Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3741 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 październik 2009 - 21:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @GoRAL1 to też było dobre. :)

Nie powiem, że nie. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 07:10
  •  

#3742 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 30 październik 2009 - 06:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 aż szkoda takich dziewczyn
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#3743 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 30 październik 2009 - 10:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Takich pustaków mamy niestety coraz więcej.

#3744 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 październik 2009 - 12:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nic tylko dom budować z tych pustaków,bo byłby nie jeden a hoho :) :D

#3745 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 30 październik 2009 - 17:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 tak naprawde to cięzko jest znalesc fajna i porządną dziewczyne

#3746 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 30 październik 2009 - 19:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 masiew ale popatrz na to z drugiej strony tzn od strony dziewczyn (ciężko znaleźć fajnego chłopaka) jak patrze na tych cwaniaczków z mojej szkoły to patologia.... prosty przykład idę z kumplem i jakieś pierwszaki do nas sapią z odległości 30 metrów odwracamy się a tu wszyscy w nogi;/

#3747 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 31 październik 2009 - 06:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mówiąc krótko, obie stromy mają przechlapane...

#3748 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 31 październik 2009 - 10:56

nic tylko dom budować z tych pustaków,bo byłby nie jeden a hoho :) :D

i patrzeć jak sie wali :)

też mnie wkurzają te cwaniaki, zaczynają później jak dostaną to beczą i do dyry :)

Nie jest trudno znaleźć jakaś fajną dziewczynę bądź chłopaka tylko trzeba sie rozejrzeć i nie oceniać po pozorach tylko lepiej poznać
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#3749 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 październik 2009 - 16:19

tak naprawde to cięzko jest znalesc fajna i porządną dziewczyne

Ta, ostatnio moja koleżanka poleciała na kolesia, który co dzień sie chwali a to że sie upił, a to że urwał coś w samochodzie, próbując stawić czoła oranemu polu, a to kupił fajki i go matka złapała na tym niecnym procederze... A ona się w nim kocha. Mojego drugiego kumpla, złotego człowieka, chętnego do roboty, spokojnego, poczciwego spławiła od dawna oklepanym tekstem ,,zostańmy tylko przyjaciółmi". Ja wiem, że miłość jest ślepa, ale że aż tak...? Na chwilę obecną może się jej ten szpan podobać, a co w przyszłości? No, ale w końcu pod sklepem też ktoś siedzieć musi...

#3750 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 październik 2009 - 16:27

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Czasem tak jest. Na szczęście Asia wybrała dobrego chłopaka. Lepszego odemnie. Dla mnie jest to pocieszajac. Nie chciał bym zeby była z jakim moczymordo.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3751 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 październik 2009 - 16:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To już jakiś rodzaj pocieszenia. Co prawda lepiej, gdyby była z tobą.

Ja czasami żałuję, że Alicja nie jest zajęta. Ciągłe życie w niepewności, raz mówi tak, raz inaczej, scenariusz ostatniego roku wyglądał tak, że miała mnie dość, mojego natręctwa, mimo to za 2 tygodnie jakby zatęskniła i znowu jak najlepsi przyjaciele. Co prawda mówiła mi, że lubi ze mną rozmawiać, to wszystko i że nie jestem w jej typie, ale chyba za bardzo się do niej przywiązałem. :D

PS. Ktoś pomyśli ,,tak ci na niej zależy, a chcesz, żeby była zajęta?". No cóż, innego wyjścia nie ma... Wiem na 100 %, że jestem na przegranej pozycji, więc wolę, aby nadeszło jakieś racjonalne rozwiązanie problemu. Z korzyścią dla obu stron.

#3752 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 31 październik 2009 - 16:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja tez po tym jak dostałem kosza chciałem żeby miała kogoś innego. Dlaczego?? Bo w tym czasie i tak mi nie powie "tak". Być może nie będę miał już możliwości spróbować jeszcze raz ale jeśli by w przyszłości wyszła za tego z którym jest będę się cieszył. Cieszył tym ze jest szczęśliwa i ma porządnego męża.

Prawdziwie Kocha Ten , Kto Nie Wie Dlaczego ...

