Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3901 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 16:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na początek poprostu ja gdzieś zaproś zebyście mogli pogadać tylko we dwoje na spokojnie
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 19:45
  •  

#3902 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 17:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko jest tak, że ona jest nieodłączna od swych przyjaciółek i nie wiem jak się ich dyskretnie i w grzeczny sposób pozbyć z jej otoczenia. Chcę zrobić to kulturalnie i z klasą, tak, abym nie wyszedł na chama i nie wiem, od czego zacząć rozmowę z nią w taki sposób, aby się mną zainteresowała i chcę zwrócić na siebie (w sposób pozytywny) jej uwagę.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#3903 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 17:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 sprobój zdobyc jej numer tel

#3904 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 19:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zależy kto co rozumie pod pojęciem "zdobyć". Nie wiem, czy wypada brać jej numer od kogoś, czy lepiej ją o niego zapytać, a może zacząć od wspólnego wypadu do dyskoteki(z nią i jej koleżankami)?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

#3905 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 23:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 heh, przyjaciólki, znamy to
Mój Wladimirec podbija świat

#3906 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 15 listopad 2009 - 00:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wróciłem od Ani, i tak do końca nie wiem co napisać, rozmawialiśmy, śmialiśmy się, było całkiem ok ale czy to ta jedyna? Sam sobie to pytanie zadaje i nie umiem odpowiedzieć, może i tak i z biegiem czasu to zrozumiem a może poprostu boje się samotności, że gdy się rozstaniemy zostane na zawsze sam...
Narazie puki co i tak żadnej innej nie mam na oku, źle mi z Anią nie jest więc niech zostanie jak jest, czas pokaże co dalej...

Pozdro! ;)

It's My Life...

JD...

#3907 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 09:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 racja. czas pokaże co z tego wyjdzie. ja po rozstaniu ze swoją byłą nie sadziłem że będę jeszcze szczęsliwy. a jednak. jestem z Renatą dopiero 4 miesiące, ale znamy się dłużej w myślę ż to właśnie to. życzę wam szczęścia:-)

#3908 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 12:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Najlpiej jak bys ja gdzies sam wyczail i z nia na spokojnie pogadal bo przy kolezankach zaczynac rozmowe to wiesz roznie to moze byc. Moze podejdz do niej jak bedzie z nimi stala i powiedz "czesc" i czy by mogla by z toba pogadac na chwile na osobnosci albo spytaj sie kolezanak czy bys mogl na chcwilke porwac ich kolezanke..

No to powodzenia i zycze wam szczescia

#3909 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 12:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W sumie niezła myśl...Trochę brak mi odwagi do tego typu działań. Tak bliżej niej jestem dopiero od niedawna. Wcześniej nawet nie zauważaliśmy się na wzajem. Dopiero teraz rozmawiałem z nią, ale to tylko taka rozmowa przy koleżankach. Boję się, bo nie chcę znowu czegoś schrzanić tak jak wcześniej. Na razie myślę nad tym jak tą rozmowę rozpocząć, kontynuować i zakończyć. Chociaż ona pochodzi z gospodarstwa, to boję się z nią poruszać również takie tematy, bo ma ona z tym nie wiele wspólnego, bo studiuje zarządzanie. Jakie tematy byłyby dobre? Chciałbym tak humorystycznie, z nutką ironii i arogancji z nią porozmawiać, taki niewinny flirt, niby nic, a jednak coś, tylko nie wiem na jaki temat. Nie ma to być nic zbyt poważnego, raczej coś przyjemnego, co kobiety przyciąga jak magnes. Doradźcie mi.

#3910 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 12:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak sie pozbyc koelzanek to ci napisalem dwa sposoby. A rozmowe zacznij moze od tego jak jej idzie na studiach, czym sie zajmuje po zajeciach, czy ma duzo nauki i czy by sie z toba nie spotkal na kawie zeby pogadac i poznac sie lepiej. a no i o numer jak by mogla zeby ci podala

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3911 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 14:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobra myśl! Tak zrobię, tylko na razie się z nią nie spotkam ;) . Muszę jednak w końcu zacząć jakoś działać w tej sprawie, bo jeszcze mi ktoś ją sprzątnie sprzed nosa i już złudzenia mi nawet nie pozostaną...
A na kawę może by ją do siebie do pokoju w akademiku zaprosić czy może lepiej nie?

#3912 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 16:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak bedziesz z nia w tym pokoju sam to czemu nie mozna i tak tez prawda

#3913 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 16:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko, czy się nie przestraszy moją propozycją?

#3914 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 16:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 narazie zaproś ją w jakieś publiczne miejsce, bo tak odrazu do pokoju to może sobie coś pomyśleć. a o czym z nią gadać? na to nikt ci nie odpowie, bo nie wiadamo jakie tematy ona lubi. poprostu sprubój się o niej dowiedzieć jak najwięcej, żeby wiedziała że jesteś nią zainteresowany

#3915 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 17:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tylko nie zapraszaj jej do pokoju na kawę, bo co to za atrakcja?? od razu pomyśli sobie o Tobie, że jesteś sknera i żal Ci kasy na kawę i jakieś ciacho gdzieś na mieście.

#3916 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 18:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Semos to ja z tego co mowiesz to jestem nie zla sknera bo nigdy laski nigdzie nie zabralem a nie bylem z nia kilka razy na gofrach albo na lodach na miesiecie no do McDonalda raz poszlismy. A jestem z nia poltorej roku a tak to jakos nie wpadalem na to ja wole siedziec sobie przy herbatce i jakims fajnym i ciekawym filmie w pokoju

#3917 Share dani221

dani221

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 18:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 chłopaki ale macie problemy myślałem że tu tylko tematyka rolnicza heh,,, kolego jak bedziesz żałował grosza na kobiete to sukcesu nie widze ,,,dziewczynom trzeba troszke zainponowac a przy herbatce w pokuju tak ciągle to każda sie tobą znudzi ,,,,,,,

#3918 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 15 listopad 2009 - 19:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To ja się wczoraj wykosztowałem, 2 pizze kipiłem i 6 piw ;)
Były jeszcze 2 szfagierki to pomogły nam to skonsumować ;) ale nie żaluje, w końcu po coś człowiek tą kasę zarabia ;)

It's My Life...

JD...

#3919 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 19:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O to chodzi żeby dobrze się czuć we własnym towarzystwie, a czy to w remizie na przytupówie, czy w restauracji ekskluzywnej niczym w Las Vegas... to już nieistotne. Przynajmniej jak dla mnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3920 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 15 listopad 2009 - 19:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mi nie chodzi o to aby dziewczynie imponować i od razu pokazywać ile to się kasy ma. Ale pomyśl, chcesz się umówić z dziewczyną która mieszka tak samo jak Ty w akademiku i co to za atrakcja dla niej zaproszenie od nowo poznanego chłopaka na kawę do drugiego pokoju. Na początek, powinna być jakaś odmiana nie uważacie, co innego później albo np. po powrocie z tej kawy możesz zaproponować jej u siebie jeszcze dodatkowo herbatę jeśli np. zmarzniecie w drodze powrotnej.