marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Rafal180    4

heh mój wujek mówi ze gdyby kobity miały trochę honoru to po 20 latach same by odchodziły B)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

No no tamta laska to przegiela troche nie ma co .. wszystkim w kolo powiedziala ze jest w ciazy a pozniej ze to zart skad w glowie takie "madre pomysly" to ja nie wiem co ta laska miala w glowie B) ..

 

no Czesio nie łam sie i nie mysl o tym za duzo bo tylko jakies nieszczescie w tego jeszcze wyjdzie i dopiero bedzie, ja raz omal co pod autobus wpadlem jak sie zamyslilem ale koles wychamowal wtedy bylem zly ze mnie nie przejechal a dzis sie ciesz ze zyje i mam dla kogo zyc ty napewno znajdziesz sobie ta jedyna poczekaj jeszcze troche nie spiesz sie, narazie wez sie pilnie ucz sumiennie pracuj i bedzie dobrze B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie idzie pracować. Jak by wszystko było ok. to pomimo tych zasp bym zaczoł trolla rozbierać. Nie mam głowy do roboty ani do nauki. I ta lufa z fizy jeszcze. A ta mi wczoraj dała jeszczep opalić, tak że. Już z kumpel sie umówiłem na kielicha. B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Czesiu to może browarek do monitora, przynajmniej sam nie będę. Z tym piciem to trzeba uważać, Moja mnie ściga B) że niby dużo pije


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Moja Niunia, starsza już stwierdziła, ze i tak jej nie słucham to dała mi spokój B)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Z tym piciem to trzeba uważać, Moja mnie ściga B) że niby dużo pije

 

 

A moja mi gada odwrotnie ze od kiedy takim abstynetem jestem i ze bym mogl czasem wypic jak jest jakas impreza albo cos a nie ja ciagle ze nie nie chce nie pije itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Kolego, ale My na akademiku to jeszcze sylwestra nie skończyliśmy B)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

@kolo99 jedno Ci zycze, żeby Ci sie udało.... Byś znalazł tą jedyną która Cie zechce. I pamiętaj!! Weź taką, z którą będziesz gotów wpaść i nie zalować.

 

 

Czesio, ja nigdzie nie zamierzam wpadać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A mówiłem że pic nie będe. Ale nei wiedziałem że mnei tak potraktuje.... B)

 

Ale jak by co czasami do kolo99


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

nie wiem już kto to napisał, ale powiedział, że laska oznajmiła mu, że nie będzie dla niej pierwszym. Jakby mi takie coś powiedziała to od razu bym ją rzucił w cholerę B) Nie warto sobie takimi głowy zawracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Teraz o takie co nikomu przed ślubem nie dały to coraz ciężej B)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Teraz o takie co nikomu przed ślubem nie dały to coraz ciężej B)

wymierający gatunek B)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

W seksmisji było, że dziewice po 2044 powrócą B)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Czesio to ma 15 lat, a bierze takie co mają 19. A on w ogóle nie myśli, trzeba brać takie co mają 11 i wychowywać sobie cierpliwie. Aż w końcu się doczekasz. Od jutra zaczynam to praktykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

wymierający gatunek B)

 

A takie jeszcze istnieją?? Takie co majo tylko jednego to tak.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

i takich kolesi co przed ślubem nie używali tez ciężko spotkać B)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

@kolo99 takie co maja 11 lat to w moim przypadku pedofilia, Ja mam swoją i swojej będę się trzymać.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Z kuratorem nie biore. Bo to wiesz co strzeli do łba? A starsze toż to taka nasza rodzinna tradycja widać B) Ja też jednej bym sie trzymał. Ale co mi po tym. Ot wymyślił że nie myśle kolumb sie znlazl. Toc z taką to sie nawet ani calować, ani nic. 14 bym wzioł jeszcze czyli dwa lata mniej na dzień dzisiejszy. Tylko tutaj też troche. Ale gdzie przecież obeszło by sie bez adzia badzia B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

i takich kolesi co przed ślubem nie używali tez ciężko spotkać B)

 

a takie pytanie to kiedy ma sobie pouzywac po ślubie?? chyba lepiej przed...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

To jak sobie poużywa przed to panny też dają przed ślubem i kółeczko się zamyka.

I jeszcze ciekawostka:

Wiecie dlaczego jak koleś miał sporo panien przed ślubem to jest spoko, a jak panna spała z kilkoma to jest dz***a.

Bo jak jednym kluczem otworzysz kilka zamków to jest dobry klucz, a jak kilkoma kluczami otworzysz jedne zamek to zamek jest do d**y


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

i takich kolesi co przed ślubem nie używali tez ciężko spotkać B)

 

A zdradzisz nam jaki ty masz poglądy na temat sexu przed ślubem?? O doświadczenia nie pytam. B)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj