Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3881 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 listopad 2009 - 16:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @ziemek256 rozumiem cie i towja sytuacje i wiem ze nie jest latwo ale wrociliscie do siebie to pierw sam sobie odpowedz na pytanie dlaczego do niej wrociles dlatego ze ja kochasz czy dlatego ze poszla z toba do lozka? bo jesli to pierwsze to zawsze idzie sie dogadac szczere rozmowy nie naleza do prostych ale trzeba je jakos przezyc i byc szczerym najlepiej jak nikogo nie ma w kolo i mozna smialo pogadac. wiec jesli bedziesz sam pewien ze ja kochasz i na niej ci zalezy to pogadaj z nia co ona do ciebie czuje tak szczerze itp. I wtedy bedziesz wiedzial co robic czy cieszyc sie zyciem z nia czy bez niej.

@UrsusCzesio to ty jeszcze nie masz numeru oj nie ladnie :) no ale powodzenia zycze w probowaniu po weekendzie. A nie macie jakis wspolnych znajomych?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 07:07
  •  

#3882 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 13 listopad 2009 - 17:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzis przyjechała do mnie Ania, powiedziała że mnie kocha i że ona chce żebyśmy byli razem.
Gdybym to ja wiedział że już zawsze będzie miała takie podejście do mnie... nie myślał bym już o żadnych innych dziewczynach, bo ogólnie dobrze mi z Anią, ale jak za jakiś czas znowu się między nami zacznie psuć i w rezultacie zostane sam... A im jest się dłurzej z dziewczyną, tym rozstanie bardziej boli...
Ale kto próbuje, nie błądzi :) może warto spróbować jeszcze raz...

Pozdro dla wszystkich piszących w tym temacie. :)

It's My Life...

JD...

#3883 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 listopad 2009 - 17:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sprobuj jak ona mowi ze cie kocha i ty do niej tez cos czuejsz> To bedziecie razem szczesliwi a jak bedzie problem jakis miedzy wami to pogadajcie na spokojnie o tym co jest nie tak i jakos to rozwiazcie.

wiesz jak by kazdy mial tak myslec czy bedzie to do konca zwiazek czy nie to chyba nikt by nie mial drugiej polowy bo by po 2-3 miesiacach mowil narazie zeby sie nie przywiazac.

#3884 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 listopad 2009 - 18:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No @PawelPrezes coś kombinuje z numerem :) Bo ma tam jakąś koleżanke która jest i jej koleżanką chyba tak jaakoś to jest
Mój Wladimirec podbija świat

#3885 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 13 listopad 2009 - 18:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Aj tam nie wymyślaj. Też byłem nieśmiały, ale już mi przeszło, uwierz w siebie, idź, pogadaj, weź nr. i dalej. :)

#3886 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 listopad 2009 - 18:55

A im jest się dłużej z dziewczyną, tym rozstanie bardziej boli...

Bardziej boli odrzucenie bez spróbowania jak to by było razem....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3887 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 13 listopad 2009 - 19:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 związek to nie tylko szczęśliwe chwile razem ale także wspólne problemy, kłutnie i sprzeczki. to normalne że nie zawsze będziecie się sprzeczać i nie zawsze zgadzać. ale jeśli wam na sobie zależy to przetrwacie
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#3888 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 13 listopad 2009 - 19:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mam taki problem: dziewczyna, która mi się podoba chodziła do tego samego gimnazjum co ja. Jest rok starsza. Trochę się wygłupiałem w gimnazjum(bywało to czasem dosyć dosadne i uszczypliwe) i nie wiem, czy to nie przekreśliło mnie w jej oczach. Jak sądzicie?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#3889 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 listopad 2009 - 19:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie chodzi o to że nie mam odwagi tylko po prostu tak wychodzi jak wychdozi ze czasami nie dojeżdżam? Co wy, na wagary nie chodziliście?
Mój Wladimirec podbija świat

#3890 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 13 listopad 2009 - 20:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja to rozumiem, że nie zawsze musimy się ze sobą zgadzać, nie musimy mieć takich samych harakterów, lubić tych samych rzeczy, ale ogólnie dwoje ludzi którzy twożą parę powinni się rozumieć, jak piszę że jestem zajęty,bo robię w polu (na przykład) i nie mam chwilowo czasu dla niej to powinna to zrozumieć a nie strzelać fochy że nie mam dla niej czasu...
W gospodarstwie jest dużo pracy, nieraz trzeba do puźnej nocy w garażu posiedzieć bo np. maszyna nawali a na drugi dzień trzeba w pole jechać, o to się sprzeczaliśmy między innymi, że za mało czasu poświęcam jej, że mógłbym więcej u niej w gospodarstwie pomagać, tylko że człowiek jest jeden i się nie rozdwoi a ja u siebie mam co robić...
No cóż nie zawsze żeśmy się zgadzali, ale tych miłych chwil również wiele było...
Może teraz mnie zrozumie i niektóre te problemy znikną. :)

Nie chodzi o to że nie mam odwagi tylko po prostu tak wychodzi jak wychdozi ze czasami nie dojeżdżam? Co wy, na wagary nie chodziliście?

