Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#4041 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne wynalazki w życiu człowieka

Napisany 29 listopad 2009 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co mam myśleć o dziewczynie, która nie odpisuje na moje gg? Dlaczego tak jest? Niech ktoś z was mi coś w tym względzie doradzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 03:45
  •  

#4042 Share POLKOP

POLKOP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 21:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czy są u was dziewczyny nie śmigane, bo u mnie nie :blink: i sie niczym nie różnią od tych spod latarni!

Gdzie szukać porządnej dziewczyny?

#4043 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 29 listopad 2009 - 22:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mało dziś porządnych dziewczyn :blink: ale jak się postarasz to i znajdziesz, albo może lepiej niech one znajdą Ciebie, ja bym był za tą drugą terią, bo człowiek się stara i nic z tego nie wychodzi, a jaj jej będzie bardzo zależało na Tobie będziesz miał o wiele łatwiej. ;)
Ale to tylko takie moje odczucia.

It's My Life...

JD...

#4044 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 22:09

Czy są u was dziewczyny nie śmigane, bo u mnie nie :blink: i sie niczym nie różnią od tych spod latarni!

Są a może już była.....

look a nie obraziła się na ciebie?? pogadaj w realu.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4045 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 22:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wydaje mi się, żeby się na mnie obraziła. Kiedyś jak byłem na korepetycjach u mojej znajomej przyniosłem piwo, a że mieszka ona w łączniku z koleżankami, to przyniosłem dla kazdego. Popiliśmy, porozmawialiśmy, przyszedł czas, aby wyjść, wróciłem do swojego pokoju w akademiku, ustawiłem na gg opis: korepetycje są fajne i wtedy ona(jedna z koleżanek mojej znajomej)mi napisała:
ONA:
hehe w jakim znaczeniu sa fajne??:blink:

JA:
W takim, że wiedza łatwiej na nich wchodzi ;)

ONA:
przez piwo czy przez tlumaczenie?
:)

JA:
A to już kwestia indywidualna, zależy kto jest korepetytorem, a kto potrzebującym korepetycji :)

ONA:
oki rozumiem:)to do zobaczonka moze jeszcze kiedys u moni:Pja juz mykam spac dobranoc

JA:
Nie chodziło mi o wywołanie takiej emocji::), ale to pomyłka z mojej strony. O co innego mi chodziło. Raczej o<haha>.Dobranoc

Co w tej rozmowie mogło ją do mnie zniechęcić?

#4046 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 22:32

ale to pomyłka z mojej strony

a żeś napisał.....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#4047 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 22:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A co? To mogło w jakiś sposób pogorszyć mój kontakt z nią?

#4048 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 22:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pomyłka czyli nie jesteś nią zainteresowany... Pomyliłeś się co do niej/nich.

bullet_black.png

#4049 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 22:57

Czy są u was dziewczyny nie śmigane, bo u mnie nie :) i sie niczym nie różnią od tych spod latarni!

To szukamy podobnie ;) Jak znajdziesz to napisz. U mnie też porządne dziewczyny to gatunek na wyginięciu :blink:

#4050 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 29 listopad 2009 - 23:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Do andrzej2110: Jednak nie jest na mnie zła. Poprostu nie miała czasu ze mną pisać. Uff jaka ulga. A już myślałem, że znowu coś spaprałem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4051 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 07:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 żaden facet nie zrozumie kobiety. ten typ tak ma.
a co do porządnych dziewczyn, to ciężko takie znaleśc. szczególnie takie w młodszym wieku. co to się z niekturumi porobiło...
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#4052 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 10:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ta dziewczyna napisała mi, że ostatnio ma dużo na głowie ,nie ma dla mnie czasu :blink: , a ja zaoferowałem jej pomoc,
a ONA napisała mi:

no niestety nie zawsze mozesz miec wplyw na zycie innych ludzi pomagajac im w jakikolwiek sposob nawet gdy ma sie ku temu wielkie checi...tak juz niestety jest... nio papa:)

Czy dobrze zrobiłem oferując jej swoją pomoc?Co mam rozumieć przez to, co mi napisała?

#4053 Share skiet135

skiet135

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 14:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No z tymi dziewczynami to faktycznie trudno ale ja parę porządnych znam :blink:

#4054 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 30 listopad 2009 - 14:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja stwierdziłem że przestane na jakiś czas "latać" za dziewczynami. na to trzeba mieć cierpliwość i siłę, której ja nie mam. No chyba że pojawi się ta jedyna.
ArturKowalewo

#4055 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 15:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Poazadne dziewczyny sa tylko trzeba widziec gdzie szukac, chociasz teraz to nawet i 13-14 latki nie kotre maja juz nie zle historie i przezycia za soba, ja znam takich dosyc sporo nawet, bo nawet innych nie szukam jak dla siebie jak mam z nia byc to musi byc pozadna ("nie smigana" moze torche glupio to brzmi dlatego w cudzyslowiu),

a co do ich zrozumienia to ciezko nie raz z nim jest sie porozumiec nalepiej przytakiwac wteyd jest ok :blink:

dobrze ze chciales jej pomoc tylko szkoda ze nie miales okazji sie wykazac moze bys jej pomogl jakos pocieszyl porozmawila otwardzie itp

#4056 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 15:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzięki. Na razie jeszcze nic między nami nie ma. Spotykam ją tylko czasem przypadkowo i wtedy zagadam. Nie wiem jak mam podejść do niej w taki sposób, aby nie być natrętem, a jednocześnie pokazać jej, że jestem nią zainteresowany i zainteresować ją sobą. Ma ktoś z was pomysł jak to zrobić?

A co Ona chce mi zasugerować taką reakcją na moją pomoc?:
"no niestety nie zawsze mozesz miec wplyw na zycie innych ludzi pomagajac im w jakikolwiek sposob nawet gdy ma sie ku temu wielkie checi...tak juz niestety jest... nio papa:)"

#4057 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 16:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W sumie to nie mam pojecia co miala na mysli ale moze po prostu chciala sama sobie poradzic z tym problemem

#4058 Share look1990

look1990

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 16:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie rozumiem jej. Z resztą nie ja jeden mam problem ze zrozumieniem kobiety.
EDIT: Chyba trochę za bardzo się angażuję. Muszę trochę zwolnić, bo mogę popełnić jakiś nieodwracalny błąd.

#4059 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 21:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dziewczyna zawsze tak maja że niby niechćą a chcą zresztą sami wiecie;p porządne "małpy"(tak mówi mój instruktor na prawko kat.:blink: są i to sporo. tak samo jak jest sporo porządnych chłopaków;p trzeba poznawać ludzi a nie oceniać po p[ozorach

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4060 Share maciek031993

maciek031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:długo by wymieniać...

Napisany 30 listopad 2009 - 22:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak poszedłem od września do szkoły do technikum pierwszy rok zaważyłem fajna dziewczynę. po 2 tygodniach zagadałem była bardzo spoko koleżeńska itp. Cały czas do niej zachwywałęm się jak kolega ona dla mnie jak koleżanka. Po jakimś czasie ją trochę wkurzyłem i czułem że jest na mnie obrażona. po prostu wyczułem to w jej zachowaniu. Noi i z ta koleżanka wiązałem jakąś przyszłość wszystko ładnie pięknie ale ona zaczęła się z taczać na dno ponieważ zaczęła się kumplować z jakimiś tam koleżankami. Teraz nie wiem czy ona jest tak głupia i naiwna czy po prostu szuka nowych koleżanek , nie widzi że jest z nią coraz gorzej?