marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    310

taaaa są ciekawsi.... a guzik prawda nie wmawiaj sobie że ktoś jest lepszy od Ciebie bądzi po prostu sobą i niczym się nie przejmuj. jak ja widzę jak "patologia" z mojej szkoły ma dziewczyny to nie wiem czy się śmiać czy płakać połowa nie wile ile to 2+2-2 policzenie tego zajmuje im troszkę czasu;p

 

To było do mnei czy koło mnei czy jak? :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

z kąt Ci to Czesiu do głowy przyszło bo nie wiem?;p to było bardzo ogólnikowo w żadnym wypadku skierowane do Ciebie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie bo był wątek o tym że zaciekawiła ise opisem :) A Ty że są ciekawsi i myslałem że do mnie. Nie no bardzo zaskoczony byłem po 1 nikt sie moimi opisami nie interesował a po 2 Ona sie wkońcu zainteresowała. i od razu pytanie Ale że mnie? Tylk obłąd miała ze zamiast że i sie pogubiłem :) No ale Cos tam jej pisze. :) A to taka jest, taka i wogóle. Nie mowi dosc. Ja myśle że sie uda. Tylko najważniejsze niech pójdzie na wesele. Tam i będe miał czas żeby z Nia sie bawic itp. Gdy oznajmiłem że Bym sobie z Nia zatańczył żadnych oporów nie miała :) Teraz jeszcze w weselnym klimacie się trzyma. No jakis wiersz potem by się przydał no nie?


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Lepiej być oryginalny. Wiersz wydukać to każdy potrafi... Lepiej zabierz ją gdzieś ze sobą w momencie, w którym najmniej będzie się tego spodziewała. Dziewczyny lubią miłe niespodzianki.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No co ja głupi czy z policji? Drukować wiersz? Nieee nawet nie pomyślałem żeby wysłać to za proste lepiej sie naczucyć na pamięć i ladnie powiedzieć :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

czesio piles cos uczyc sie wiersza, lepiej powiedziec cos szczerze bez zadnych wierszykow itp. po porstu byc soba i wlasnymi slowami przekazac to co sie czuje i wogole ja tak zrobilem ostatnio jak z moja lezalem obok siebie i tak byla cisza i zaczelem gadac to sie az poplakala z radosci i nic nie powiedziala tylko sie przytulia do mnie .. diopiero pozniej mi powiedziala ona co ona czuje co bylo bardzo mile i przyjemnie sie takich slow slucha z ust ukochanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

no i o to nam chodzi ze patrzysz na kolesie a nie na to czym jezdzi a ze bedzie mial lepszy do ciebie samochod to nic nie znaczy jak nie bedziesz na to zwracac uwagi. chodzi o to co napislas zeby zakochac sie w kims z powodu jakim jest czlowiekiem a nie jaki ma samochod i wogole.

 

A w jaki sposob glupiejesz?? Ja jak jade sam to sobie spiewam szczegolnie w nocy zeby nie zasnac, raz mi sie zdarzylo spiewac jak z laska jechalem to sie pozniej ze mnie smiala ze ladnie spiewam ale moge juz skoncysz haha

 

Pod imprezami mozna zobaczyc ile cwaniakow podjezdza samochodami rodzicow i strzelaja popisy a jak cos nie pjdzie nie tak i placz tata mnie zabije.. Ja lubie na swiatlach z takimi kolesiami sie brac jak jada z laska i chca sie popisac albo na trasie przecignac toche na obortach i sie nie dac.. wiem ze to dziecinada ale trzeba nie raz sobie troche rozrywki zapewnic podczas jazdy.

 

 

Czesio a jak bys poszedl na zywio i z nia pogadal tak powaznie i konkretnie co? albo woz albo przewoz wiem ze latwo mowic trudniej wykonac no ale popatrz meczysz sie juz pewnie z ta nie pewnoscia powiec jej od poczatku do konca, jak bedzie zdrowa to powiedz jej ze chcialbys z nia pogadac sam na sam i wteyd jej powiedz zeby ci dala powiedziec wszytsko i zeby nie przerywala ci jak skonczysz to ona powie swoje do tego co ty powiedziales i bedziesz wiedzial co z czym i na czym stoisz a noz widelec ona na to czeka caly czas

 

o śpiewaniu to nie wspomnę najlepsze solówy śpiewam podczas kąpieli albo nawet w chlewie :)

