Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3941 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 19:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 musisz jej to okazać bo inaczej nic nie zyskasz nie masz wyjścia. a w jaki sposób to nie wiem;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 20:10
  •  

#3942 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 20:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Myślę, że nie mogę zrobić tego prosto z mostu, tylko poprzez sugerowanie jej tego. Nie wiem tylko, jak jej to zasugerować. Wiem też, że jeśli się choćby trochę nie zbliżę do niej, to nie długo ona kogoś sobie znajdzie. Nie chcę działać szybko, ale konsekwentnie ją zdobywać, tylko nie wiem jak...Nie chcę dłużej być już sam. Co prawda nie jestem jeszcze taki stary, aby mi się spieszyło, ale jednych to dotyka szybciej, innych później. Mnie dotknęło szybciej i postanowiłem, że teraz konkretną dziewczynę potraktuję poważnie, bo więcej może mi się już nie zdarzyć taka szansa, że bardzo blisko mnie będzie osoba, w której upatrzyłem sobie kogoś wartościowego. Przez lata samotności i edukacji doszedłem do wniosku, że nie gra dla mnie zbytniej roli wygląd zewnętrzny, ale to, co siedzi w środku tej osoby.

EDIT: Czy ktoś z was wie, jak okazać dziewczynie swoje zainteresowanie nią?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#3943 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 19 listopad 2009 - 12:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak okazac mowisz? no to moze na poczatek zerkaj na nia jak sie spojrzy to usmiechnij sie do niej ladnie jak ona tez sie usmiechnie to juz jakis plus gorzej jak zrobi krzywa mine to moze byc ciezko. Pozniej nie wiem jakos sie wkrec zeby byc z nia w parze w tancowaniu. Jak bedzie ci dobrze szlo to nic po jakims czasie po pros ja czy byscie mogli sie umowic i spotkac pocwiczyc kroki u niej albo u ciebie. no jak sie spotkac to wiesz sam ze te kroki to bedzie szczegol wtedy staraj sie z nia porozmawiac na luzie co lubi i takie tam. torche pociwczcie mozna sie tez przy tym po wyglupiac bedzie wesolo (zalezy to tez jaki ona ma charakter moze jej sie nie spodobac). no i wtedy bedziesz juz wiedzial co i jak, jak bedzie dobrze to idz za ciosem i spotykajcie sie czesciej rozmaiwajcie i wogole az wkoncu bedziecie razem. a i miedzy czasie numer zdobac chyba ze juz masz

#3944 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 19 listopad 2009 - 17:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Stokrotne dzięki. O taką poradę mi chodziło. Teraz już wiem, jak to rozegrać.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

#3945 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 19 listopad 2009 - 20:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Damian widzę ze dobry w te klocki jesteś;p ja swojego obiektu westchnień nie widziałem 2 dni z powodu wyjazdów do siedlec na jazdy nauka jazdy;p z tego co piszesz wynika ze jest dobrze ona się uśmiecha do mnie ja do niej sporo gadamy więc może coś z tego wyjdzie...

#3946 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 19 listopad 2009 - 20:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czy dobry w te klocki to nie wiem. No wiesz jak laska sie usmiecha do ciebie to juz jakis krok w przod do dalszej znajomosci. Jak sie do ciebie usmiecha to mozesz jej to powiedziec ze ma ladny (slodki) usmiech. no widzisz ty swojej dwa dni nie widzialas ja ze swoja widze sie tylko raz w tygodniu ale jakos dajemy rade

#3947 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 19 listopad 2009 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To jak widzisz się z nią tylko raz w tygodniu, to musicie bardzo za sobą tęsknić. Ja to nie wiem, co bym zrobił w takie sytuacji. Byłbym bliski wariacji. Telefon do niej 2-3razy dziennie to byłoby minimum. Jak kochać, to prawdziwie i iść na całość, bo miłość jest tego warta. Wystarczy tylko spotkać na ulicy trzymających się za rękę faceta i kobietę, aby mieć tego dowód. Zazdroszczę tym osobom, bo jak do tej pory nie było mi dane przeżyć czegoś tak wspaniałego i to bardzo boli.

