Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3761 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 19:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 przyznaje ci rację Edek sam jednej pannie tak powiedziałem... no ale co miałem zrobić jak podobała mi się ina

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 09:17
  •  

#3762 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 20:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Bo starsze dorastały w normalnych czasach. Lata 90-te. Nie pamiętam żadnych wycudowanych różowiutkich panienek z tamtego okresu, a mogę przysiąc, że wiele pamiętam z dzieciństwa. Czy to kiedyś się skończy? Teraz większość (nie wszystkie!) dziewczyny to blachary, które lecą na cwaniaków w Golfie III, w którym ledwo co od nadmiaru wziętego koksu sie mieszczą. Oczywiście nie wszyscy tacy są, np. ja.

PS. ma ktoś pomysł jak rzucić palenie?? W inny sposób niż oklepane ,,silna wola".

#3763 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, komputery
    KPK kumurun team

Napisany 01 listopad 2009 - 20:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Aż się podczepię do dyskusji. Co do dziewczyn które lecą na "furę" to bezsens cokolwiek rozpoczynać, jedynie można sie rozerwać, Co do starszych dziewczyn to z taką zawsze jest temat do rozmów i miłego spędzenia czasu, ale jeśli chodzi o coś więcej to ciężko, raczej nigdy nie wypala.
Odnośnie mówienie "zostańmy przyjaciółmi" to działa to tak samo w obie strony, ale pogrywanie sobie z uczuciami i tą drugąosobą zawsze się odbija i to z większą siłą, i można żałować małych romansów itd.

(sory jeśli nie trafiłem za bardzo w temat, ale widze że tutaj dzieją się ciekawe rzeczy)

Edit:
Na palenie to najlepiej niepalaca dziewczyna, na której nam zależy i postawi ultimatum.

#3764 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 20:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeszcze jedna sprawa. Nie wszystkie dziewczyny, które uważamy za fajne, są takie. W wakacje 2008, gdy wszystko się zaczęło, po 2 tygodniach słodziutkich rozmów dostałem takiego sms-a ,,Nie pisz do mnie. Straciłam na ciebie 30 zł, szkoda pieniędzy". Mimo, że poprzedni sms nie wskazywał na nic takiego. Tłumaczyła się, że nie wiedziała, iż mam numer z innej sieci. Raczej na głupią nie wygląda, więc tylko rozkochała w sobie. I porzuciła. Jednak bycie samotnym ma swoje plusy, więc zaraz przemyślę sobie niektóre sprawy. Jak tu sie odkochać...

#3765 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
    KPK kumurun team

Napisany 01 listopad 2009 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 dkochać się nie da, musisz pokochać inną, ale to jeszcze trudniejsze, żyj dalej, baw się, itd, i teraz opis od kolegi z GG "kobieta jest jak autobus, zawsze będzie następna", a co do dziewczyn to są trudne sztuki, ja po roku pisania, kłótni na odległość itd(wszystko przez sms) nareszcie namówiłem koleżankę na spotkanie we dwoje, ale w tym czasie nie pisałem tylko z nią, przez ten rok miałem jeszcze 4 dziewczyny, i z każdą coś było, i z każdą mogę(nie z jedna nie) mogę popisać i pogadać na różne tematy :D

#3766 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 20:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W sumie, ja żeby się odkochać(stan podobny do andrzeja) potrzebowałem kilku imprez ze znajomymi i troszkę % ale naprawdę tylko troszkę, żeby włączyła się tzw. śmiałość :) Teraz na byle jakiej imprezie idę sobie do dziewczyny sprawa oczywista na trzeźwo, i proszę do tańca a podczas tego rozmowa i jak się dziewczyna podoba to się bierze nr.tel. dziewczyny :) heh miałem taką przygodę z jedną dziewczyna(uwielbia rolnicze klimaty) i tak mnie zauroczyła, że zapomniałem się zapytać o nr. tel. <głupek> :D

Honda - The Power of Dreams :)

#3767 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 20:42

Teraz większość (nie wszystkie!) dziewczyny to blachary, które lecą na cwaniaków w Golfie III, w którym ledwo co od nadmiaru wziętego koksu sie mieszczą. Oczywiście nie wszyscy tacy są, np. ja.

PS. ma ktoś pomysł jak rzucić palenie?? W inny sposób niż oklepane ,,silna wola".

Jaki skromny :D

Na palenie to najlepiej niepalaca dziewczyna, na której nam zależy i postawi ultimatum.

Potwierdzam. Znam takie małżeństwo. Chłopak rzucił fajki dla niej.

Nawet jeśli ci dziewczyna nie postawi takiego ultimatum to sam dla niej staraj się rzucić.

Najlepiej było nie zaczynać. Teraz byś nie musiał się męczyć z rzucaniem :) Ja tak zrobiłem nie żałuje :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3768 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
    KPK kumurun team

Napisany 01 listopad 2009 - 20:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @lysyrolnik
popieram sposób z tańcem i rozmową, jak się wtedy dogadacie i zabawicie, to jest szansa na coś więcej, a jak się nic nie klei to jest "dziękuję" i następna piosenka tańczysz z inną:D

#3769 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 20:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @kris19911 dokładnie tak jak piszesz :) Ostatnio w piątek na imprezie, nie mogłem się dogadać z trzema pannami, to wyśmienicie mi się rozmawiało z koleżanką nr.4 :D

#3770 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 20:51

Jaki skromny :D

Hehe. Czasami mam wrażenie, jakbym sie zagubił w czasoprzestrzeni. Nie pasuję zbytnio do tych nowoczesnych klimatów...

