Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4161 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 17:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bober ci powiem ze ciekawie to rozpisales i bardzo madrze, tylko nie raz i te mlodziaki jak ty mowisz potrafia naprawde kochac jest to zadko spotykane przewaznie sa to zauroczenia i nic wiecej ale czasem jest to duzo wiecej. a co do strefy erotycznej to im pozniej sie zacznie tym lepiej moim zdaniem no chyba ze samo tak z siebie i oboje tego chca i dojdzie do tego, a nie jak nie ktorzy kolesie jakies glupie docinki do laski po miesiacu sugierujace by z nim poszla do lozka, jak dziewczyna powie ze nie chce i chce poczekac i ty to zrozumiesz i nie bedziesz jej do tego namawial to jej pokazesz ze ci zalezy na niej a nie na lozku i jak bedzie trzeba poczkeasz do slubu. Bo teraz bys najlepiej zaliczal kazda po tygodniu znajomosci a jak bys szukal zony to bys chcial Piekna Dziewice.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 01:35
  •  

#4162 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2009 - 17:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak coś to Bobek. :lol:

Mam na roku gościa z Wawki... Taki git z Mokotowa... Na dziewczyny dziury mówi, swoją drogą ciekawy jestem czy do swojej dziewczyny też tak mówi. Działa mi na nerwy swoją osobą, nie ma pojęcia o rolnictwie, a się pruje na temat wsi.

Ten tekst na końcu to skądś mi znany, gdzieś już go słyszałem.

#4163 Share kkk2006

kkk2006

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 18:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No bobek to mamy podobnie ode mnie z klasy taka ciamajdzie sie udalo a mi nie..

#4164 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2009 - 19:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To są wolne wnioski całkowicie nie związane z moją osobą i proszę tego co napisałem nie odnosić do mnie. :lol:

#4165 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Paliłem sobie przez okno i miałem jej fotke włacozna, w winampie dawali Młode wilki cz.7 jeden fragment był tak piękny ja po prosty ryczałem. Wczoraj i dzis rycze jak dziecko, Gdy tylko smutny kawałek daja i myśle o niej. Jest cos nei tak i wcale nie słucham wesołych utworów bo mnie wkurzają. Po prostu Tęsknie zan ią. Zaprosiłem ja do mnei dziś. nie przyjechała, nie psize nie dzwoni nic a ja siedze i rycze :lol: Tutaj moge to napsiać. Bo w skzole to mnei by wyśmieli co to miłość. podeptać i weg. Albo, zabic sie przez laske? Przez żadna bym nie zrobił. Kumpel tak powiedział. Jak by sie zakochał tak naprawde a nei czekajac na sex z małolatą też by mógł to zrobić :)
Mój Wladimirec podbija świat

#4166 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 20:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no panowie modrzę piszecie. największy problem chyba tkwi w tym że kobiety są o wiele bardziej skomplikowanie niż nam się wydaje. powoli sam dochodzę do wniosku że czasem nie znaczy tak, jak jest dla ciebie nie miła i odpycha cię to znaczy że chce żebyś ją przytulił itd.... oczywiście mówię tu o normalnych dziewczynach nie jakiś wykrętach

#4167 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 21:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hmm niezbyt Cie rozumie ,,czasem nie znaczy tak, jak jest dla ciebie nie miła i odpycha cię to znaczy że chce żebyś ją przytulił" Tzn Chociaż odpycha to chce żeby ja przytulić? ją?

#4168 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 21:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no niektóre tak mają wiem z autopsji;p

#4169 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hmmmmm Patrycja :lol: Może i bym dostał buzi nap ozegnanie ale ona nie w nastroju i odpycha mnie. nie drstycznie ale lekko. No ale nie dziwie jej sie brak nastroju znam jej ból