 

głupkuję różnie np. zaczynam wyprzedzać,zbliżam się na wysokość wyprzedzanego i macham coś albo trąbię lub oczka puszczam itd. :)

niekiedy daję po zrywach gdzieś ,a najlepiej wychodzą mi te nieplanowane :) ostatnio tak super zawracałam na rynku,że ledwo samochód opanowałam :) ale co tam nieraz fajnie jest głupotą poświecić :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Masz racje Damian. Ona jest wyjątkowa. Jest normalna i zrobimy to normalnie od serca :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Karolcie widze ze ty nie daleko mnie mieszkasz i jakos nie mialem okazji cie spotkac na drodze mi nikt nie machal jak mnie wyprzedzal ani nic .. no to widzisz bysmy sobie razem spiewali jak bysmy jechali w jednym samochodzie haha to byl by koncert. no ale wazne ze opanowalas samochod a mowia ze to chlopacy lubia poszales samocodami a tu prosze kobieta za kierownica i jakie cuda wyczynia .. ja raz nie planowa zaczelam palic gume ale nie wiem jak to sie stalo normalnie ruszylem ale nie raz sie zdarzy cos czego nie planujemy a jak chcemy to nie idzie haha

 

 

 

no Czesio ci mowie najlepsze sa slowa porsto z serca niz z czyjegos wiersza, lepiej po belkotac i pojakac torche ale powiedziec szczerze i wlasnymi slowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Nie dosłownei z tą pustką. Tylko ze tak bywa czasami... A nawet często. Ja widze u nas, pół dziewczyn z TR to sikaja na widok jednego golfa III po tuningu a taki audio ma że hoho my w parku palimy 6 metrów od parkingu a jak włączy radio to tak puka że klata lata na fajarni :)

To masz dobrze że masz chociaż dziewczyny w TR bo w mojej klasie jest tylko jedna. To ile jest dziewczyn w Twojej klasie?


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

A jak mój kolega musiał wracać na nogach 20km po nocy i było -15st na dworze, bo za ostatnie pieniądze kupił dziewczynie prezent jak byli na spacerze?! I nic jej nie powiedział, że mu kasy brakło, bo było mu wstyd?! :/

To jest poświęcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

jak się człowiek zakocha to nie jest dla niego ważne, że ma do przejścia 20 km przy 15-sto stopniowym mrozie... z miłości robi się różne rzeczy :)


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a nie mogl po kogos zadzwonic zeby po niego przyjechal? po mnie zawsze tata przyjezdza jak jestem u sowjej i przyjechalem pociagiem :) .. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

ojjj ciężka sprawa.... Czasem nie da się zapomnieć do końca.

 

 

 

ja jeżdżę ursusem 3512 i c-330. Nie mam komóry (nie jest mi potrzebna, jak będzie to coś się kupi za nie dużo kasę bo jak się gdzieś walnie i rozleci to mniej szkoda.). Pasował by Ci ktoś taki???

 

no pewnie :) ja wzięłabym jeszcze swojego Zetora,założylibyśmy pługi i zobaczyli który lepiej ciągnie :)

komórę to akurat mam,ale zawsze tragicznie kończy.ostatnio mój bernardyn znalazł i próbował dzwonić :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

ja bym tego poświecenij nie nazwał tylko głupotą i brakiem zaradności


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

no pewnie :) ja wzięłabym jeszcze swojego Zetora,założylibyśmy pługi i zobaczyli który lepiej ciągnie :)

komórę to akurat mam,ale zawsze tragicznie kończy.ostatnio mój bernardyn znalazł i próbował dzwonić :)

 

A gdzie dokładniej mieszkasz?? Ja do twojego woj mam jakieś 2 km :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

To masz dobrze że masz chociaż dziewczyny w TR bo w mojej klasie jest tylko jedna. To ile jest dziewczyn w Twojej klasie?

 

W mojej klasie nie ma dziewczyn żadnej bo ja w TR nie jestem ja jestem na mechanie :) A tam 0 kobiet, żadna mechanikiem nie chce być :)

No dziś bardzo miło było. I mniej bym żałował gdybym jej dziś powiedział niż tego żen ie powiedziałem. No okazja była super tylko ja i Ona :) jakieś 5 minut przed koncem chciałem już zacząć temat ale pech chciał że Ona o czymś zaczeła rozmowe na koniec. Troche ja tam pozaczepiałem podczas jazdy. Nie burzyła się śmaiła sie :) Taka okazja jak dziś nie wiem czy się powtórzy. Może jutro znowu ekypa pojedzie na prawko to też z Nią :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio to trzeba bylo pogadac no ale licze ze bedziesz mial jeszcze nie jedna okazjie zeby pogdac ale obys zdarzyl przed weselem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wszystyko będzie ok :) Ja cos teraz czuje to. Oby jutro jechała też. Dziś cały czas uśmiechnieta. Rano nic nie kumaty na matmie byłem tylko Ona w głowie :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja nawet bez myślenia o dziewczynie nie jestem kumaty na matmie...

Ech, i znowu trza się odkochiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jest sposób na odkochowywanie. Nie zakochać się


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Jakbym wiedział od początku, że wyjdzie tak jak zwykle, to do dziś bym nie wiedział, co to znaczą problemy natury sercowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ah a teraz Ona do mnie wogóle znaku życia nie daje. A może jednak stracona szansa.? To dziś mógł byc mały krok ale wielki w przyszłość


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj