Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3801 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 21:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie tylko ty się wzruszyłeś czytając to. Ja chciałem aby Asia poznała Karolke. Przedstawić Asie jako swoją dziewczynę. Marzenia pękły jak bańka mydlana.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 13:11
  •  

#3802 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 21:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 moim zdaniem dobra myśl bo będzie okazja do pogadania

#3803 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 21:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Edzia dobre :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3804 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 21:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak pali to możesz na papierosa zaprosić ale czy jej się spodobają takie jak ty będziesz miał :D
Najlepiej jak ktoś by was sobie przedstawił i w tedy już rozkręcisz rozmowę.

Ja zawsze jak widzę koleżankę z jakąś co jej nie znam to pod byle pretekstem coś się jej pytam i przy okazji poznam nową dziewczynę.
Tak jest najłatwiej :)

#3805 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 21:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 e tam dobre palący z palący zawsze się dogada i dla palącego to nie jest smród! a nie palący z palącym się nigdy nie dogada w tych sprawach

#3806 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 21:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Będziecie razem śmierdzieć fajkami a to już coś ;p
A tak na poważnie spytaj się czy może pójdziemy na fajkę czy coś takiego, potem tylko złapać gadkę.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#3807 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 21:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak Ci zależy to uwierz w siebie i nie wygłupiaj sie, tylko idź i z nią pogadaj. Ja już sprawdziłem tą metodę wiary w siebie w paru przypadkach i żyje mi sie przyjemniej.

#3808 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 21:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Weż kup cienkie smakowe to zaplusujesz :D nie żebym paliła :) koleżanka się przechwalała,że dobre są,a druga pali tylko cienkie :) to chyba dobre :)

#3809 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 21:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No Westy Ice nie śmierdzą, tutaj wogóle jak są zmrożone to sama miętka :D A mamy pogode jaką mamy cały dzień mróz w cieniu brr więc Będą bardzo intensywnie pachnieć miętą :) A wiem że ona takowe pali :) No moge też West super link cienkie, też chwalą, sam probowałem :)
Mój Wladimirec podbija świat

#3810 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 21:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 oooo i może się zgrają jak poczują tą miętę :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3811 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 03 listopad 2009 - 21:51

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ona chodzi do Twojej szkoły? Poczęstuj ją ćmikasem zapal jej spójrz na nią i jak się spojrzy wystarczy że się uśmiechniesz albo mrugnij okiem. Wystarczy zapytać "Co tam ?" i już rozmowa się rozwinie
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#3812 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 22:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wystarczy się uśmiechnąć szczerze :D

#3813 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 23:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 albo poprostu podejdz do niej. spojrz jej prosto w oczy i powiedz poprostu cześć. ale pamiętaj, ze musisz wygladać na pewnego siebie, ona musi czuc ze chcesz ja poznać
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#3814 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 14:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dawno tu nie odzywalem sie ..

ale z tym usmeichem to nawet dobre .. wiem z dosiawczenia zawsze jak jechalem do szkoly to w autobusie widzialem czasamia taka laske i sie usmiechalismy do siebie ja nie zagadalem bo jakos tak glupio ale zawsze ona wysiadala tam gdzie ja i raz podeszla z nienacka do mnie dala mi kartke z numerem i dala dyla .. w szkole tak sobie patzrylem na ten numer i jakos napisalem do niej i sie rozmowa krecila potem sie jakos spotkalismy pogadac moze nie fakt ze bylem zajety to moze by bylo cos wiecej ..

a co do gojenia ran inna to nie polecam ja tak odwalilem laska mnie zostawila ktora kochalemale po tygodniu mialem inna .. ale co z tego ze bylem z tamta jak kochalem Kamile caly czas no ale coz jakos po 4 misiacach byc z inna zebralem sie na sily i napisalem do jej kolezanki czy mam u Kamili jeszcze sznase i wogole .. no i sie spotkalem z Kamila i jej kolezanka pozniej zostalismy sami i jakos sie udalo wrocic do siebie ona przez ten czas zroumiala ze mnie kocha i ja tez zrozumialem ze bez niej nie dam rady . no i z 2 dni bedzie poltorej roku razem (nie zebym sie chwalil)

a co do palacych dziewczyn to jesli chlopak nie pali i sie z nia caluje to bynajmniej mnie odpycha bo same fajki i wogole ..

#3815 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 18:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak chodzi do tej samej szkoły, tylko inny profil. Ale widuje ją pare razy dziennie, tylko w środy rzadko, no dzis widziałem ale i tak z fajerkami nie wypaliło by bo krotka przerwa była a po tem z powrotem na mechane cały dzień tlyko godzina w szkole. Postaram się w piątek bo jutro mnie nie ma. no i na poczte trzeba zajechać rano samochodem po zaopatrzenie :P

#3816 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 19:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A jak bys jej zaproponowal jakies male wagary tak w sordku z godzinkie dwie albo z kilku ostatnich .. tylko pogoda nie za bardzo na spacer .. bo tak wiesz na przerwie bys ja zaprosial na fajke a jak by sie konczyla to bys sie spytal czy moze nie pojdziecie juz na lekcje tylko na spacer pogadac ..

#3817 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 19:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no obecna pogoda nie zachęca do wagarów;p musisz ją jakoś w szkole złapać

#3818 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 20:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wiem wagary to tak nie bardzo :P Ona czasami czeka na autobus. Tylko ze ja samocho0dem to sie szybko do domu zwijam bo mam zwykle do 12, czasami 13 a ona do 14 ma minimum

#3819 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 20:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No wiesz moze sie raz poswiecic dla niej i poczekac za nia i za proponowac ze ja podrzucisz do domu i podrodze sobie pogadacie .. nie szalej tylko jedz tak nie za szybko nie za wolno zeby rozmowa trawa troche a nie 5 minut . a jak sie zacznie milo rozmawiac to zawsze mozna zwolnic ..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3820 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 21:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Heh ta rozmowa by taka krotka nie była bo do mnie mam 30 kilometrów a do niej to z 40 będzie też spokojnie :P Tylko problem że z kumplem jeżdże :D A nie sam, brak prawka :(

Heh ta rozmowa by taka krotka nie była bo do mnie mam 30 kilometrów a do niej to z 40 będzie też spokojnie :P Tylko problem że z kumplem jeżdże :( A nie sam, brak prawka :) I z tym poczekaniem też zbyt nie zalezy odem nie. Ja to pewnie moge czekać do końca, tylko są jeszcze inni którym się pali mocno i trzeba jechać i koniec