Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3821 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 21:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 aha no chyba ze tak to co innego a to jak dobrze rozumiem to ty nie masz prawka a jak bys z nia raz wrocil autobusem co?? usiadl sobie kolo niej i zagadal ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 01:29
  •  

#3822 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 21:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja mam taki problem: znam dziewczynę już 7lat, od 2lat ją obserwuję i mi się podoba. O Czym radzicie rozmawiać z nią, aby jak będę z nią rozmawiać, to zrobiłaby się miła atmosfera i jak do tego podejść, aby chciała się zacząć ze mną spotykać? Dziewczyna ta studiuje zarządzanie, a ja elektrotechnikę i jest rok starsza.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#3823 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 10:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 najważniejsze, żeby ona widziała że słuchasz, co ona do ciebie mówi. staraj się jak najwięcej o niej dowiedzieć, musicz pokazać że cię ona intertesuje. a zapytaj, czy ma kogoś. to będzie znaczyło, że interesujesz się nią, jak kimś bardziej niż tylko koleżanką
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#3824 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 11:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzięki za podpowiedź. Co jeszcze mógłbym zrobić, żeby ją do siebie przekonać.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

#3825 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 14:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mowisz ze znasz ja 7 lat wiec powinienes wiedziec co jej imponuje i wogole .. ale jak sie spytasz czy ma kogos jak powie ze nie to spytaj sie jakiego chlopaka szuka, jakie jest jej ideal..

#3826 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 15:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 poprostu bądż sobą. nie udawaj i nie konbinuj, bo na dłuższą metę to nie zda egzaminu

#3827 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 19:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 masiew ma racje w 100%

#3828 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 22:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No i jutro wracam autobusem :P Bo kumpel samochód rozwalił. Tylko nie wiem czy równo skończymy :P
Mój Wladimirec podbija świat

#3829 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 22:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to albo wyjdziesz wcześniej albo poczekasz.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3830 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 05 listopad 2009 - 22:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No raczej będe czekał mam nadzieje że pojedzie tym o 13:47

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3831 Share maresek2

maresek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Motocykle, motoryzacja, i wszystko po troszku.

Napisany 06 listopad 2009 - 22:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O widzę ze masiew pisze mądre rady muszę z nich skorzystać bo mam coś na oku wiem ze niema chłopaka i kogoś szuka a na dodatek to mojej siostry kumpela o rok młodsza ona mnie zna a ja ją ale tylko od pary miesięcy z wywiadu wiem ze jest mna zainteresowana a ja ją tylko niewiem jak mam zaczac nawet niemam jej numeru :P. Ale nieweim jak mam zacząć. poprostu zzagadać jak bedzie u siostry.:P

#3832 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 06 listopad 2009 - 22:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Powiedz cześć czy siemka. Po prostu odezwij się do niej.przy siostrze możwe głupio ale jakby ją na chwile opuściła to popytaj co u niej? jak w szkole czy cuś.

Słuchajcie mam sprawę. Poznałem fajną dziewczynę i jest normalnie gicior :P , ale jest mały problem. Dziś napisałem jej czy ma jakieś plany na sobotę i mówi że nie, więc pytam czy jechała by ze mną do Protectora. Odpowiedziała że bardzo chętnie tylko nie wie czy rodzice ją puszczą bo za miesiąc ma dopiero 18 lat. No dobra mówię jej że jak chce to mogę pójść do jej rodziców przedstawić się i powiedzieć że zabieram ich córkę na dyskotekę. Ona mówi że tak jej nie puszczą bo mnie nie znają. Po chwili napisała że boją się jej puścić bo jej siostra wpadła mając 18 lat no i teraz uważają na kolejną córkę. I powiedzcie co ja mam zrobić??!! bo naprawdę czuję że ta dziewczyna jest niezwykła :P
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#3833 Share maresek2

maresek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 06 listopad 2009 - 23:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A to ciekawe ja bym sie wstrzyma z dyskoteką
i niech ona sama opowie może o tobie rodzicą i jak to zaakceptują i cie poznają to pozwolą jej jechać na disko. Ale to ona sama musi o tobie im powiedzieć muszą cie zobaczyć poznać i nabrać zaufania pokaż sie z jak najlepszej strony. Ale to jest tylko moje takie zdanie i tak ja uważam;) to wymaga czau

