Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3701 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 27 październik 2009 - 16:44

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pod Bizona wskocze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 10:45
  •  

#3702 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 27 październik 2009 - 19:29

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Do żniw ci przejdzie .

#3703 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 27 październik 2009 - 20:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A nawet jeśli nie, to w czasie żniw. Jak latałem po wsi za Bizonami to nie myślałem o niczym. Nawet palić mi się nie chciało.

#3704 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 październik 2009 - 20:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A mi robota nie pomagała zapomnieć...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3705 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 27 październik 2009 - 20:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 najgorzej właśnie jest podczas roboty :)
zwłaszcza jak robie jakieś roboty NH typu orki, podorywka itp. gdzie jest w miarę cicho a długo je sie robi to potrafię sam do siebie mówić ;)
ale to rzadko, zazwyczaj jak mam naprawdę poważny problem to w tedy głośno myślę :) ale mam na to rozwiązanie :) radio na ful i w tedy zakłócam myśli choć nie zawsze pomaga :)
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#3706 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 październik 2009 - 20:38

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ja na wiosnę jak mi powiedziała nie, akurat przerabiałem oborę miałem problem gwoźdź wbić w deski.... kilka desek na salunek robiłem cały dizeń i to potem tata mi pomagał jeszcze. Dodam tylko ze czesciowo miałem gotowy szalunek z zalewania wcześniejszego.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3707 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 28 październik 2009 - 06:33

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 mój świętej pamięci przyjaciel zwykł mawiać: lepiej kopnia walić niż furę ciągac. tak czasami się zastanawiam czy nie miał czasem racji...
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#3708 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 październik 2009 - 07:15

A mi robota nie pomagała zapomnieć...

W moim przypadku (wielki fan Bizonów i innych sprzętów PRL-u), gdy wiedziałem że to już koniec, przestałem o tym myśleć i oddałem sie mojej pasji. :D
Ale teraz nadzieja znowu wróciła, chociaż nie wiem po co, jak ktoś mówił ,,będziesz żałował że palisz". Ja bardziej żałuję, że się zakochałem, bo to niszczy moją psychikę bardziej, niż 15 godzinne maratony przy komputerze od rana do nocy, gdy byłem jeszcze odludkiem w wieku 12 lat. Ale zakochanie to nie był świadomy wybór.

#3709 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 październik 2009 - 07:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak to już jest z to miłością ze czasem mocno rani :D

bullet_black.png

#3710 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 28 październik 2009 - 08:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ale warto kochać, pomimo że można cierpiec, naprawdę warto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3711 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 październik 2009 - 14:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Warto? W przypadkach nieodwzajemnionej miłości raczej nie. Ja nic z tego nie wyniosłem, nie licząc nauczki na przyszłość, że nie ma co robić niepotrzebnej nadziei sobie.

#3712 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 październik 2009 - 14:58

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 I tu się muszę zgodzić. Gdybym nie zakochał się w Asi było by dużo lepiej. Ale serce nie sługa :D

Poparazzi - Nie opuszczaj mnie posłuchajce sobie tej nutki. Dużo tam prawdy jest :)

bullet_black.png

#3713 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 październik 2009 - 15:05

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tych starszych, rozumiem goście dorośli, chcą się ustatkować. O tyle Ci młodsi ode mnie piszą tak, jakby mieli pełen bagaż wieloletnich doświadczeń, pisząc daleko wysunięte wnioski.

#3714 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 październik 2009 - 15:31

I tu się muszę zgodzić. Gdybym nie zakochał się w Asi było by dużo lepiej. Ale serce nie sługa :D

Poparazzi - Nie opuszczaj mnie posłuchajce sobie tej nutki. Dużo tam prawdy jest :)

Znam tą piosenkę i powiem tak, dla zachowania komfortu psychicznego po przyjściu ze szkoły, wolę tego nie słuchać. :)

#3715 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 październik 2009 - 15:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 u mnie akurat leciała tuz po napisaniu posta. Lista jest losowa.

bullet_black.png

#3716 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 październik 2009 - 15:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Działanie sił wyższych? :D

#3717 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 28 październik 2009 - 15:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie wiem ale to nie jest pierwszy tego typu przypadek z rożnymi nutkami.

bullet_black.png

#3718 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 październik 2009 - 16:43

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Może to tylko zbieg okoliczności. A raczej na pewno. Albo prawo przyciągania YouTube - The secret PL

#3719 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 28 październik 2009 - 18:10

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Słuchajcie mam szybką sprawę poznałem dziewczynę i wymataczyłem jej numer od kolegi. Ja się ładnie przedstawiłem itd a przed chwila mi napisała po co mi jej numer i nie wiem jak to ładnie odpowiedzieć żeby na głupka nie wyjść
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3720 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 28 październik 2009 - 18:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 napisz, ze potrzebny ci bo chcesz ją lepiej poznac. pamiętaj że na wojnie i w milości nie ma zasad i wszystkie chwyty dozwolone.