Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4141 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 06 grudzień 2009 - 16:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja mam taki oto problem. Na dyskotece poznałem hmmm poznalem, moze nie, ze poznalem ale jakis czas potanczylem z pewną dziewczyna. Wszystko ładnie pięknie, dowiedziałem sie jak sie nazywa itp itd. Od 3 tygodni piszę z nia, numer sie udało wysępic! Po takim czasie zacząłem zagadywać o spotkaniu. Napisala mi, ze mozna cos o tym pomyslec, tylko, że w tamtym tygodniu mowila, ze w tym tygodniu ma czas, tydzien mija i dalej nic. Doszedłem do takiego wniosku, ze jakbym jej nie odpowiadal, to by pisala, ze mam dac sobie siana itp ale nie jest tak. Pisze na gg normalnie, na sms odpisuje. Na gg powoli brakuje mi juz tematów i rozmowa zaczyna sie powoli nie kleić. Doradzcie, co robic? o czy mzacząc znow rozmawiac? jak ją sciągnac an spotkanie? Powoli jestem bezradny, wszystko jest ok ale... no ale jest jedno ale... :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 08:16
  •  

#4142 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 18:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przypie*** piątke mam ten sam problem. Tylko po co ja pisałem na GG z nia jeżeli ja mam z nią dobry kontakt tak i teraz też tematy kończą się. Chcę ją wyrwać gdzieś ale nie wiem jak, gdzie?
Mój Wladimirec podbija świat

#4143 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 18:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No siema :lol: kurcze, tak mi zalezy a ona nie daje mi znakow, ze mam sie odpier#### tylko pisz chłopie staraj sie. Kontakt jest ok, ale o czym pisac? @ursusczesio a umowiles sie z nia?

#4144 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 18:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przeiceż niby wiem o niej dużo a jednak troche mało. W piatek tak pod wieczór najlepiej by gdzies się z nia wybrać na miasto ale ona w szkole siedzi. W soboty to juz pozamykane szybko. chociaz na kebaba mozna isc do 2 w nocy :lol: Dobrze mówicie że po %% sie jest smiałym wiadome. Ja bym wczoraj sie wygadał jej po 3 piwach. Co to jest ale na 65Kg masy i 180 cm to jest dużo a wyglądam na wiecej masy. Nie wiem gdzie ją zaprosić. Bo tak, zapytać sie gdzie to tak hmmm mało inicjatywy a znowu zabrać gdzies gdzie sie jej nie spodoba też do d*p*. Ale nie można bawic znowu się w podchody. No i dobrze by było jak w tym roku jeszcze by coś mocniejszego się rozwineło. Bo dostaje dwuosobowe zaproszenie na wesele do brata. Chce z nia iśc. Ona jest ideałem dla mnie. Z nia wszędzie i zawsze

#4145 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 19:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 napisz do niej czy ma ochote sie z toba spotkac i kiedy jej pasuje? i wtedy sie umowcie na spacer no jak tematy sie koncza to ciezko ale zawsze mozna pogadac o biezacych sprawach co sie dzieje.

BSZ110 a ona mieszka gdzies blisko ciebie? czy tak nie bardzo bo jak mieszka blisko to smsa jej napisz co robisz? jak napisze ze sie nudzi to wiesz szybko wskakujesz w ciuchy i idzisz pod jej dom ale caly czas z nia piszesz i miedzy czasie jak bedziesz gotowy to pukasz do jej drzwi i ja porywasz na spacerek, albo jej piszesz smsa czy by nie poszla na spacer zabic nude

Opis mojej kumepli:
"O wartości mężczyzny nie świadczy powodzenie u Kobiet, lecz Kobieta, którą to on wybra"

#4146 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 20:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co ona ma za GG nie chce do mnei wjeść :lol: Za wiele znaków

#4147 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 21:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No za daleko nie ale za blisko znow tez nie. 15km do niej mam. Z tym pomyslem to tez nie jest głupie... do teraz z nia pisalem od 17, oczywiscie z przerwami bo bym nie ukręcił. Tym razem rozmowa sie kleiła :lol:

