Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4221 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak mam wkręcić w rozmowę tą dziewczynę, o której mówiłem kilka postów wcześniej. Czy praca, szkoła, przyszłość, zainteresowania to dobre tematy do takiej rozmowy?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:38
  •  

#4222 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 23:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na poczatek napewno dobrze od tege zaczac .. a jak np. byliscie na jakies imprezie to mozna i o tej imprezie pogadac jak sie jej podobalo i takie tam

#4223 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 23:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak się składa, że byliśmy razem na wycieczce szkolnej, ale to było 7lat temu...Na tej wycieczce siedziałem obok niej w autobusie, ale to było zupełnie przypadkowe.Teraz uczęszczam na ten sam kurs tańca, co ona i mam wrażenie, że daje mi do zrozumienia, że się narzucam, bo większość tańców jest z nią, albo jej znajomą. Ponadto Ona łatwo ulega swojej koleżance, która umie wywierać presję na innych. Niestety mało mówi i przez to nie wiem jaka jest i co lubi ;) .
EDIT: Co poradzić w zaistniałej sytuacji?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#4224 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 21:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kur*** wszystko było gites już się układało. Ale Ona coś jakoś do mnie się chyba negatywnie nastawia. A ja Jej nic nie zrobiłem ;) Jakoś nie ma chęci gadać zbyt. Jeszcze wczoraj mnie okłamała. Co się z Nia do kur* nędzy dzieje :D Ale jak zwykle jak sie jakaś dowie że ja coś czuje to obraza jak pier** dziecko ale to za każdym razem tak jest......
Mój Wladimirec podbija świat

#4225 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 13 grudzień 2009 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie jest problem.
Co kupić dziewczynie pod choinkę?
Święta tuż tuż a ja nie mam żadnego pomysłu.
;)

It's My Life...

JD...

#4226 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 22:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hmmm oto jest pytanie. Mi koleżanka doradziła, zna Patrycje oczywista troche. że Bilay miś będzie dobry
taki średni z 20-30 cm i mam go wypachnieć. Zdaje sie na nią bo ja i tak pomysłu nie mam a z kasą coraz gorzej. O robote dzwonilem i ni ma ;) jedynie nokie sprzedać co leży w domu

#4227 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 22:21

Biały miś dla dziewczyny,
Którą kocham i kochać będę wciąż,
Lecz dziewczyna jest już z innym
I pozostał jej tylko biały miś.

Hej dziewczyno, spójrz na misia,
On przypomni przypomni chłopca ci
Nieszczęśliwego białego misia,
Który w oczach ma tylko szare łzy.

misiek to fajny pomysł

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4228 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 22:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 UrsusCzesio nie przejmuj się tak bardzo dziewczyny już tak poprostu mają dalej rób swoje walcz o nią a będzie dobrze

biały mis fajny pomysł też nad tym myślałem a z kaską krucho ale byle do świąt i robota się znajdzie tylko czasu nie ma

#4229 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 22:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Musze nokie sprzedać bo leży i nie potrzebna, kupca mam od ręki 50zł daje ale się ucieszyłem ;) ,,Biały mis, dla Patrycji, którą kocham i kochał będe wciąż" Piekny teskt wyczytałem na zaproszeniu na wesele brachola. Oczywiscie 2 osobowe mam :D

,, A kiedy będziesz żoną moją,
umiłowaną, poślubioną
wówczas się ogród nam otworzy
ogród świetlisty pełen zorzy"

#4230 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 22:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Białego misia już ode mnie dostała jadnego...
Trzeba by takiego wielkiego kupić. ;)

A poza misiem?

It's My Life...

JD...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4231 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 22:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pierścionek zaręczynowy??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4232 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 23:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Za wcześnie... W Twoje imieniny minął rok jak jesteśmy razem, a tak po za tym to ja sam nie jestem do końca pewien czy to ta jedyna...

Czekam na dalsze propozycje. ;)

It's My Life...

JD...

#4233 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 00:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej ja chcialem sie w te swieta oswiadczyc swojej ale tak pogadalismy i stwierdzilismy ze zawczesnie jeszcze troche, a co do swiat to kosmetki jakis ladny perfum mam zamiar jej kupic i cos do tego.

a co do oswiadczyn jej siostra ma miec we wakacje slub i tak kombinowalem ze jak sie uda na odczepinach zlapac jej welon a mi krawat to wtedy bym sie jej oswiadczyl co o tym sadzicie? ale cos mi sie zdaje ze to malo realne zeby sie udalo zlapac.

#4234 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 00:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A mogło by wypalić, Takie oświadczyny z rozmachem ;), Zależy od partnerki.

Ja z Anią dopiero rok jestem, o zaręczynach za rok będe myślał :D

It's My Life...

JD...

#4235 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 08:39

a co do oswiadczyn jej siostra ma miec we wakacje slub i tak kombinowalem ze jak sie uda na odczepinach zlapac jej welon a mi krawat to wtedy bym sie jej oswiadczyl co o tym sadzicie? ale cos mi sie zdaje ze to malo realne zeby sie udalo zlapac.

Ja kiedyś wpadłem na podobny pomysł na przyszłość. Oświadczyć się Asi podczas jakiegoś wesela. Tylko ze Asia....

bullet_black.png

#4236 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 08:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jaki prezent? a ile masz kasy?
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#4237 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 13:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na tym weeselu to dobre tylko Patrycja pewnie nie pójdzie zem ną. Chu* bedzie. Tylko też żeby akurat się udało to drugi problem ;)

#4238 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 13:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 zapros ją nba to wesele. wtedy będziesz wiedział czy pojdzie, czy nie. a może ona bardzo chce iść na to wesele?
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#4239 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 15:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 moze pomysl i dobry ale ciezko bedzie mi go wykonac .. a nie chce mi sie czekac kurde tych 3 lat az skonczy szkole .. za rok moze dwa slub i ciul w czwartej klasie bedzie mezatko najwyzje, bo za duzo tam malolatow sie kolo niej mi kreci a niestety nie moge byc u niej co dziennie ;) ..

a co do prezentu to z tym misiem dobry pomysl tylko pewnie ze 50zl bys musial dac jak nie lepiej ostatnio widzialem takiego za 150 ale mial ze 130cm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4240 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 15:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kurde nie mam pieniędzy. kupiec zrezygnował z fona, dzisiejszy plan odwiezienia ze szkoly nie wypalił bo mielismy tylko we dwoje jechac, chciałem pogadać. A Ona do miasta jechać musiała to mnie kopsneła po drodze i brachoal wzieła . Teraz jeszcze mamuśka zaczyna. Bo Ona kiedys że Patrycja no fajna ten to i wogóle a jak na wesele dostałem zaproszenie to mama że z nikim nie bede szedł, jakies obce sprowadzał itp. Ja powiedziałem. Ale wezme Patrycje. A matka Z tą starą babą. O kur*** powiedzialem że nie ma mi sie wpier*** w moje związki Będe chodził z jaka mi się podoba i na wesele przyjde z Nią. Bo to mój bratm nei zaprosił nie Ty ;) Jeszczem oze mi żone wybiorą. O nie ni ch*a :D