Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3781 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 18:41

Ja tez po tym jak dostałem kosza chciałem żeby miała kogoś innego. Dlaczego?? Bo w tym czasie i tak mi nie powie "tak". Być może nie będę miał już możliwości spróbować jeszcze raz ale jeśli by w przyszłości wyszła za tego z którym jest będę się cieszył. Cieszył tym ze jest szczęśliwa i ma porządnego męża.

Prawdziwie Kocha Ten , Kto Nie Wie Dlaczego ...

To opis kogoś na moim gg. Kiedyś Asia mnie zapytała dlaczego jo kocham. Nie umiałem jej odpowiedzieć (nadal nie umiem jej na to odpowiedzieć). Powiedziałem ze nie wiem. Po prostu kocham.

Andrzej masz piwo za ten tekst :) On jest po prostu prawdziwy. Ja nie wiem czemu ale kocham Mirke i jeżeli juz będzie tak daleko. i mnie się zapyta czemu no to powiem, to co Ty napisałeś... :D
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:38
  •  

#3782 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 20:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale mi nie pomogło :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3783 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 21:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wiem co przeżywasz, też to przeżywałem i powiem ogólnie szczerze tutaj jednym slowem. Przerąbane :D

#3784 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 21:18

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja też to przeżywam cały czas, mimo to staram się jak najmniej myśleć

#3785 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 21:22

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czas leczy rany ale do końca ta rana chyba się nie zagoi ....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3786 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 21:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 czas ja tylko podleczy a zagoi tylko ina miłość poprostu zapomnisz o Asi.

#3787 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 21:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dziś do mnie na gg pisał aiss a ja na początku przeczytałem asia bo tak mam jo zapisano na gg

Nie znasz mnie. Ja nie zapomnę tego nigdy. Będzie dla mnie kimś ważnym do końca życia.

bullet_black.png

#3788 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 21:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czas leczy, a druga zagoi, bedzie boleć cię jakiś czas, rok, może dwa.
Ale przejdzie jak znajdziesz następna zobaczysz :D Ja też tak jak ty mówiłem że juz nigdy więcej innej tylko Ania. A każdy mówił, zobaczysz pójdziesz do nowej szkoły, to znajdziesz, ja watpiłem, nie ma szans, no i mam boeikt zainteresowań kolejny :) Ty też znajdziesz, ale potrzeba czasu czasu czasu....

#3789 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 21:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 U mnie właśnie potrzeba więcej czasu...
Nie wiem jak ktoś może po zerwaniu z dziewczyno na drugi dzień lizać się już z inną :D

bullet_black.png

#3790 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, komputery
    KPK kumurun team

Napisany 02 listopad 2009 - 22:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 NA wleczenie ran i pokochanie innej potrzeba czasu, ale rozrywka z innymi w miedzy czasie jest wskazana

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3791 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 22:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale na nastepny dzien??
Dla meni to oznacza ze tam nei było miłości.

Mi łzy z oczu same płyneły przezprawie 3 tygodnie. I witedy nei myslałem zeby szukac pocieszenia u innej. W sumie to i teraz nie wiem czy che inną ...

bullet_black.png

#3792 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 22:52

U mnie właśnie potrzeba więcej czasu...
Nie wiem jak ktoś może po zerwaniu z dziewczyno na drugi dzień lizać się już z inną :D

Znam osobę w wieku 13 czy 14 lat, która w ciągu obecnego roku miała około 6 chłopaków... Brak słów. Co jakiś czas na NK: chwali się, że ma nowego, och jak to bardzo go kocha. Za tydzień, smutek i rozpacz, bo z nią zerwał. 2 dni po tej publicznej żałobie, sytuacja z nowym się powtarza. Czy to jest miłość? To nie jest miłość, to jest, żeby się dosadnie nie wyrazić, jeden ze składników obornika i to raczej nie słoma.

#3793 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 18:57

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 to jest raczej promowanie się tej osoby co w gim moim zdaniem jest normą.
mnie też dziwią takie akcje że ktoś kogoś poznaje po 2 dniach są parą i jak to się nie kochają a po tygodniu po związku i zaznaczam że mówię tu o liceum.

#3794 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 19:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W liceum? O matko. Toż to normalne nie jest. I czym tu się popisywać? O mojej miłości dowiedzieli się po 3 miesiącach, gdy ,,główna bohaterka zdarzenia" wygadała sie koleżance... I jakoś nie miałem potrzeby przed nikim się tym popisywać. Czy to jest imponujące? Zwykła, ludzka rzecz.

#3795 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 03 listopad 2009 - 19:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej mówię ci jedź na jakąś dyskotekę a jak już fajną nutkę usłyszysz to nie będziesz myślał o żadnej innej do tego te misiaczki w krótkich spódniczkach :D zobaczysz że pomaga potwierdzam na własnym przykładzie masz tu coś na rozpoczęcie Wrzuta.pl - TAITO vs Relanium & Danny S - Intoxicated (Radio Edit) podkręć na full i niech wyobraźnia działa :)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#3796 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 19:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 eee nie moje klimaty...

bullet_black.png

#3797 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 20:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 lordhagen niestety tak jest ja też nie czuje potrzeby chwalenia się takimi sprawami ale nie czuje też potrzeby ukrywania tego że z kimś jestem! a jak komuś to przeszkadza albo wywołuje u niego uśmiech to znaczy że do tego nie dorósł...
pany podrywała was kiedyś dziewczyna?!?

#3798 Share marekczarna

marekczarna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 20:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zdarzało się i tak :D ale

Ja raz zobaczyłem opis pod zdjęciem koleżanki na NK

Kochaj mężczyzne, który nazywa cię "ładną", a nie uważa za "sexy". Tego.
który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę. Tego co nie śpi, aby zobaczyć
cię spiącą. Całuje twoje czoło. Który chce pokazać ci cały świat nawet
gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne czy stałaś się
z biegem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: Co chciałabyś zjeść? -ja
gotuję. Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń. Czekaj na
tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest
szcześciarzem mając ciebie. Tego, który swoim przyjaciołom przedstawia
cie: To ona. Kochaj tego, który kocha ciebie i prawdopodobnie będzie
kochał cię zawsze.

Tego właśnie chcą te najwspanialsze dziewczyny :)

#3799 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 20:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej, ja też nie lubie dyskotek, wole zabawy pod golym niebem nad Mochlem hih :) w Kmieniu Krajeńskim tam i karolbor jeździ. Kiedys ostro tutaj się udzielał, teraz go nie słychać

Marekczarna, normalnie się wzruszyłem :) :) To jest piękne :D

Pomóżcie, jak zagadac do fajnej dziewczyny. Nigdy nie mam odwagi :) Nie weim, może zaprosze ją nap oczątek na papierosa? :) To dizęki nim ją poznałem, dłiga historia. I wtedy w praku poprosić o numer. Ja sie sam gubie, potrzebuje pomocy. Nie chce czegoś zj****

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3800 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 21:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jezuuuu jakie piękny tekst @marekczarna :D
tylkooo on się nie sprawdza w wielu przypadkach cały :)
Jak pali to czemu nie zaproś :) już bardziej śmierdzieć nie może :)