#3948 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 19 listopad 2009 - 20:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no no ale coz 40km nas dzieli wiec jakos wiadomo .. ale jak skonczy 18 to bedziemy od czasu do czasu nocowac u siebie to bedziemy sie czesciej widziec cale szczescie :D .. ale jak mowisz jak sie kocha szczerze i prawdziwie to da sie to wytrzymac chociasz brakuje mi jej jak cholera. A dzwonic dzwonim wieczorami do siebie a tak to prawie caly czas smsy piszemy. a tobie sie uda tylko uwierz w siebie i bedzie dobrze wierze w ciebie jak ci zalezy toci sie uda

#3949 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 19 listopad 2009 - 20:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tak jak ci zależy i panna cię na starcie nie odrzuci to ci sie napewno uda

#3950 Share michalgin

michalgin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 19 listopad 2009 - 22:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja ze swoją dziewczyną spotykam się tylko w weekend mimo że mam do niej równe 3708m :D Niestety szkoła zabiera nam za dużo czasu żeby się zobaczyć i gdzieś wyjść ale nadrabiamy to sms'ami :)

@ 19Damian89 Dogadaj się z rodzicami i zdobądź plusy u teściów to może szybciej będziesz mógł spać u nich jak i ona u Ciebie. Musisz zdobyć ich zaufanie to o wiele ułatwia sprawę jak chce się gdzieś porwać im córkę na noc.

Powodzenia chłopaki.

p.s. Nie przesadzicie z komplementami bo to też nie dobrze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3951 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 20 listopad 2009 - 08:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak bedziesz mówił za duzo komplementów , to ona pomysli ze kłamiesz.ja zapisałem sie na kurs tanca dla dziewczyny i udawalem ze mi kiepsko idzie, zeby spotykac sie z nia zeby poćiczyć. a tak nprawde to tancze całkiem niezle, bo rok wczesniej chodziłen na ten sam kurs :D
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#3952 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 listopad 2009 - 16:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @michalgin ja u niej spałem już kilka razy i ona u mnie tez ale to jak była jakaś okazja, a nie ze np. dziś chcemy spędzić weekend razem to zostanę u niej albo coś. Co do moich rodziców nie mam co gadać mowie tyle ze wrócę dzień później albo coś i jest ok. A co do teściów to zaufanie chyba do mnie maja bo nawet jej mama sama jej powiedziała raz jak miała zostać sama w domu na nockę to żeby do mnie napisała żebym u niej wtedy nocował. Nie raz są okazje a nie raz ich brakuje żeby co najmniej raz w miesiącu spędzić nockie razem. A na twoim miejscu jak bym miał tak blisko to zawsze chociaż na godzinkę byś się z nią chciał zobaczyć.

@masiew i co jak ci idzie z ta laska są już jakieś efekty.

#3953 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 20 listopad 2009 - 17:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jesteśmy już 4 miesiące razem i jest bardzo miło:)

Edytowany przez andrzej2110, 20 listopad 2009 - 17:37.
Caps Lock

#3954 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 20 listopad 2009 - 22:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ehh, koleżanka zajęta jest, czyli du*** Trzeba po prostu odpuścic fajkowanie a ja myślałem że jednak...... :D
Mój Wladimirec podbija świat

#3955 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 20 listopad 2009 - 22:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Znam ten ból. Nie raz go w twoim wieku przeżyłem. Jednak po pewnym czasie się pozbierałem i próbowałem od nowa(z inną dziewczyną).

#3956 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 20 listopad 2009 - 23:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No ja ise też pozbieram za pare dni. Miejmy nadzieje że bez pomagaczy
Mój Wladimirec podbija świat

#3957 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 20 listopad 2009 - 23:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @UrsusCzesio chlopak nie sciana da sie przesunac no ale szkoda szkoda no ale moze nie dlugo znajdziesz inna dziewczyne ktora moze bedzie tez warta starania. chociasz do szkoly to tam masz pelno dziewczyn wiec napewno jakas z nich sie toba i ty nia zainteresujesz

#3958 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 00:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wiem jak wy, ale ja po takim wydarzeniu od razu nie szukam następnej. Muszę trochę poczekać ("czas goi rany").

#3959 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 09:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ja wprost przeciwnie. jak to mówią, najlepiej leczyć klina klinem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3960 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 listopad 2009 - 09:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlepiej dać sobie spokój i nie trzeba będzie leczyć.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png