Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4281 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 22:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Do jasnego pierona co ja mam mojemu kupić na gwaizdkę :unsure: Nie tylko Wam ciężko wybrać dla dziewczyny bo dziewczyną dla chłopaków też i to okropnie :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 23:59
  •  

#4282 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 15 grudzień 2009 - 22:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kup mu coś co mu się przyda np KOMPLET KLUCZY PŁASKO OCZKOWYCH 6-32 24EL PREZENT (840786492) - Aukcje internetowe Allegro :unsure:
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#4283 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 23:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No,że tak powiem świetne :unsure: ale nie srom piniądzami żeby tyle dać ;D

#4284 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 23:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja myślałem na początku że Patrycja mnie oleje, potem że trzeba dobrze ise starać i mnie pokocha i będzie dobrze. Teraz mnie zaszokowała. ,,ale teraz to ja zaczne bawic sie ludzmi;] " B) :unsure: :D Nie chce za wiele sie odzywać w tej sprawie. Co sie dzieje ze zranionymi kobietami :blink: Taka dobra kobieta, uczuciowa, serce z kamienia teraz ma. Może gdy uda mi się z Nią być, wpaść w jej sidła. bo nadal mi zależy. To moze uda mi sie to zmienić. Gdy poczuje prawdziwe uczucie :)
Mój Wladimirec podbija świat

#4285 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 15 grudzień 2009 - 23:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kolego 119zł za komplet kluczy? To ty te klucze możesz sobie wsadzić, wiesz gdzie. Dobrze się nie zaprzesz i albo klucz złamiesz albo skrzywisz. A ty jak chcesz mu kupić jakiś ładny prezent to kup sobie ładna bieliznę. To zawsze działa.
Pozdrawiam
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4286 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 23:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 eee tam...to ma byc dla niego prezent zeby on to mial a nie ja :unsure:

#4287 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 23:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale ile on będzie miał radości jak się mu w niej pokażesz :unsure:, ja zawszę chce dostać dobrą maszynkę do golenia, ale jakoś nikt nigdy nie bierze moich próśb na poważnie :blink:.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4288 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 23:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bo maszynka to drogie rzeczy są :unsure: ja też bym nie kupiła ;D chyba,że bym już ładnie pracowała to czemu nie :blink:

#4289 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 23:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale ja nie o elektrycznej, które tylko pobudzają odrost zarostu :unsure:

#4290 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 23:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak myślicie, czy jak popełniłem pewien nietakt z relacjach z pewną dziewczyną i jej koleżanką polegający na tym, że wyszedłem na szpiega, bo kilka razy za nimi szedłem i chciałem zagadać, ale zabrakło mi odwagi i tego nie zrobiłem i one się na mnie obraziły, ale wytłumaczyłem im co i jak, to jak sobie odpuszczę kontakt z nimi na jakiś czas, to po pewnym czasie będzie już wszystko dobrze?

EDIT: czy można zacząć po pewnych nieporozumieniach znajomość od początku, na nowo, pozytywnie, czy złe wrażenie pozostaje już na zawsze?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4291 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 23:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak jej powiedziałeś, że ci się podoba i że brak ci odwagi to nic się nie przejmuj, na pewno jest jej miło, ze ktoś ja adoruje :unsure:

#4292 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 15 grudzień 2009 - 23:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No dobra Edek napisz ile masz w portfelu coś zaradzimy :blink: Ten komplet kluczy podałem jako przykład. Oczywiście za 113 to można mieć może ze 2 porządne klucze. Ale dla majsterkowicza taki zestaw byłby świetny :D

Coś przydatnego
http://www.allegro.p...a_4_wklady.html
Coś romantico :unsure: http://www.allegro.p..._literka_e.html
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#4293 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 23:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zawsze możesz kupić zestaw z Grene taki jak ja mam 6mm-22mm http://www.sklep-gre...oducts_id/10969 Pociesze cię że ja dawałem 210 latem :unsure:
Mój Wladimirec podbija świat

