Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4061 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 30 listopad 2009 - 23:27

Poazadne dziewczyny sa tylko trzeba widziec gdzie szukac, chociasz teraz to nawet i 13-14 latki nie kotre maja juz nie zle historie i przezycia za soba, ja znam takich dosyc sporo nawet, bo nawet innych nie szukam jak dla siebie jak mam z nia byc to musi byc pozadna ("nie smigana" moze torche glupio to brzmi dlatego w cudzyslowiu),

a co do ich zrozumienia to ciezko nie raz z nim jest sie porozumiec nalepiej przytakiwac wteyd jest ok ;)

dobrze ze chciales jej pomoc tylko szkoda ze nie miales okazji sie wykazac moze bys jej pomogl jakos pocieszyl porozmawila otwardzie itp

Przytakuj na wszystko co powie, napewno będziesz z nią szczęśliwy. :blink:
Jeśli dziewczyna chce zrozumieć swojego chłopaka to nie ma z tym większych problemów i na odwrót, gorzej jak jedna strona chce a druga tak nie do końca, wtedy się schody zaczynają...

It's My Life...

JD...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 01:53
  •  

#4062 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 07:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jesli naprawde chcesz zrozumiec kobiete, to musisz jej uwaznie sluchac. onaci wszytko powie, czego pragnie, czego oczekuje i co moze tobie zaoferowac. ale musisz jej słuchac
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#4063 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 09:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No i zapisałem się na ten kurs tańca. Taniec wychodzi mi pokracznie, ale to dobrze, bo będę miał pretekst, aby móc z nią jak najwięcej tańczyć. Mam wrażenie, że ona prowadzi ze mną jakąś gę. Niby jest na mnie obrażona, ale jak przyjdzie co do czego, to mam już zupełnie inne wrażenie.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#4064 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 09:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ziemek256 z tym przytakiwaniem to wiesz jak ci nie zalezy a laska za duzo marudzi to mowisz tak tak.. chociasz przez takie cos mozna dac wejsc sobie na glowe, wiec lepiej moim zdaniem wymienic sie zdaniami co nie zawsze sie milo konczy ale zawsze przechodzi obojgu i sa dalej szczesliwy .. umiejetnosc rozmawiania szczerze i rozumienia drugiej osoby to nic prostego ale tak tylko mozna zbudowac szczesliwy zwiazek :blink:

#4065 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 09:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W kobietę trzeba się wczuć. Teraz to wiem. Niby jest zła, ale jej humorami nie za bardzo warto się przejmować. Chyba, że ma na prawdę jakiś problem, wtedy trzeba ją jakoś wesprzeć, ale dopiero wówczas, gdy od ciebie tego oczekuje. Nic na siłę. Z resztą kobiety nieustannie nas testują. Nie można się wtedy poddać, bo ona wyczuje, że jesteś łajzą i dopasowujesz się do niej i chylisz czoła przed każdą kobietą(nie masz do siebie szacunek, korzysz się i uniżasz, traktujesz ją lepiej jak siebie).

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

#4066 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 01 grudzień 2009 - 20:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiec tak drodzy agrofotowicze, mam pewiem problem i mysle ze doskonale tu pasuje wiec podepne się pod temat. A wiec tak Chodze do technikum i poznałem tam fajna laske. Ona jest tam na stazu a ja chodze do klasy IV maturalnej.Ona jest rok starsza. My na zajęcich praktycznych gotujemy różne potrawy i zaproponowałem ze na następnych zajeciach ugotuje cos dla niej. Lecz niemam pomysłu co mam zrobic... Kompletnie zeswirowałem. Moze cos zaproponujecie. Jak myslicie dobrze postąpiłem???? Mam nadzieje że dziewczyny tez zajmą glos w tej dyskusji. Pozdro twix123

#4067 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 21:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co do gotowanie to sie na tym nie znam, no ale wiesz zrob cos co ci dobrze wychodzi i ciekawie smakuje albo spytaj sie jej co lubi chociasz pewnie by wolala abys ja zaskoczyl. ja kiedys w 2 klasie technikum chcialem numer od studentki co mielismy na rusku no ale mi nie chciala podac :blink: ..

