marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

kolo99    1

Pan Andrzej podsumował moje słowa jednym słowem "tolerancja...", ale czy każde odchylenie, głupotę, wymysł ludzi o skrzywionej psychice trzeba tolerować? Dlaczego społeczeństwa nie tolerują morderstw, gwałtów itd., a mieliby tolerować homoseksualizm, który jest niezgodny z ludzką naturą, tak jak powiedziała moja poprzedniczka?

Mówiąc słowa - tępić lesbijki i pedałów - mam na myśli, nie poniżanie ich w jakiś sposób, ale pomoc dla nich. Przecież oni nie są zdrowi na umyśle, ich trzeba leczyć(!), a nie tolerować ich zachowania jako społeczne przyzwolenie na publiczne demonstrowanie swojej odmienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Jeśli chodzi o gejów to szczerze lata mi to koło d*py(chociarz słowo d*pa może się dla nich miło kojarzyć ;)).Pedałów powinno sie leczyć tak jak mówi KOLO99,i broń boże zandych ustępstw dla tych chorych zboczeńców!!Niech sobie żyją ale wpienia mnie to jak chcą jakiś swoich praw no ludzie to parodia jest jak pedalska "rodzina" chce zaadopować dziecko i to pewnie jeszcze chłopczyka by chcieli... co wyrośnie z takiego małego dziecka jak ne kolejny pedał i zboczeniec

Dla tego homo mówie stanowcze wy*ierda*ać!!

 

 

Proszę was wróćmy do tematu, bo chyba niema to żadnego uwodziciela który ma na oko (kakaowym) zadnego chłopczyka :P


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

zdaje się, że lekko zboczyliście z tematu. Radzę wrócić do dyskusji zgodnej z tematem, a nie rozważań na temat homoseksualizmu i tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

A masz coś do powiedzenia "na temat", że zabierasz głos? Radzisz, czyli że jak się nie zastosujemy to wszystkim strzelisz bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

zdaje się, że lekko zboczyliście z tematu. Radzę wrócić do dyskusji zgodnej z tematem, a nie rozważań na temat homoseksualizmu i tolerancji.

głodnemu chleb na myśli ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

No widze że sie robi tu ciekawie B) ja tam sie juz nie mam czym martwic hhi hi B)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

A ja znowu mam zmartwienie, juto Ania przyjeżdża z Bydgoszczy i muszę po nią wyjechać, tyle że dziś mało która droga była u nas przejezdna... Brat do miasta jechał to najpierw przed nim ja ciapkiem turem drogi odśnieżałem, aż powiarówki dojechał. B) Masakra z tym śniegiem, u Was też tak sypie?


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A ja cierpie na brak śniegu i jest plusowa temperatura i znieg topnieje B) buahahahhahaha

nareszcie u was sypie (nalezało sie wam) B)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Pan Andrzej podsumował moje słowa jednym słowem "tolerancja...", ale czy każde odchylenie, głupotę, wymysł ludzi o skrzywionej psychice trzeba tolerować? Dlaczego społeczeństwa nie tolerują morderstw, gwałtów itd., a mieliby tolerować homoseksualizm, który jest niezgodny z ludzką naturą, tak jak powiedziała moja poprzedniczka?

Mówiąc słowa - tępić lesbijki i pedałów - mam na myśli, nie poniżanie ich w jakiś sposób, ale pomoc dla nich. Przecież oni nie są zdrowi na umyśle, ich trzeba leczyć(!), a nie tolerować ich zachowania jako społeczne przyzwolenie na publiczne demonstrowanie swojej odmienności.

 

 

Homoseksualizm jest dobrowolny. Gej bierze geja, lesbijka lesbijkę.

Gwałt czy morderstwo jest działanie przeciw komuś, w brew jego woli.

 

No ja jutro rano muszę odpalić ferdka i na wstecznym sobie pojeździć. Nareście B)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Serio nie ma u Was śniegu?

Ja już mam dosyć... dziś cały dzień odśnierzałem i teraz dalej kurzy... Najgorsze jest to że przy drogach burty po metr śniegu i nie ma już go gdzie odwalać, a ja musze jutro jakoś golfem wyjechac... B)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Pojedziesz ciągnikiem B)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

śniegu jest opór,zaspy,co możliwe to zawiane i samochodem na pewno nie wyjadę B)

 

ale temat się przeobraża.najpierw żale złamanych serc,potem homoseksualizm no i teraz temat uniwersalny-pogoda B)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Światełko w tunelu, Ania przed chwilą pisała że w poniedziałek rano wraca, zawsze lepiej w dzień niż w nocy siedzieć w zaspie B) Jutro znowu cały dzień odśnierzam, może w końcu przestanie sypać...

