Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3921 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 21:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dani221 cos ta twoja teoria nie sprawdza sie bo moja dziewczyna ze mna juz wytrzymuje ponad poltora roku i jakos nic nie zmierza w zla strone. Bo pomyslec po co mam placic za cos co moge sobie sam w domu zrobic i tez moze byc milo?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 08:18
  •  

#3922 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 21:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czasem dla odmiany jednak możesz ją gdzieś zaprosić
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#3923 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 16 listopad 2009 - 13:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Lipa, nie dała mi numeru swego. Powiedziala że nie moze narazie ehhhhhh ;) Pewnie ma już kogoś. do du*y ;) Ale będe sie starał dalej. Więcej szczegółow PawelPrezes. Ja nie mam dziś sił
Mój Wladimirec podbija świat

#3924 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 16 listopad 2009 - 15:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 uu no to nie dobrze ale nie poddawaj sie jak jest warto to walcz o nia i ten numer .. tylko nie badz za natretny bo wtedy moze byc odwrotna reakcja

#3925 Share jerzy

jerzy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 531 postów

Napisany 16 listopad 2009 - 17:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Drodzy koledzy jeżeli mogę wam coś poradzić w sprawie zdobycia płci przeciwnej to
1)Bzwględznie higiena osobista, schludne i czyste ubranie, staranie ogolony i pachnący jakąś wodą kolońską ale bez przesady.
2) Należy dyskretnie wybadać jakie ma zainteresowania hobby może fotografia może florystyka
(układanie kwiatów)po co ? wspólny temat na początku znajomości robi dobre wrażenie.
3) Koniecznie należy zaprosić na kawę plus jakieś ciasteczko, miłym akcentem bedzie bukiecik kwiatków (takie za 5-7 zł) potem mozna pójść do kina
4) Nie zapraszajcie do pokoju w akademiku - dziewczyny odbieraja to jednoznacznie no tak szkoda mu parę złotych na mnie(sknera)
5 ) nie umawiajcie się przez telefon komórkowy , jeżeli dzwonisz na telefon to znaczy że masz cykora przed nia a one tego nie lubia, trzeba przezwycięzyć nieśmiałość i podejść i zaproponować spotkanie w kawiarni, najlepiej studenckiej nie jest tam za drogo a i atmosfera fajna
6) w trakcie rozmowy nie popisuj się jaki to jesteś geniusz lub jaki ty to majętny jesteś, lepiej błysnąć inteligencją i dobrym humorem i co najważniejsze należy być zaintersowany dziewczyną, jakiś fajny komplement robi dobre wrażenie , kobiety są troche próżne.

Powieci łatwo powiedzieć trudniej zrobić, ale jest to wykonalne, ja swoją piękniejszą połowę poznałem na studiach i razem jestśmy do dziś . Powodzenia

Ps. Jeżeli Ci na niej zależy to się staraj one to lubią ;)
pozdrawiam Jerzy

#3926 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 16 listopad 2009 - 18:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja za swoją chodzilem ponadpół roku. gdy zaczalem ja zdobywac, ona byla z innym. ale bylem uparty i dopialem swego. naprawde warto sie starac chociaz czasem brak sil
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#3927 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 16 listopad 2009 - 19:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie no jak tak mowicie to ja jutro jutro dam mojej popalić ;) Zrobic jakies kolejne dobre wrazenie tlylko co fajka to więcej koleżanek ;) ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#3928 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 16 listopad 2009 - 21:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bo do kobiety trzeba podejść naukwo;d tzn matematycznie;d matematyka nauka rodzaju zeńskiego tak więc kobietą○ bliska;d tu jest przykąłd równania;d http://c.wrzuta.pl/w... rownani`Q%E

ewentualnie łatwo wyprowadzic dowód ze kobieta to wrodzone zło gdy nam da kosza (tak na pocieszenie i otracie łez) http://i.pinger.pl/p...biety_i_zlo.jpg

a nagroda pocieszenia zawsze emoze być ciekawsza;d a nie na fajke wyrywanie osz wy... ;d a mówą w szkole nauka to podstawa;d
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#3929 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 14:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no UrsusCzesio nie poddawaj sie i walcz smialo.

Ja poznalem swoja dziewczyne (z kotra jestem poltora roku juz ponad) kiedy bylem z jej kolezanka. I zande smieszna (dla mnie) zapraszanie na kawe albo kwiaty nie byly potrzebne mi nigdy. A to co napisal Jerzy ciekawe, ale moim zdaniem dla osob co maja po 30.

Ale niegdy tego nie sotosowalem przewaznie zaczynalismy sie pozanawac na osiedlu, jakies imprezie, w autobusie w drodze do szkoly. Zawsze sie jakos numer tel zdobylo kilka razy mi sie zdarzylo ze laska sama ode mnie chciala moj numer, wiec sie pisalo smsy albo na gg sie troche poznawali lepiej i pozniej jakies male spotkanie spacer pogawedka i roznie bywalo. Z wieksozscia z nich mam dobry kontakt do dzis chociasz nic nie wyszlo z tego czasme sie spotkamy pogadamy co i jak w zyciu sie ukalda

#3930 Share 13091993

13091993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:Oczywiście praca na 80 ha , mój sprzęt muzyczny i rolniczy , oraz muzyka

Napisany 17 listopad 2009 - 15:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja dorobiłem się w końcu dziewczyny ;)
Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3931 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 18:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bez obrazy ale twój post @13091993 można odebrać jednoznacznie, pisząc ze się dorobiłeś nie świadczy to o tobie, dorobić to się możesz jakiejś rzeczy itp a nie kobiety
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#3932 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 18:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja się dorobiłem przyczepy samozbierającej za 5 tys. Za ile ty swoją dziewczynę kupiłeś???

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3933 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 18:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 racja kolega 13091993 troche nie zbyl ciekawie to ujol w slowa ze sie dorobil dziewczyny. No chyba ze ma na mysli ze sie dorobil dziewczyny (tej dmuchanej lalki) haha

#3934 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 19:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 coście się tak chłopaka uczepili??? miał co inego na myśli a napisał co inego;p chyba mu zazdrościcie;p

#3935 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 21:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Źle się wyraził. Ja bym z uwagi na to, co tutaj kiedyś pisał, radził go zbytnio nie stresować. Wygląda na w porządku człowieka, a nie takiego, który lubi dziewczynki do kupienia... ;)

#3936 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 22:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czy zapisanie się na kurs tańca,na który chodzi dziewczyna, która mi się podoba jest dobrym pomysłem? Ona tam chodzi z koleżanką.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#3937 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2009 - 22:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak najbardziej. ;) Jeszcze jak trafisz do niej do pary. ;)

#3938 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 17 listopad 2009 - 22:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Na balet się zapisałeś ? ;)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#3939 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2009 - 23:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Możesz zawsze poprosić o to aby pokazała Ci kroki czy coś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3940 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 17 listopad 2009 - 23:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobry pomysł, tylko ona nawet nie wie, że się nią interesuję. Jak do tej pory jej tego nie okazałem. Jak jej to okazać? A może jej nie okazywać tego? Doradźcie coś...

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.