Niej....kurcze,ale właśnie w takich chwilach docenia się to co się straciło....ale może jeszcze wszystko poukłada...jest żal ,że można było wcześniej temu zaradzic :D

#4355 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 20:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja swoja sytuacje zostawie bez iwększych opisów. C** bąbki strzelił. gwiazdki nie będzie. A raczej prezentu dla niej. Bo po prostu znowu ise dowiedziałem. I oczywiście ból jako prezent na święta :unsure: ,,Przeżyć życia szczęśliwie widocznie nie mam prawa" :blink:
Mój Wladimirec podbija świat

#4356 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja się właśnie przez przypadek dowiedziałem że moja była Ania planuje sobie sylwka w toważystwie nowego kolegi... Szybko sobie życie układa... I wierz tu dziewczynie... :unsure: To dopiero boli. :blink:

It's My Life...

JD...

#4357 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ehh Czesiu takie życie, ja ,,swojej" zacząłem słodzić duperelami typu ,,śliczne masz oczka", to w odpowiedzi uzyskałem niby żart, że wynalazłem nowy sposób podrywu... Ehh, ja tu ze szczerością, ładnie, kultura, a tu mnie wyśmiwo, że wynajduje nowe podrywy. Ehh. Najlepiej jest być samotnym i nie mieć problemu. Bo inaczej jak z problemami to ja nie umiem sobie w tych sprawach radzić.

#4358 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 21:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czego sie dowiedziales czesiu?
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#4359 Share robson1028

robson1028

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wiecie co Panowie, po prostu czasem nie warto się starać.... ja kupiłem "swojej" prezent na gwiazdkę, jak się okazało niepotrzebnie, bo oświadczyła że nie chce tego prezentu... a ja się poczułem jakbym dostał po mordzie... miałem nadzieję, że jeszcze nas coś łączy, że do się to wszystko naprawić, ale jak to się mawia "nadzieja matką głupich"...
i chyba rzeczywiście lepiej być samotnym, to mniej boli... :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4360 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 21:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Brak szans i tyle tylko... Za smarkaty widocznie jestem ehhhh. Nie wiem ile w tym prawdy, ale napewno większa połowa to tutaj prawdy będzie. Powiem tyle. Najlepiej by było jak by mnie nie było wogóle na tym świecie :unsure:
Mój Wladimirec podbija świat