#4068 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. samochody, pszczelarstwo- trochę hobby trochę zawód

Napisany 01 grudzień 2009 - 21:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 DO 19Damian89
Ja mam jej numer :blink:) Chciałbym ją czyms zaskoczyc ale nie mam pojecia co zrobic.

Ciekawie co by na to powiedziały nasze agrofotowiczki Edek18 i martina.

#4069 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 21:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W przygotowanie potrawy musisz włożyć serce i wysiłek oraz uwierzyć, że ci się uda, bo tylko jak w siebie uwirzysz i dasz sobie szansę, to ci się uda. Jak będziesz tego tak bardzo pragnął, bardziej niż wszystkiego innego, to osiągniesz sukces. Może zrób coś pikantnego, aby ją zaskoczyć.

#4070 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 01 grudzień 2009 - 22:28

W kobietę trzeba się wczuć. Teraz to wiem. Niby jest zła, ale jej humorami nie za bardzo warto się przejmować. Chyba, że ma na prawdę jakiś problem, wtedy trzeba ją jakoś wesprzeć, ale dopiero wówczas, gdy od ciebie tego oczekuje. Nic na siłę. Z resztą kobiety nieustannie nas testują. Nie można się wtedy poddać, bo ona wyczuje, że jesteś łajzą i dopasowujesz się do niej i chylisz czoła przed każdą kobietą(nie masz do siebie szacunek, korzysz się i uniżasz, traktujesz ją lepiej jak siebie).

Święte słowa.
Nic na siłe i nie ma co się podpasowywać pod kobietę, bo do niczego dobrego to nie prowadzi. :blink:

It's My Life...

JD...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4071 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 23:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak spowodować, aby kobieta, która mi się podoba zaczęła ze mną spokojnie, na luzie rozmawiać? Od czego zacząć rozmowę?

#4072 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 02 grudzień 2009 - 14:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 moze zacznij tak ogolnie co u niej co robi i takie tam.

#4073 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 02 grudzień 2009 - 15:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O samopoczucie się spytaj :blink:
ArturKowalewo

#4074 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 03 grudzień 2009 - 20:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Cos słabo nam idzie ta dyskusja. Chłopaki nie macie czasu na jesieni??? Buraki jeszcze kopiecie czy co??Dawno żadna dziewczyna sie tutaj nie udzielała.

#4075 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 03 grudzień 2009 - 20:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziewczyny sie pewnie ladnie ucza albo sa zajete i o nas zapomialy ;) .. a ja mam czas po poludniu prawie zawsze ale nie bede sam ze soba pisal haha ..moze rady tutaj udzielany nie ktorym osoba sie przydaly i udalo im sie umowic z ta swoja Pani do ktorej tak wzdychaja :blink:

#4076 Share twix123

twix123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 03 grudzień 2009 - 22:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 19Damian89 Pewnie masz dużo racji. :blink: Nie bedziemy sami do siebie pisac. Poczekamy az dyskusja sie rozwinie.

#4077 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 grudzień 2009 - 23:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @twix... jakis deser jej zrób na słodko <mniam> :blink:

#4078 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 15:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ja jestem za czymś pikantnym;p ja dziś ze swoim obiektem westchnień oddawałem krew. i powiem że było ciekawie sporo gadaliśmy i git. a wieczorem jesteśmy ustaleni na imprezę;p

#4079 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 04 grudzień 2009 - 15:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ooo Edek się pojawił ;) kurcze a u mnie koniec normalnie ;( chciałem dziś zawieść Monikę do domu bo mieszka 5 km od szkoły to sobie mówię że podrzucę i pisze o której lekcje kończy. Wyszło na to że kończymy razem lekcje, więc pytam czy mam ją podwieść do domu a ona że nie może sobie na to pozwolić bo bym sobie coś o niej pomyślał i będzie. Jestem załamany :blink: :) :) :) :)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4080 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 04 grudzień 2009 - 16:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I co, te 5 km z buta szła? Dziwna jakaś :blink: