Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4241 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 16:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 przypomnij, o ile ona jest od ciebie starsza?
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 15:44
  •  

#4242 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 17:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio zebys sie nie zdziwili jak w kosciele beda cie zapowiadac ze sie zenisz bo ci jzu zalatwa zone haha ..

#4243 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 17:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To by było ciekawe przeżycie ;) . Chyba rodzice już tak mają że się wtrącają. Najgorsze jest to że czasem mają rację......

#4244 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 17:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak bym mieli zapowiadać to ok. Ale tylko z Patrycją M. ;) Maja racje. Tylko że nic się nie zmieniło od ostatniego razu jak mama o niej oh ach :D 3 lata więcej ma Czy to tak wiele....? Przeciez mój brat ma teraz 29 lat a jego narzeczona ma 32 lata :D
Mój Wladimirec podbija świat

#4245 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 21:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najbardziej różnice wieku odczuwa sie właśnie poniżej dwudziestki, potem już inaczej.

#4246 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 21:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No co prawda to prawda ;)

#4247 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 21:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No bracie wreszcie sie dobrze stało. ;) Tak trzymaj, nie trać wiary w siebie, dobrego humoru i nie wątp w swoje możliwości. Będzie dobrze. Ja też mam nadzieję, że będzie dobrze. Heh pewnie nikt nie wie o czym mówie, ale zaraz Czesio też pewnie podrzuci coś od siebie. :D

#4248 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 21:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przeczytałem pewien tekst. Pewien sekret. I każdy zwiazek jak by nei patrzeć ja rozje*** Swoim negatywnym myśleniem. Bo od byle czego zaraz myślałem to sie nie uda, nei ma szans i zwykle miesiąc dwa i koniec, cierpienie. A Teraz poznałem pewna ciekawą rzecz której będe sie trzymał

#4249 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 21:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Jak bym mieli zapowiadać to ok. Ale tylko z Patrycją M. :D Maja racje. Tylko że nic się nie zmieniło od ostatniego razu jak mama o niej oh ach ;) 3 lata więcej ma Czy to tak wiele....? Przeciez mój brat ma teraz 29 lat a jego narzeczona ma 32 lata :(

hmm czyli starsza dziewczyna to rodzinne :D

Najbardziej różnice wieku odczuwa sie właśnie poniżej dwudziestki, potem już inaczej.

<flacha>

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4250 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 22:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Będe pozytywnie myślał teraz to i moze wszystko jakos ianczej zaczne widzieć i sie życ zachce ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4251 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 22:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pozytywne myślenie to podstawa;p wiem po sobie

#4252 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 14 grudzień 2009 - 22:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja właśnie od Ani wróciłem, pomagałem jej ojcu przy ciągniku (silnik robi) i tak się dalej nad tym prezentem zastanawiam, Skarb oczywiście nie chce nic na tan temat powiedziec co by chciała...

Tak myśle o złotej branzoletce, jak myślicie?

It's My Life...

JD...

#4253 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 01:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A jak mam rozumieć to, że jak idę pogadać z dziewczyną, która mnie interesuje, to wtedy dostanę takiego stresu, że słowa z siebie nie mogę wydusić? Jak jest sama, to normalnie by ze mną gadała, a jak w towarzystwie, to cichnie i podchodzi pod wpływy swojej koleżanki. Jak temu zaradzić?

Edit: z tą złotą bransoletką to może przesada, ale coś symbolicznego powinieneś jej kupić, aby tylko nie wyglądało na to, że chcesz ją kupić. Moim zdaniem na tak drogie prezenty jeszcze za wcześnie(nie chodzi mi o bycie oszczędnym, czy chciwym, ale o to jak ona ten prezent odbierze).Lepszy byłby pierścionek, bo jest bardziej wymowny. Ja gdybym miał kobietę, to na pewno wysłałbym jej kwiaty pocztą kwiatową - czerwone róże jako znak miłości i do tego jakiś wierszyk włożył w bukiet i jakbym do niej przyszedł, to udawałbym, że to nie ode mnie, po to, aby fajnie sobie z nią pogrywać i zdobyć ją znowu na nowo(tak jak na początku, aby nie spowszednieć i ją zaskoczyć mile tymi gestami).

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#4254 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 08:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jest coś w tym co piszesz... ;)
To trzeba dalej myślec bo róze pod choinkę? Róże na imieniny/urodziny, albo tak bez okazji,
a pierścionek to się będzie z zaręczynami kojażył, co może być takim symbolicznym prezentem oprucz białego misia?

It's My Life...

JD...

#4255 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 08:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kup jej koloczyki i do tego zawieszkę do łańcuszka. wprawdzie to może trochę kosztować, ale, swięta są raz w roku:-)
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#4256 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 09:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kurde, kolczyki w tamtym roku na gwiazdkę ode mnie destała. ;)

It's My Life...

JD...

#4257 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 10:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ma two zdjęcie w ramce??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4258 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 15:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ziemek256 znam ten bol ze to dostala to tez i co tu kupic, ja rok temu na swieta ze swoja sobie kupilismy srebne obraczki, a w tym roku tez siedzialem i myslalem gadalem z kilkoma kolezankami co by moglo sie spodobac to mi probonowaly zebym jej jaka seksi bielizne kupil, ale chyba jej kupie cos z kosmetykow jakis perfum i cos do tego (pianka do golenia i plyn po goleniu haha zart), a z tymi rozami to raczej nie na swieta tylko na walentyki jak juz .. zdjecie w ramce dobry pomysl ale jak juz to chyba lepiej jakies ladne wybrac zdjecie gdzie jest sie razem i to jej dac niz swoje tylko

ale z tym ze po 20 roku zycia jak maja obie osoby w zwiazku to macie racje ze jest latwiej sie dogadac chociasz moja dziewczyna ma 17 i nie narzekam ze nam sie ciezko dogadac tylko problem jest w tym ze ona chce jezdzic czasem na impreze a ja bym mogl wcale nie jezdzic ;) ..

#4259 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 15:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z tym po 20 to chodziło o to ze:
dziewczyna 13 lat chłopak 20 to jest duża różnica ale dziewczyna 19 a chłopak 26 to juz co innego. Róznica wieku juz tak nie przeszkadza.

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4260 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 15:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A co myślicie o tym, żeby tak po prostu patrząc jej prosto w oczy powiedzieć, co się do niej tak naprawdę czuje? Jestem już trochę zniecierpliwiony, bo jej koleżanka nie odstępuje jej na krok, a ja chciałbym z nią tak szczerze pogadać.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.