#4170 Share Pawel328

Pawel328

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 21:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Powiem Wam tak, jestem z dziewczyną już prawie rok i tak jak powiedział @damian18 chociaż czasem odpycha to staram się do Niej zbliżyć i wtedy sama rzuca mi się na szyję i mówi co jej leży na sercu. Kobiety są bardzo skomplikowane potrafią sie śmiać do bólu i w jednej sekundzie ociekać łzami bo coś je dręczy :lol: @UrsusCzesio ja Cie rozumiem zakochałeś sie tak jak ja i powiem Ci że czasem trzeba pocierpieć żeby potem być szczęśliwym z tą drugą osobą :)
Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4171 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 22:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Teraz mi sie coś przypomniało. Czemu Patrycja zła jest. Bo jej nikt nie kocha. Bynajmniej ona tak myśli. Bo pamietam jak jechaliśmy do kolegi jej kuzyna na pole bo był w żniwa u jednego gościa pracować i przejeżdżaliśmy przezm iejscowość Buka, Ja do niej Buka jest zła i lodowata. A Ona. Buka nie jest zła, jej po prostu nikt nie kochał ( wiadomo chodzi o to coś fioletowego z muminków rozjechane rekordem) No tka jakos rozmyślałem że jest zła bo po prostu niby ja kochał i przestał i nie kocha jej nikt. Moze gdy dowie sie ze ja Ją kocham to zniknie jej lód z oczu? :lol:

#4172 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 22:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bobek sorki za tego Bobera :lol: .. a co do tego ostatniego zdania u mnie w poprzedniej wypowiedzi to moze ja kiedys tak mowilem juz tutaj, ksiadz mi to na rekolekcjach powtarzal jak jeszcze chodzilem do szkoly.

Czesio wiesz postaraj sie do niej zblizyc ale delikatnie zeby sie nie czula przez ciebie osaczana, sprobuj z nia pogadac pocieszyc ja jakos zrozumiec i zeby czula ze moze na ciebie liczyc. ale macie racje dziewczyny sa skomplikowane

#4173 Share Pawel328

Pawel328

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 22:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 pokaż jej że jest ważna dla Ciebie :lol: musi czuć że coś do niej czujesz lecz ostrożnie z tym okazywaniem :) powodzenia
Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

#4174 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 14:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzięki chłopaki, powoli zabiere się do roboty :lol:

#4175 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 08 grudzień 2009 - 17:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zgodzę się z kolegami że dziewczyny to skomplikowane istoty... W jednej chwili potrafi się śmiac i żartować sobie z chłopakiem po jakimść czasie bierze te żarty na serio i jest źle... No cóż, z dziewczyną źle, bez dziewczyny jeszcze gorzej...
Jednak jeśli dwoje ludzi łączy silne uczucie to potrafią się zrozumiec.
@UrsusCzesio walcz, jak Ci zależy to się nie poddawaj, jeśli ona dostrzegnie to uczucie którym ją dażysz, będzie mogła na Ciebie liczyć być może że stwożycie parę. Powodzenia!
Pozdro :lol:

It's My Life...

JD...

#4176 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 18:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio koledzy dobrze mówią sam robię mniejwięcej tak jak piszą koledzy próbując zdobyć serce koleżanki z klasy;p Pany dobry pomysł zaprosić ją na studniówkę??? bo tak się składa że i ja nie mam z kim iść i ona też;p

#4177 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 18:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to nie czekaj aż ktoś inny jo zaprosi albo ona kogoś.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4178 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 18:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja ide w lutym na wesele. Też chcę Patrycje zaprosić. Tylko żeby głupio nie wyszło że czasami ja ją tylko wyrywam bo nei mam dziewczyny na wesele. Ja bym chciał żeby to była moja osoba towarzysząca na mym ślubie :lol: i do konca życia. :)

#4179 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 18:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To ty jej jeszcze nie zaprosiles? no pewnie ze ja zaprosic, chyba ze chcesz jak moj kumpel isc z kuzyna a tak gadal na temat laske i wogole a na studniowke z jedna go olala bo chyba szla gdzie indziej wtym samym czasie, no ale jak go pytalem sie czy nie ma innych kolezanek to nic nie mowila a tak zawsze byl taki madry i wogole pytania takie ani w 5 ani w 10 a pewnie dziewczyny nawet za reke nie trzymal :lol: .. no ale mniejsz o to

Czesio jak ci sie uda to stawiasz nam piwo :) nie no zart ale powodzenia ci zycze, no no masz racje moze to i tak odebrac ale wiesz powiedz jej jakos to wytlumacz sensownie zeby to odebrala dobrze tak jak ty chcesz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4180 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 19:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Musze ja gdzieś wyciągnąć z chaty widze że powoli ochłania sie z tego bólu. Jeszcze troche. Gdzie by ją zaprosić?