W 4kl technikum więcej się samochodami na wagady jeździło niż do szkoły...ah to były niezapomniane czasy... :)
Na szczęście nie przeszkodziło to w ukończeniu szkoły i zdaniu technika. :)
A wspomnienia zostaną. :)

It's My Life...

JD...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3891 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 listopad 2009 - 20:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tez to przerabialem jak bylem u kuzyna pomagac i w dodatku nie mialem zasiegu w tel nigdzie jak bylem w polu no i pisalem rano kilka smsow i wieczorem gadalismy no ale mi to wypominala dosc dlugo no ale niby to rozumiala ale i tal byla zla one tak maja ale jak sie focha to jej przejdzie. Pogadasz szczerze powiesz co i jak bylo i wogole.

w 4klasie technikum to chodzilem na wybrane lekcje nie mozna bylo sie czasami przemeczac i 3-4 godziny i do domu.

#3892 Share maciek031993

maciek031993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:długo by wymieniać...

Napisany 13 listopad 2009 - 21:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja jestem tego zdania że jak kocha to poczeka. Krótko mówiąc jeżeli nie rozumie czegoś takiego że nie mam czasu bo jestem na polu a ona chodzi z nudów z konta w kont to za mądra ona nie jest(nikogo nie obrażając). Albo że już mnie ona nie interesuje bo zapomniałem wysłać esemesa na dobranoc. Normalna mądra dziewczyna to to zrozumie i nic nie powie. Wiem z własnego doświadczenia.

P.S nie jedna się w życiu już miało :)

#3893 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 13 listopad 2009 - 21:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak sie nudzi i nie ma zajecie to wiadomo ze bedzie sie czepiac ale jak by ona miala zajecie to by nawet nie zauwazyla ze nie piszecie bo by byla pochlonieta praca. Wiesz to dziala w dwie storny jak ty bys siedzial w domu caly dzien i baki zbijal a ona nic to bys sie wkurzla ze cie olewa ze nie ma dla ciebie czasu. ale jak jest ze wsi to trudno ze tego nie rozumie

#3894 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 13 listopad 2009 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co radzicie zrobić w sytuacji, gdy dziewczyna, która mi się podoba chodziła do tego samego gimnazjum co ja, teraz studiuje na tej samej uczelni co ja i tak się składa, że raz w tygodniu jestem w pokoju na przeciw jej pokoju - odwiedzam kuzynkę. Kuzynka mieszka w b, a ta dziewczyna w a(raz nawet z nią, jej koleżanką i kuzynką spiliśmy po piwku.) W gimnazjum trochę błaznowałem, zdarzało mi się kogoś obrazić(dosyć dosadne i uszczypliwe) albo zrobić coś głupiego(bywało to czasem) i nie wiem, czy nie straciłem u niej szans. Teraz się zmieniłem na lepsze pod tym względem. Jak zwrócić na siebie w sposób pozytywny jej uwagę i udowodnić, że dojrzałem(dopiero teraz spotkaliśmy się na tej samej uczelni, wcześniej z nią nawet nie rozmawiałem)? Czy po 4 latach od ukończenia przez nią gimnazjum może jeszcze pamiętać moje wygłupy?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

#3895 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 07:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czasami z gimnazjum się nie przejmuj, ja Anie znam od zerówki, zawsze razem do szkoły chodziliśmy i swego czasu były takie sytuacje o których piszesz, że nie było się zbyt miłym dla koleżanek, Ania nigdy mi tego nie wypominała, bo to dawno było, młodzi byliśmy, nie ma co sie przejmować starymi czasami, idź na przód chłopie, zagadaj, a jak się coś będzie czepiać to powiedz że kiedyś byłeś młody i głupi a teraz wydoroślałeś, to powinno zadziałać. :)

It's My Life...

JD...

#3896 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 09:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 racja. przeszłosc nie ma znaczenia. najważniejsze jest to, jaki jesteś teraz, to ze ci się podoba. porozmawiaj z nią, zaproś na jakieś lody czy kawę. ona powinna zobaczyć jaki jesteś teraz
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#3897 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 12:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 lody to moze nie bo dziewczyna pomysli jeszcze ze cos jej sugierujesz haha Ale na kawke z cistkeim i mila rozmowe napewno sie skusi.

#3898 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 15:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzięki za dobre rady. Przywróciliście mi wewnętrzny spokój i wiarę w siebie, którą straciłem.

#3899 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 14 listopad 2009 - 15:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 polaecamy sie na przyszlosc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3900 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 14 listopad 2009 - 15:42

lody to moze nie bo dziewczyna pomysli jeszcze ze cos jej sugierujesz haha Ale na kawke z cistkeim i mila rozmowe napewno sie skusi.

Zaproponuj wypad do kina. Ale to na którejś kolejnej randce :)Ale niech ona wybierze film :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D