To opis kogoś na moim gg. Kiedyś Asia mnie zapytała dlaczego jo kocham. Nie umiałem jej odpowiedzieć (nadal nie umiem jej na to odpowiedzieć). Powiedziałem ze nie wiem. Po prostu kocham.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3753 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 31 październik 2009 - 17:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 O tak, to jest dobre. Raz do mnie kumpel pyta, co widze w swojej wybrance serca. Dziwił mi się, że ją kocham, bo według jego toku myślenia, nie jest ładna... Hmm. A że jest nieco większa (i to niekoniecznie wzwyż) od tych wszystkich desek latających u mnie po szkole... to dlatego się dziwił, że jestem zakochany... Heh. Jak można prawdziwie kochać za wygląd? Przecież to ma drugo, a nawet trzeciorzędne znaczenie. Nie wygląd świadczy o człowieku.

Andrzeju, użyłem tego zdania powyżej jako opis u siebie na gg. Przyda się.

#3754 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 31 październik 2009 - 17:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak mnie kiedyś Iza rzuciła (hmm w 1 klasie gimnazjum to było) to moją pierwszą reakcją była najgorsza:
niech ją szlak trafi, ciężarówka przejedzie itp. :D

a obecnie no nawet żałuje że tak mówiłem
czasami sie zastanawiam czy nie żałuje za to że nie jesteśmy razem bo jest naprawdę fajną dziewczyną. do dziś z nią utrzymuje kontakt spotykamy sie itp.

a tekst "zostańmy tylko przyjaciółmi" ty chyba najpopularniejszy u dziewczyn jak cie rzuca

#3755 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 31 październik 2009 - 17:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 moja była obraziła się kiedyś na mnie bo zapytała mnie, za co ją kocham. odpowiedziałem jej że za nic. ale przeszło jej gdy wytłumaczyłem jej, że kocham ją tak poprostu,że miłość jest bezwarunkowa i bezcenna

#3756 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 31 październik 2009 - 21:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 obraziła??
czy zdenerwowała??

bo można to zrozumieć że jest z tobą tylko dla towarzystwa nic więcej
(bynajmniej tak mi siostra tłumaczyła że ona to tak rozumie bo akurat to czytała)

#3757 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 00:29

"zostańmy tylko przyjaciółmi"

Kiedyś jedna chciała ze mnie zrobić przyjaciela już po pół roku inicjatywy, w obliczu klęski nie dałem sie jeszcze jakieś dwa miesiące, taki byłem zajedwabisty :) Wspominam dobrze bo duże cycki miała. Człowiek młody był i głupi, dziś wystarczy kupić audi b5 czy bmw z czujnikiem cofania ("dobra" kolażanka mi takim pocisneła przez tel. dzisiaj) i nie trzeba sie naprężać, same klękają :) Dla jednych auto służy do przemieszczania sie z punktu A bo punktu B, a dla innych to element gry wstępnej :)

Widze tu niektórzy panowie wielcy romantycy, z ogromnym szacunkiem patrze na Was gdyż sam nie potrafie sie wykazać tymże, jednak chciałbym przestrzedz przed rzuceniem sie w wir romantyczych przemyśleń lub co gorsza działań zanim nie poznacie dobrze swojej partnerki, a niekiedy trzeba na to ogrom czasu i wiele sytuacji, sytuacji w których naprawde można poznać drugiego człowieka i jego szacunek do Waszych uczuć. Życie to nie jebajka :)

Koniec patosu, 5:30 dojenie :D

#3758 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 15:37

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 taaak,facet tez potrafi powiedziec zostanmy przyjaciolmi wiec nie tylko my jestesmy takie zdolne...

#3759 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 listopad 2009 - 19:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Polecam sobie posłuchać. :D

Wrzuta.pl - x. Piotr Pawlukiewicz - Seks poezja czy rzemiosło I 1
Wrzuta.pl - seks poezja czy rzemioslo 2

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3760 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 01 listopad 2009 - 19:36

Znam koleżanke jedną inną, jest starsza ode mnie, pisze z nią duzo, często u niej jestem, tylko ten ból, że starsza. Ale jest mądra, widać że nie podnieca sie na widok ,,szaf" i tuningowanych furek. Z nia pogadać to aż sie chcę :D Zobaczymy co nam żywot przyniesie

Moim zdaniem właśnie starsze dziewczyny są hhmmm jak to ująć?
Po prostu możesz z nimi bardziej normalnie pogadać itp.
A dużo młodszych to pokemony.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250