Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3981 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 18:53

Andrzej zmień w końcu ten tok myślenia, tak daleko nie zajedziesz, dołujesz siebie ale i wszystkich w koło, a tak nie można. Opamiętaj się wrzuć na luz, bo przy takim spięciu szybko Ci żyłka pęknie!
Widziałem już kilku takich ludzi jak Ty, opamiętali się wrzucili na luz i teraz żyją szczęśliwie.
Gro osób Ci to powie.

Łysy dobrze gada, po co ta udręka nad sobą Andrzeju? Trzeba patrzeć w przyszłość a nie w przeszłość i mieć dystans do siebie. Użalając sie nad brakiem dziewczyny czy nad jej stratą napewno nie zmienisz swojego położenia, pogrążasz sie tylko w beznadziei a to napewno nie jest droga do szczęścia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 17:37
  •  

#3982 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 19:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Uczucie nie umarło i chyba nie umrze....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3983 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 22 listopad 2009 - 19:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kurde dokladnie @masiew. Jak sie przyzwyczaisz to pozniej odkrecic to juz naprawde cięzko. @RobertKowalewo ja mysle, ze jesli masz jakies tam uczucie i jestes z przyzwyczajenia i inna osoba tez tak robi to mysle ze jest ok. Kazdy w zwiazku pozniej jest z przyzwyczajenia. Najgorsza jest zdrada.

#3984 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 19:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja znam chłopaka co był wstanie wybaczyć dziewczynie zdradę i to z kilkoma. W dodatku brała za to kasę. Jednak ona go olała....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3985 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 22 listopad 2009 - 19:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @andrzej2110 Trochę się dziwie temu chłopakowi... Zdrada jest do wybaczenia, ale to że za kasę to już przesada...
ArturKowalewo

#3986 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 19:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Widać ze się w niej naprawdę zakochał. Chłopak 28 lat.

bullet_black.png

#3987 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 19:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @BSZ110 jesli czujesz ze uczucie gasnie to albo to naprawiasz albo konczysz a nie jestes z przyzwyczajenie jak to dobrze zauwazono przez jadna osobe jest to oszukiwanie samego siebie i drugiej osoby, jesli masz jakies uczucia to bys nie robil dziewczynie nadziei i skonczyl ten zwiazek.

no no nie ktorzy moga i zdrade wybaczyc, a mi niestety laska wybaczyla nawet jak jej powiedzialem ze jej nie kocham tylko inna, z ktora jestem aktualnie. jak widac milosc jest slepa i jak naprawde kogos kochasz to zrobisz wszystko by ona byla z toba.

#3988 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 19:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wszystko?? nie da się jej zmusić żeby cie pokochała....

bullet_black.png

#3989 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 19:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Miłość jest jak pomysł na dobrego demotywatora - przychodzi nagle.
ArturKowalewo

#3990 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 19:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 miłosc to dziwne uczucie. jedmych motywuje do przenoszenia gór, a innych doluje tak ze nie chce sir żyć
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3991 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 miłość jest jak przyjaźń z tą różnicą że dochodzi sfera nazwijmy to erotyczna;p

#3992 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 21:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hmm
dobrze powiedziane.

bullet_black.png

#3993 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 24 listopad 2009 - 07:17

miłość jest jak przyjaźń z tą różnicą że dochodzi sfera nazwijmy to erotyczna;p

Dokładnie...
Miłość bardziej boli jeśli ta ukochana Cię krzywdzi... Chociaż z przyjaciółmi też różnie bywa... :(

It's My Life...

JD...

#3994 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 08:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 niestety to jest ryzyko. jeśli chcemy kochać i być kochanym, możliwe że będziemy skrzywdzeni. musimy się z tym liczyć. ale z drugiej strony , jeśli nie będziemy ryzykować to możemy być skazani na samotność

#3995 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 14:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie raz i przyjaciele moga zranic czlowieka i to tez boli bo ktos komu ufasz znasz tyle lat i wogole nagle ma cie w tyle .. bez ryzyka nie ma miłości.

#3996 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 15:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Powiedzcie mi taka jedną rzecz. Mam przyjaciółkę, która chodzi ze mną do klasy. Jesteśmy ze sobą bardzo zżyci i w ogóle... Jak mogę jej powiedzieć że dla mnie jest to coś więcej? Już od długiego czasu się na to zbieram i nie mam odwagi :(
Pomóżcie
ArturKowalewo

#3997 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 15:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie mów jej tego. Spróbuj z nio pogadac sam na sam ale nie tak na szybko. Spróbuj doprowadzić do pocałunku.

bullet_black.png

#3998 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 16:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W piątek jestem zaproszony do niej na impr :(
ArturKowalewo

#3999 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 16:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 poprostu powiedz jej co czujesz. albo poprostu pocałuj. nie wstydż się i się nie boj

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4000 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 16:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A słyszałeś:
"Kto pierwszy powie kocham..... przegrywa"

Spróbuj jej to okazać a nie powiedzieć. i zwracaj uwagę co ona robi. czy ucieka czy tez tego chce.

bullet_black.png