Co do zaczynania, wtedy się nie myślało o przyszłości, były wagary, śmiechy, dobra zabawa, czemu by nie spróbować. O ile mieć codziennie dostęp do tego i kiedy się chce, to było by dobrze. Ale z obecnym odczuciem nałogu, którego nie można zaspokoić przez jakiś czas i zaczyna to wk...wiać, nie zacząłbym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3771 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
    KPK kumurun team

Napisany 01 listopad 2009 - 20:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no ja na zabawie myślę sobie "jakie sztuki więc idę", ale jeden taniec i dziękuję, albo nie w takt, albo nie ma tematu, a tu nagle w barze koleżanka ze szkoły, i myślę "czemu nie" i jak się trafiło, 3 godziny super zabawy i śmiechu:D więc to sienie da na siłę, sama się znajdzie :D

#3772 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 20:56

Hehe. Czasami mam wrażenie, jakbym sie zagubił w czasoprzestrzeni. Nie pasuję zbytnio do tych nowoczesnych klimatów...

ooo to witam w klubie :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3773 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 20:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No na siłę nie ma co :D Jak się nie można dogadać, to ten taniec jeszcze wymęczę, a następny jest tak jak mówisz z inną :)

#3774 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 01 listopad 2009 - 20:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A to właśnie jest trochę wkurzające jak piszesz już dłuższy czas z dziewczyną, znalazło się wspólny język i temat a ona właśnie Ci pisze że to nie ma sensu wydawać kasy bo i tak nic z tego nie będzie a zdawało by się że wszystko jest ok.

A sposób na palenie?? Nie mam bo nie pale :)
Jak się uczyłem kiedyś przeklinać to sobie zadawałem ból :)
Bo miałem w tym czasie skręconą kostkę i jak przeklinałem to kopałem w tą kostkę :)
No cóż może i trochę bolało ale poskutkowało :) znów coś musze wymyśleć bo znów zaczynam bluźnić :D

A tak z innej beczki :)
Dziś był Wszystkich Świętych no i na groby zjechała rodzina, i była tam kuzynką z którą jakoś nie utrzymuje się kontaktu a jesteśmy rówieśnikami. Nie wypada tak ale jak ona wyładniała :) no normalnie jak ją zobaczyłem to mnie zatkało :)
Ale to rodzina i dość bliska wiec nie wypada :)
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#3775 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
    KPK kumurun team

Napisany 01 listopad 2009 - 21:00

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @andrzej2110
Andrzej, a jeśli żona powie "albo ja albo fajki" i mąż weźmie rozwód?? wtedy było by dopiero :D ale mam nadzieje że tak nie będzie

#3776 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Są już dawno po ślubie i nie palą.

bullet_black.png

#3777 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 21:13

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nałóg nałogiem, ale ślub to decyzja na całe (a przynajmniej na większą część) przyszłe życie, więc trza się podporządkować wymogom ukochanej. :D

#3778 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 listopad 2009 - 21:46

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Koleżanka miała taki problem, że jej upragniony chłopak palił. Łatwo nie mieli, ona płakała, on zapewniał, że rzuci. Z jednej strony wierzyła mu, z drugiej strony cały czas podejrzewała go, że nadal pali. Obecnie są, ze sobą 2,5 roku. W między czasie pojawiła się kwestia wiary, zastanawiała się czy już na całe życie pozostać samotną.

Jak dla mnie, to żeby szukać dziewczyny trzeba otworzyć się na miłość, tzn. otworzyć własne serce. Tym samym siebie do tego przygotować, przez porzucenie tego, co nas rujnuje. Piszecie o nie zrozumieniu, nie odnajdywaniu się w obecnym świecie. Zastanawialiście się z czego może to wynikać?

Wracając do wypowiedzi @miraska, to ma bardzo ciekawą koncepcję. Podchodzenie do miłości bardzo realistycznie. Moim zdaniem romantyzm, nie wyklucza realizmu. Można być romantykiem co jakiś czas, jako sposób na rutynowy realizm. Przecież nie chodzi, o to aby w ciągu miesiąca przerobić całą kamasutrę, wykupić wszystkie kwiaty w okolicznych kwiaciarniach i wyzwalać takie emocje, które na Syberii wywołają lato. :D Miłość, tak, ale nie tylko w wymiarze cielesnym, która po owym miesiącu się zakończy, a ludzie nie będą mieli o czym rozmawiać. Liczy się rozmowa i spojrzenie w oczy duszy. :)

#3779 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 22:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wymiar cielesny też jest ważny;p ale nie najważniejszy;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3780 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 02 listopad 2009 - 08:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 bobek_ farmer ma rację. miłość potrzebuje namiętności i odrobiny szalenstwa, ale takzetwardego stapania po ziemi bo inaczej realny i okrotny swiat nas pokona
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem