Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3721 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 28 październik 2009 - 18:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hehe dokadnie wszystkie chwyty dozwolone:P i jeszcze duuzo bajery trzeba uzywac:p ja kiedys na pytanie dziewczyny skad mam jej numer gg ,odpisałem ze taki akurat mi sie wymyslilo wpisalem i o to po drugiej stronie jestes Ty:P i uwierzyla:)

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 23:16
  •  

#3722 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 28 październik 2009 - 19:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a moja mówi, że to podobno ja niezły bajer wciskam :D
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#3723 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 28 październik 2009 - 19:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A czy moze ktorys z was poznal dziewczyne przy pracy np. traktorem czy kombajnem?:D i było z tego cos wiecej?

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#3724 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 październik 2009 - 19:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oglądał ktoś "Glerianki"?

#3725 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 28 październik 2009 - 19:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja poznałem swoją dziewczynę w pracy. nie w gospodarstwie, ale to jej się podoba co robię
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#3726 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 październik 2009 - 19:11

Tych starszych, rozumiem goście dorośli, chcą się ustatkować. O tyle Ci młodsi ode mnie piszą tak, jakby mieli pełen bagaż wieloletnich doświadczeń, pisząc daleko wysunięte wnioski.

Od kiedy doświadczenie mierzy się wiekiem? :D
Wystarczy przeżyć parę różnych sytuacji, żeby mieć wyrobione zdanie na różne tematy. Nie do końca tak, jak w przypadku człowieka dorosłego, to fakt.

#3727 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 29 październik 2009 - 19:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No tak ale co za sytuacje moze przezyc np. 15 letni chlopak nie oszukujmy sie ale to nie sa zadne miłosci wsumie to niewiadomo jak to nazwac;) a najlepsze jest to ze np taki chlopak "niby" kocha swoja dziewczyne a 10 innym dziewczyna pisze na nk i gg jakie to sa sliczne i jak to bardzo chcialby je miec... panowie nie oszukujmy sie ale o jakim kolwiek zwiazku to mozna mowic majac ze 20 latek za soba... ja mam dopiero 19 i wsumie pierwsza powazna dziewczyne;)

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#3728 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 październik 2009 - 19:31

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Chodzi mi o emocjonalny stosunek do wydarzeń. Nie zaprzeczysz, że człowiek dorosły ma inne spojrzenie na świat, mniej oderwane od rzeczywistości.

#3729 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 29 październik 2009 - 19:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 w sumie masz racje ale są różni ludzie i nie możemy tak generalizować. ja mam 18 lat i wydaje mi się że trzeźwo patrze na świat ale może się mi tylko wydaje...

#3730 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 październik 2009 - 20:26

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Gotowość na poważne związki rodzi się z czasem tak mi się wydaje :D
a galerianki to polski serial na youtube widzialam kilka fragmentow :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3731 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 październik 2009 - 20:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ja zaraz go sobie obejrzę na kompie :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3732 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 29 październik 2009 - 20:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Cichy007 napisał bym ale mi jeszcze rok brakuje.
A tak serio to mając naście lat można wymyślać różne ideologie ,a życie je zawsze zweryfikuje (nieraz bardzo drastycznie)

#3733 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 29 październik 2009 - 20:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To co, w wieku 15 lat uczuć nie można mieć? Wiem że są ludzie w moim wieku, którzy chcą mieć dziewczynę jedynie dla wrażeń seksualnych, ale ja do nich nie należę.

#3734 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 październik 2009 - 20:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mam na myśli wersje kinową, bardziej rozbudowaną. :D Momentami, aż za bardzo realistyczny. Życie na poziomie według Milenki, to puszczanie z facetami o wiele starszymi i dostawanie za to prezentów. Co najlepsze zaprzecza, jakoby facet płacił jej za sex. Sick!

Podobnie, jak film "Zero", bardzo wynaturzone oblicze człowieka. Kontakty między mężczyzna, a kobietą pozbawione miłości.

#3735 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 29 październik 2009 - 21:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Uwaga, dowcip:

"Kiedy miałem 14 lat miałem nadzieję, że kiedyś będę miał dziewczynę .

Kiedy miałem 16, miałem dziewczynę, ale była beznamiętna. Więc zdecydowałem,
że potrzebuje dziewczyny z uczuciami.

Jak miałem 18 lat spotykałem się z dziewczyną, ktora była bardzo namiętna.
Jednak była zbyt uczuciowa, o wszystko płakała, łatwo się denerwowała.
Ciągle groziła samobójstwem. Postanowiłem, że muszę znaleźć jakąś
"stabilną" dziewczynę.

Jak doszedłem do 25 znalazłem dziewczynę stateczną, ale było to strasznie nudne.
Wszystko można było przewidzieć, nie cieszyła się z życia. I życie stało się przygnębiające.
Trzeba było znaleźć dziewczynę, z którą można byłoby przeżyć coś podniecającego.

W wieku 28 lat znalazłem ekscytującą dziewczynę, ale nie mogłem za nią
nadążyć. Wciąż się spieszyła, nigdzie nie zagrzała miejsca.
Ciągle z kimś flirtowała. Z początku było zabawnie i ciekawie. Ale był to związek bez przyszłości.

Więc postanowiłem znaleźć dziewczynę z ambicjami.
Kiedy już miałem 31 lat spotkałem mądrą, ambitną dziewczynę stojącą twardo na ziemi i się z nią ożeniłem.
Ale niestety była tak ambitna, że się ze mną rozwiodła i zabrała wszystko co miałem.

Teraz mam 40 lat i szukam dziewczyny z dużymi cyckami." :D

#3736 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 październik 2009 - 21:17

Mam na myśli wersje kinową, bardziej rozbudowaną. :D Momentami, aż za bardzo realistyczny. Życie na poziomie według Milenki, to puszczanie z facetami o wiele starszymi i dostawanie za to prezentów. Co najlepsze zaprzecza, jakoby facet płacił jej za sex. Sick!

Podobnie, jak film "Zero", bardzo wynaturzone oblicze człowieka. Kontakty między mężczyzna, a kobietą pozbawione miłości.

Ile czasu ta wersja kinowa?? 30 min?? Bo ja tako mam.
Spodziewałem się ze to będzie inny film. Szkoda mi Alicji....

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3737 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 29 październik 2009 - 21:20

Hej UrsusCzesio a gdzie wy palicie bo my w parku paliliśmy a na mechanie to za samą mechaną bo tam nikt nie chodzi :) ja osobiście pale rzadko przy okazji impreza itp. A sa tam jakieś ciekawe dzieczyny?? jeszcze czy reszta uczy się w miastach??

Tak tak w parku. Tylko z tego co wiem kiedys chodzili pod pałac sypniewski palić do parku a teraz to jak jedziesz od skzoły tą szosą od szkoły na mechane kolo pałacu to zaraz na tym pierwszym zakręcie w prawo. To tam za zakretem zaraz w lewo idziemy w krzaki. Na parkingu też zaczełem od 2 dni :D A na mechanie to tam, nie bede szczegółów opowiadał :) bo tam to nie za bardzo trzeba się ukrywać. Dziewczyny hmmm, takie są fajne, ja jedną poznałem. Ale zwykle te najfajniejsze są zajęte.

@Cichy007. Masz i nie masz racji tyle ci powiem. Znam przypadki, nieuleczalne. GG, NK itp, Kocham cię, slicznie wyglądasz, a w realu. Jak by nie znał. To jest po prostu z braku zajęcia, odwala, siedzenia 365/365 dni przed kompem. I to są zwykle ci bardziej przystojni co mogą mieć wiele ich :) Bo te malolaty z gimnazjum mają mokre majty na ich widok :) Ale są i przypadki, że jeżeli chłopak, chodź młody, jest nawet mądry( nie chodzi tutaj o E=Mc2 czy pan tadeusz) Lecz normalność, i w miare poukladane jak ma, no to będzie na jedną patrzy i cos czuje, to będzie tylko o nią się starał. Ja np: przez 1,5 roku startowałem do jednej, chodź czasami było trudno, bójki, wyziska przez to. Lecz zawsze wygrywałem fizycznie z debilami. nie mogłem się od niej oderwać, a każde jej słowo przykre, było jak wsadzenie palca w krzyżak od przekaźnika. Teraz juz się odkochałem. Dobrze jest, poznałem koleżanke, właśnie w ZSCKR niestety, nie jest ona z mechany ani z TR, tylko TŻiGD ( Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego) Lecz widzę że szans nie ma za wiele więc chyba dam sobie luz, puki nie za późno, bo jak ide na fajke to ona chodzi w obstawie pakerów.... Tylko cześć, cześć. Znam koleżanke jedną inną, jest starsza ode mnie, pisze z nią duzo, często u niej jestem, tylko ten ból, że starsza. Ale jest mądra, widać że nie podnieca sie na widok ,,szaf" i tuningowanych furek. Z nia pogadać to aż sie chcę :) Zobaczymy co nam żywot przyniesie
Mój Wladimirec podbija świat

#3738 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 październik 2009 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wersja kinowa 80min. Także masz 50 min więcej akcji, lepiej wyjaśnione pewne wątki. Podkreślono konsekwencje pewnych złych decyzji. Warto iść. :D

#3739 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 29 październik 2009 - 21:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja napisze w imieniu kolegi
;Zona z innym a ja siedzę w wiezieniu za alimenty"
TO DOPIERO ŚCIANA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3740 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 październik 2009 - 21:28

Wersja kinowa 80min. Także masz 50 min więcej akcji, lepiej wyjaśnione pewne wątki. Podkreślono konsekwencje pewnych złych decyzji. Warto iść. :D

Trzeba poszukać innego "biletu" :)

bullet_black.png