A co do mojej sprawy to my z sobą czasami rozmawiamy ja się np. pytam czasami jak tam i to wszystko. Ale wiem że nawzajem jesteśmy sobą zainteresowani. Ja jestem nieśmiały tak jak ona. No po prostu się odzywam ale niewiem co dalej czy jak będzie siora u niej np. pod pretekstem odebrania jej wprosić sie na kawe hmm;)

#3834 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 01:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @jakub16 moze na poczatek daruj sobie dyskoteki z nia spotykajcie sie u niej u ciebie tak zeby jej rodzice zayuwazyli ze jestescie ze soba szczesliwi i ze moga ci zaufac. Ich lekki sa oczywiste teraz beda na gruga corke miec oko zeby nie bylo to samo. Wiec cierpliwosc ci w tym przypadku napewno pomoze zawsze mozesz sie z nia umowic na spacer zamiast na imprze.

@maresek2 w sumie masz plus bo towja siostra ja zna zawsze to latwiej sie poznac ale skoro oboje jestescie nie smiali jak mowisz to najlepsze bedzie takie rozmowy sam na sam wiesz wtedy latwiej sie rozmawia i szybciej sie osmielicie a jak znajdziecie wspolna pasje albo jakis ciekawy temat to juz wogole bedzie dobrze. Na poczatek zdobac jej numer wez tel siostry poszukaj na liscie i bedziesz mial wtedy napisz do niej wiadomo napisac bedzie ci latwiej niz powiedziec wiec umow sie z nia na jakis spacer albo na kawe czy herbate pogadacie sobie poznacie sie lepiej i tak kilka spotkan troche sie poznacie i wtedy bedziesz mogl myslec o byciu z nia

#3835 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 10:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

mowisz ze znasz ja 7 lat wiec powinienes wiedziec co jej imponuje i wogole .. ale jak sie spytasz czy ma kogos jak powie ze nie to spytaj sie jakiego chlopaka szuka, jakie jest jej ideal..

Tak, ale przez cały ten czas znałem ją tylko na zasadzie, że wiem, jak wygląda i jak się nazywa, co nieco o niej i jej rodzinie też wiedziałem, ale żadnej rozmowy takiej sam na sam z nią nie miałem.

#3836 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 18:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jeśli jej nie znaleś tak dokladniej to moze nawet lepiej.możesz ja z nią porozmawiać o tym co lubi, czym się interesuje,o muzyce i innych takich tematach. zaproś ją gdzieś na kawę i poprostu porozmawiajcie. bądż twórczy

#3837 Share maresek2

maresek2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 20:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No No gdzieś zaprosić ale się najpierw trzeba przełamać a w moim przypadku muszę odsunąć siostrę bo tak przy niej to dziwnie a ona z nią jest bardzo zżyta, muszę po prostu mieć okazję żeby z nią porozmawiać.:P

#3838 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 listopad 2009 - 22:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Kurde :P To sie wszystko za pięknie układało wczoraj. Po prostu jej nie bylo wczoraj i ch** No po prostu trzeba wrócic do planu A czyli fajkowanie w szkole

#3839 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 albo czekać do następnego piątku ale lepszy plan A

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3840 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 08 listopad 2009 - 21:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No jutro moze byc wiekopomna chwila :P Ładnie sie wypachnić, zaopatrzenie jest, tylko zauwazyć ją, troche odwagi i bycie osbą i będzie mały krok człowieka lecz wielki krok dla mojego życia na jakis czas :P