#4148 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 07:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj Czesiu, wiesz już co ci o tym mówiłem.
Tymczasem ja się zakochałem... znamy się od lipca tego roku, praktycznie codziennie piszemy i widujemy sie często, bo to siostra najlepszego kolegi... no i teraz doszły mnie słuchy, że ona do kogoś innego by chciała... k*****!!! Jak zwykle coś mi musi stanąć na drodze. Gdyby mnie tutaj nie było, to by się pewnie nie obejrzała za innym, ale tak zawsze jest, że z pozoru wolne dziewczyny stają się zauroczone kim innym, gdy ja zaczynam mieć na coś nadzieję... Ehhh... No i weź tu sie nie wk...rw.

Edytowany przez andrzej2110, 07 grudzień 2009 - 17:05.
cenzura

#4149 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 07:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to walcz o nia. nie podddawaj się, bo potem będziesz tylko żałował
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#4150 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2009 - 07:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Lovestoranty. :lol: Jak byłem na takim etapie jak Wy to też, takie cuuuda się działy. Po LO jakoś się uspokoił. ;P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4151 Share luk1512

luk1512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 10:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hmm...widzę ,że temat się kręci..:lol::) Moje zdanie jest takie: po pierwsze Kobietę na której Ci zależy, trzeba zdobywać powoli i walczyć o Nią,bo na szybkiego to nie na dłuższą metę...Kobiety lubią słyszeć komplementy...niespodzianki..udowodnić w jakiś sposób, że Ci na Niej zależy..też wydaję mi się, że lubią wzbudzać w nas zazdrość,bo podobno one rozumieją naszą zazdrość jako oznakę miłości..hahaha....ale wiadomo wszystko z umiarem!!! :).... :) nom i najważniejsza jest rozmowa...najlepsza przez bezpośrednie spotkanie...gg i sms tez, ale jak już nie ma możliwości się tak szybko spotkać to najlepsza jest rozmowa telefoniczna, bo to nie to samo co sms i gg...to moje spostrzeżenia...;D ;D

#4152 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 11:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale po co ty się z nią chcesz spotykać jak sam mówisz że brakuje wam tematów do rozmowy na gg, a co dopiero na spotkaniu na żywo... zapadnie krępująca cisza...
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#4153 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 11:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie koniecznie. czasem na żywo jest o czym gadać a na gg nie

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4154 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 12:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W realu wszystko sie wymyśli. Np: Coś zoabcze przy samochodzie o a co ise stało, i potem inny temat i inny. Ehh u mnie wszystko jak narazie się pier*** Nie dość ze w miłoścvi to na dodatek w szkole. Przez towarzystwo z którym jeździłem do skzoły jestem nieklasyfikowany z infy i fizy ;( :lol: Jaki ja kur*** głupi byłem

#4155 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 13:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio znam ten bol mnie babka chciala z matmy tak usadzic z ocen mi wychodzila 4 ale postawila mi z laski 3, ale nie mialem 50% obecnosci przez wlasna glupote bo nie chcialo mi sie rano wstawac.

a co do zazdosci to nie wiem czy sie to laska podoba moze taka mala umiarkowana to tak ale bez przesady, ja ostatnio ja jestem na imprezie ze swoja to co drugiego kolesia chce najebac bo sie gapi na nia a jak gdzies pojde (np.do WC) na chwile to zaraz jakis sie tam zaczaja to juz wogole mnie nosi.

