Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3961 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 10:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i tak do końca .zycia sam?
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 13:18
  •  

#3962 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 10:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mozesz isc do zakonu. W sumie jak dasz sobie spokoj i nie szukasz na sile to ta wymazona sama ciebie znajdzie. Ja bym nie musial szukac nastepnej bo jedna kolezanka mi powiedziala ze jak sie roztana z Kamila to ona chetnie zajmie jej miejsce i ze bedzie zawsze na mnie czekac, chociasz nie wiem zy to akutalne bo jej sam mowilem zeby na mnie nie czekala bo nie zamierzem zmieniac dzieczyny :D

#3963 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 11:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Po co do zakonu? Można żyć normalnie, miłość sama przyjdzie prędzej czy później.

#3964 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 12:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja swoją dziewczyne poznalem w pracy. jest księgową w mojej firmie. może to przypadek, a poże przeznaczenie, że zacząłem tu pracować...

#3965 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 14:55

i tak do końca .zycia sam?

mniejsze zło.....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3966 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 16:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej zmień w końcu ten tok myślenia, tak daleko nie zajedziesz, dołujesz siebie ale i wszystkich w koło, a tak nie można. Opamiętaj się wrzuć na luz, bo przy takim spięciu szybko Ci żyłka pęknie!
Widziałem już kilku takich ludzi jak Ty, opamiętali się wrzucili na luz i teraz żyją szczęśliwie.
Gro osób Ci to powie.

Honda - The Power of Dreams :)

#3967 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 21 listopad 2009 - 16:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja mam taki sposob, ze jak zakoncze jakis przedział z jedna dziewczyna to nie czekam tylko zabieram sie za inna. Nie, ze czas goi rany tylko od razu atak. Kazdy ma swoj sposob

#3968 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 16:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja bym ta raczej nazwał ucieczką niż mniejszym złem. mi też nie raz nie wychodziło z kobietami, ale naprawe warto ryzykować

#3969 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 16:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja pare dni temu no zakonczylem przedział 3 letni z dziewczyna i powiem wam, nie zaluje, tyle sie tego nasluchalem ze az mdli. Na szczescie prędzej sie zabezpieczyłem na nowy towar wiec teraz inna, mlodsza :D

#3970 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 16:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie żal ci tego czasu?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3971 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 16:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W wieku 18 lat nic nie jest żal. A mialem powody dla ktorych musiałem zakonczyc

#3972 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 21 listopad 2009 - 19:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale 3 lata to jednak kawał czasu jest...
To ja ze swoją rok jestem i jakoś nie umiem się z nią rozstać chociaż moje uczucia czasem sa mieszane... Może i robie źle, czas pokaże. :D

It's My Life...

JD...

#3973 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 23:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 byles z nioa 3 lata i nic tak ja zostawiles i na drugi dzien inna? no to ja nie wiem jak wy te 3 lata wytrwaliscie bo na jej miejscu to po 3 miesiacach bys nie mial sie zblizac. udowodniles tylko tym ze po takiej rozlace nic cie nie rusza ze nic cie z nia nie laczyl tylko tyle ze z nia byles ZERO UCZUC. moze za kilka lat zrozumiesz ze takei zabawy to nic fajnego

#3974 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 11:02

W wieku 18 lat nic nie jest żal. A mialem powody dla ktorych musiałem zakonczyc

Co to musi być za powód żeby od tak zerwać po 3 latach??

Damian dobrze mówisz. ZERO UCZUĆ

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3975 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 13:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 i znów linczujecie chłopaka a nie znacie szczegółów panowie wrzucie na luz. może byli ze sobą aż 3 lata z przyzwyczajenia tzn że od dawna już nic do siebie nie czuli ale bali się rozstać.

#3976 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 16:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Powód może być bardzo prosty, nie trzeba daleko szukać. ZDRADA Podam sytuacje podobną ale zmiana ról moj kuzyn był prawie 4 lata z dziewczyna fajna miła, nie żadna kur***. Ale on, w pogoni za pieniędzmi, zamiast pójść w zawód który mu wychodził, sprawiał przyjemność widziałem, był w siódmym niebie jak dorwał mojego ruska, zawsze pomógł mi coś zrobić, czy jak malowałem. To nie poszedł do technikum ekonomicznego a tam, fajki chlanie i kur*** Wszystko sie rozdupcyło w pare dni. Tamta nowa sie dowiedziała żeo n zajęty, ona go olała, stała go olała za to ze jechał na drugi front, żal mi go po prostu. Zacytuje to co powiedział Ferdynand Kipeski w jednym odcinku ,,Cudze chwalita, swego nie znata, sami nie wieta co posiadata :D Ja tam nie wybrzydzam, byle by mi pasowała i mnei chciała, potem sie ułoży tylko jakos widoków nie ma. Po prostu nie mam tego czegoś. A dalej mnie poznawać nie chca. Tylko jedna osobajest taka jest starsza fakt, bardzo miła, kulturalna też pali. Coś w niej widze cos czuje tylko nie wiem czy to wypali ale próbować trzeba. kontakt mam z nia świetny, codziennie jestem u niej :) I tak samo prawie często się z nia widuje chyba że nie mam jej w domu :)
Mój Wladimirec podbija świat

#3977 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 16:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tez pierwsza myśl była ze to zdrada.

bullet_black.png

#3978 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 16:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dokładnie @damian18. Nie znacie szczegółów a lecicie od razu :D . Mialem powod dla ktorego musialem zakonczyc. Uczucie moze bylo do 2 lat pozniej tak jak pisze Damian to juz było przyzwyczajenie.

#3979 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 17:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 przyzwyczajenie to norma w zwiazku. najgozej potem sie odzwyczaic...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3980 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 22 listopad 2009 - 18:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jestem bardzo młody i niewiele wiem o tym... Ale czy bycie ze sobą z przyzwyczajenia nie jest trochę oszukiwanie siebie i osoby bliskiej???
ArturKowalewo