#4294 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 00:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No wstyd się przyznać,ale narazie to nic nie mam :unsure: ale spoko uzbiera się :blink: te klucze to nie złe,ale nie za tyle kasy,bo i tak się obrobią i tego tam tego więc będę szukac trochę tańszych w tutejszych sklepach :D

#4295 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 01:14

Jak jej powiedziałeś, że ci się podoba i że brak ci odwagi to nic się nie przejmuj, na pewno jest jej miło, ze ktoś ja adoruje :unsure:

Nie o to chodzi. powiedziałem tylko, że przepraszam za to, że nie zdobyłem się w porę na odwagę i nie zagadałem do niej, tylko krążyłem wokół mniej. Wyszedłem na natręta i teraz chyba już nic nie jest do naprawienia... A szkoda, bo mogło być fajnie. Przyzwyczaiłem się już do tego, że zawsze wszystko spieprzę, ale niestety człowiek całe życie się uczy, a i tak głupi umiera.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#4296 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 16 grudzień 2009 - 09:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziewczyny to ogólnie stwożenia ciężkie do zrozumienia... Moja się obraziła, a co mnie najbardziej wkurza, po roku bycia razem obraża się na mnie o śmieszne dla mnie rzeczy... Tłumacze, że jak się jej nie podoba coś w moim zachowaniu to niech o tym rozmawia ze mną, mówi co i jak a nie się od razu gniewa... Ale gdzie tam, najłatwiej się obrazić. :unsure:

It's My Life...

JD...

#4297 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 14:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Problem polega na tym, że jeśli się na ciebie obrazi to czy dalej z tobą będzie czy nie decyduje jej najlepsza przyjaciółka :unsure:

#4298 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 15:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @look nie poddawaj sie tylko zagdaj do niej jak bedzie bez kolezanak a nie sie wstydzisz wiem latwo mowic ale jak raz sie przelamiesz to juz pozniej bedzie z gorki wiem cos o tym bo tez tak mialem na GG to gadalem bez konca a na zywo to bylo cicho jak na pogrzebie, ale raz sie odwazylem nie raz gadam od rzeczy ale jzu jest lepiej i to sie przyda ci na przyszle kontakty z dziewczynami jak by z ta nie wyszlo ale juz nie bedziesz sie tak krepowal.

@ziemek znam ten bol nie powie ci co jest o co chodzi tylko sie obrazi ale jak ty sie obrazisz to jak ty mozesz o takie cos i wogole, dziewczyny maja tak ze o byle co sie czepiala czlowieka..

no prezent chlopakowi kup mu jakis ladny perfum i biezline ale dla niego jakies smieszne gatki albo cos haha .. no ja zaraz jade na zakupy swiateczne i mysle ze cos dla swojej wybiore oby mi sie udalo kupic cos ladnego i taniego :unsure:

#4299 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 17:56

@ziemek znam ten bol nie powie ci co jest o co chodzi tylko sie obrazi ale jak ty sie obrazisz to jak ty mozesz o takie cos i wogole, dziewczyny maja tak ze o byle co sie czepiala czlowieka..

Był taki demotywator bodajże, gdzie była przedstawiona rozmowa na gg w podobnym stylu:
Chłopak-jesteś piękna
dziewczyna-wcale nie jestem!
chłopak-właśnie że dla mnie jesteś
dziewczyna-jestem brzydka
chłopak-no dobra, jesteś brzydka.
dziewczyna-no jak ty możesz? nie odzywaj się do mnie

Dziewczyny to dziwne istoty... :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4300 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 16 grudzień 2009 - 21:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mojej coś nie przechodzi... Kurde z nią nie dobrze ale bez niej jeszcze gorzej :unsure: może i nie jesteśmy dla siebie ale przyzwyczaiłem się, rok czasu robi swoje... A jej nie przechodzi...

It's My Life...

JD...