@lordhagen to sie staraj zeby ci sie jakis koles nie wpieprzyl jak juz tyle czasu sie znacie wiec dzialaj w tej kwesti zeby byc z nia, moze specjalnie tak gadala zeby cie "zmusic" do dzialania

#4156 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 14:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ehhh odbiegając od tematu lekko. Czy jeżeli teraz będe nieklasyfikowany to moge jakis egzamin psiać na koniec czy już lipa i koniec? Bo ja i @ PawelPrezes mamy to samo :lol:

A dobiegajac do tematu. Szczęście w nieszczęsciu, Patrycja nie ma nic na koncie. Czyli moge byc jakoś spokojniejszy jeżeli nie odpisuje. Tylko jak wracamy ze szkoły to jej nie ma prawie nigdy w domu bo my jeździmy z kolegą naszym kierowcą, odstawiamy jej barat. A ona z moim kumplem chciała chodzic a on ją olał. Bo ona tak wygląda, bo tak. żal. Teraz z jedna małolatą kręci, ma 20 lat :)

#4157 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2009 - 14:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Panowie czemu nastawiacie się na pisanie poprzez gg. Teraz coraz trudniej rozmawia się ludziom na żywo, są nie śmiali, nie mogą się wysłowić. Za to przez neta to łoochocho. :lol: Mniej pisać sms, a więcej rozmawiać. Taki trik powiem Ci jak się spotkamy itp i kończyć gadkę na gadu jak się dobrze klei, wtedy będzie chęć na jeszcze. Jak sie spotkacie to zapyta o to co co nie dokończyliście.

#4158 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 14:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć, jak z samochodem:
Wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochanym to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet, jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje ten podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przez przednią szybę na spotkanie śmierci. Być kochanym może oznaczać największy koszmar. Bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. A co się stanie, jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok, a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu? :lol:

Ehhhhh

#4159 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 15:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czesio jak jestes niekwalisyfikowany to masz egazmin z polrocz CAŁEGO koles ci daje zagadnienia i wynzacza termin na zaliczenie do ktoregos Kwietnia chyba to jest jak sie nie myle.

a wracajc do tematu czmeu GG bo jak by to powiedziec na pierwsze przelamanie lodow jest prosciej tak nawiazac kontak i w sumie nie raz z niczego powstaje cos i na GG czy smsy mozesz czesciej pogadac niz na zywo ale wiadomo ze w realu mozna bardziej tematy z GG rozwinac i wtedy widac jak ktos o tym gada i czy go to nudzi czy wrecz odwrotnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4160 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 grudzień 2009 - 16:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Trzeba być bardzo uczciwym, żeby po pierwszym miesiącu bycia z dziewczyną nie mówić jej kocham Cie, nie mogę bez Ciebie żyć itp. Wiadomo, że emocje, hormony robią są swoje, ale ostrożnie. Słowo miłość jest wielokrotnie używane, ale często ma się ma myśli uwielbiam Cię. Z prawdziwą miłością miedzy mężczyzną, a kobietą nie może nic konkurować, ale my młodziaki jesteśmy dalecy od tego. Oprócz samych słów należy miłość wyrazić fizycznie i nie chodzi tylko o sferę erotyczną. Pokazać dziewczynie, że chcecie aby Ona Was zainteresowała, zaciekawiła. Wiadomo za rączkę, za uszko; w rączkę, w policzek... ale bez spojrzenia w oczy to długo nie da rady.

Z miłością jest jak ze zbożem, od kłosa do chleba, ale nie jest jak matematyka, nie ma wzoru, nie jest naukowa, nie opisania. Nie chodzi, o to aby zachować się jak młody na siłowni, wrzuci setkę na klatę i go gniecie w klacie. Na drugi dzień chodzi, jakby mu arbuzy wcisnął pod pachy. Trzeba stopniowo, systematyczne, bym powiedział więcej, im dłużej tym intensywniej i wyraźniej.

Powiedź jej, że Ci się podoba, że chcesz z nią być, chce z Tobą rozmawiać, na początek taki zastrzyk energii co by się działo. Rozłożyć jednak siły, że to nie jest bieg na 100metrów, a na 1000m. Czasem się ktoś zastanawia, że ten to taki niemrawy, a mu się udało, a mi żywiołowemu się nie udało. Ona wiedziała, że to maratończyk, a nie szybki sprinter po sobotniej imprezie.

Zapomniałem dopisać, że to parafraza nie moich wniosków.