Karolcia omega- tylny napęd, jak Ci już odśnierzą drogi to drift będzie. B)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Gdzieś między żalem złamanych serc był jeszcze dosyć ciekawy temat - niedoszłego ojca B) . Ciekawa lektura B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Lublin odśnieżony poniekąd, na główniejszych drogach B) Co Ci śnieg przeszkadza, jak Ci panna zmarznie to będziesz musiał ja ogrzać, więc co się przejmujesz. Ostatecznie to brat ciągnikiem przed tobą a ty z tylu samochodem


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

A u mnie dziś 0 śniegu spadło B) jak jechałem ulicą rowerem to sie czułem jak na lodowsku B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Brat jak się dzisiaj hondą w zaspę władował to wszystkie 4 koła w powietrzu były, ledwo go wyciągnołem... panna panną, gorzej jak ja gdzieś w drodze stanę i trzeba będzie sobie samemu radzić... A z panną mogło by być ciekawie stanąć w zaspach. B)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

u mnie jak zwykle odśnieżyłem drogę samochód po mleko przyjechał a tu za jakąś godzinę jedzie spych z gminy z bez szczelnie podniesionym pługiem normalnie kretynizm i strata kas y.

 

co wyście się tak czepneli Homoseksualizmu a niech se robią co chcą nam nie szkodzą to nie wiem skąd w was taka nienawiść czyżby typowa postawa Polaka andrzej2110 dobrze pisze na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kto ze mna sie chce napić? Musze no musze bo sie wszystko dziś spier** ale wiem ze na zawsze. Przynajmniej męki przejdą jakos.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie ma co psiać.Trzeba sie napić. Jezeli każdy pomysł wydaje ci sie dobry to dopij wódke i idź spać.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Homoseksualizm jest dobrowolny. Gej bierze geja, lesbijka lesbijkę.

Gwałt czy morderstwo jest działanie przeciw komuś, w brew jego woli.

 

Niech sobie jest dobrowolny, ale chorych ludzi nie brakuje i po co ich jeszcze pomnażać? Ja dziękuję jak sobie pomyślę, gdybym miał być "dobrowolnie" adoptowany przez gejów...

 

Jak czytam takie wypowiedzi jak Twoje to zastanawiam się czy bardziej chory jest taki "biedny" gej czy człowiek wydawałoby się normalny, a przyzwalający na szerzenie się takiego zboczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Gdzieś między żalem złamanych serc był jeszcze dosyć ciekawy temat - niedoszłego ojca B) . Ciekawa lektura B)

 

Było ale niestety nie bede tata B) a juz sie cieszylem tak B) haha no ale dobrze ze to tylko falszywy alarm.. za 2 lata bedzie mozna myslec na powaznie o zakladaniu rodziny narazie troche za mlodzi jestesmy

 

 

Snieg u mnie nawal cala noc dzien i dalej sypie teraz .. wracalem nie dawno od swojej to znaczy ojciec po mnie przyjechal to na 40km zero odsnierzaki dopieru u mnie pod blokim ciagnik smigal po chodnikach i MPO szalalo po ulicach ale dosc sprawnie sie jechalo gdzie niegdzie bylo zawiane ale na krajowej 15 to dali ciala jak nic.. jutro palnuje jechac do kuzyna ale nie wiem czy dam rade do niego dojechac

 

 

A na leczenie homoseksualistow ja mam skuteczny pomysl zaraz by sie oduczyli, jak jest ta niby parada rownosci wsiasc ich jakos wszystkich wybic i wywiesc do lasu i nie bedzie wynalazkow ja rozumiem jak ktos sie urodzi chory albo po wypadku bedzie chory a nie tak to jest idjotyzm ktory trzeba tepic a nie dawac im prawa a tym bardziej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

No tutaj akurat podałeś bardzo drastyczny pomysł B)

Ja proponuję tolerować ich odmienność tzn. szanować ich jako ludzi, ale nie zapominać o tym, że cierpią na pewne "dolegliwości", które trzeba starać się eliminować. A nie udawać, że wszystko jest w porządku i nie ma żadnego problemu.

Trzeba o tym mówić lecz z głową, nie tak jak to ktoś wyżej gdzieś coś usłyszał i teraz powtarza nie do końca wiedząc co mówi. Nie można dać kierować sobą przez ludzi, którzy są niezrównoważeni psychicznie. Im można dać prawo do tego, aby nazwać homoseksualizm po imieniu - chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ja bym tego choroba nie nazwal bo na chorobe raczej nie decydujemy sie dobrowolnie a oni sami wybieraja ze wola ta sama plec, wiec to nie jest spowodowane jakas chroba ani czym co sie stalo przez jakies dzialania zewnetrzne, jak ktos ma taki problem to powinien sie udac do psychologa czy tma psychiary chociasz ci obaj lekarze maja ze soba wiekszy problem niz ich pacjenci. Derastyczny moze to sposob co podalem ale moze byl by skutecznieszy od ich szanowania bez przesady, jedziesz sobie w autbusie i jak koles z laska sie miziaja to nie raz wkurza bo by sobie darowali a wyobraz sobie jak ci pod nosem sie koles z kolesiem caluje, chociasz za nazwanie homoseksualisty pedałem mozna zaplacic mu od szkodowanie byla taka sprawa w sadzie B) ..

 

A dzis jak jechalem pociagiem do swojej dziewczyny to taka fajna laska siedziala na przeciwko mnie wysiadla 2 przystanki wczesniej wygladala na taka raczej pozadniejsza, ladna i wogole troche grube nogi mial B) no ale coz popatrzec mozna jak sie jest zajetym a o czyms innym nie ma co myslec w dodatku jak sie jest szczesliwym z ta osoba co sie jest B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj