Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3661 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 październik 2009 - 07:45

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @Bobek ja slyszałem cos takiego "Być może pieniądze nie rządzą światem, ale warto dla nich żyć" i teraz co jest wazniejsze miłosc czy pieniadze?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 03:05
  •  

#3662 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 październik 2009 - 08:47

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dla mnie miłość. Chyba juz pisałem ze kiedys nei zainteresowałem sie pewno dziewczyno której ojciec dawał mi 24 ha ziemi razem z nio. Problem w tym ze dla meni to jedynie koleżanka i to taka dalsza.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3663 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 23 październik 2009 - 09:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to musiał być z niej niezły potwór jak ojciec do niej takie gratisy dawał.

#3664 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 październik 2009 - 10:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie potwór. Po prostu chciał mnie na zięcia tylko ze ja nie poleciałem na majątek. Chciałem z miłosci ale miłośc mnei nie che ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3665 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 23 październik 2009 - 10:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No to masz wzięcie :) ;) :) Tylko szkoda że nie u tej :)
Nie przejmuj się nie ta to następna :) :( :)
Miłość musi kwitnąc w związku u obojga , a nie u jednej osoby bo później smutek i rozczarowanie :) .

#3666 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 październik 2009 - 10:35

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 "Nie przejmuj się nie ta to następna."

nie lubię tego powiedzenia.... chyba dlatego ze niechce następnej tylko tą. Tylko ze na to chyba niema już szansy... ;) Wybrała innego i jest z nim szczęsliwa.

A właśnie.
Czy można być zbyt szczęśliwym w związku?? Mówie ze wsprawach ważnych sie zgadzają a o błahostki kłócić się nie będą. Są ze sobą ponad miesiąc a ona czuje się jakby była z nim dużo dłużnej.
Czy taki związek ma szanse przetrwać czy się wypali??

bullet_black.png

#3667 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 23 październik 2009 - 11:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja lubię to powiedzenie które przeważnie idzie w parze z taki „Czas leczy rany”

Ps nie obraź się andrzej2110, ale czy Ty masz na pewno tyle, lat ile jest w Twoim profilu?

„A właśnie.
Czy można być zbyt szczęśliwym w związku?? Mówie ze wsprawach ważnych sie zgadzają a o błahostki kłócić się nie będą. Są ze sobą ponad miesiąc a ona czuje się jakby była z nim dużo dłużnej.
Czy taki związek ma szanse przetrwać czy się wypali??”
Bo takie gdybania to przypominają mi lata podstawówki, a dokładniej koleżanki z niej, też tak gawędziły. Tylko że to było w wieku 13-16lat

Jeśli ten post Cię obraził to usuń go.

#3668 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 październik 2009 - 11:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @andrzej2110 to nie matematyka. ;)

Nie lubię sprowadzania miłości do pieniędzy, to nie jest coś materialnego. Jeżeli ludzie wiążą się z pieniędzy, to co wtedy kiedy ich zbraknie? Co lepiej brzmi "Kocham Cię,bo Cię potrzebuję " czy "Potrzebuję Cię, bo Cię kocham"?

#3669 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 październik 2009 - 11:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No właśnie ja tez nie dlatego nie poleciałem na 24ha ziemi.

bullet_black.png

#3670 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 październik 2009 - 11:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mi chodziło o Twoje pytanie, że tego nie da się założyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3671 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 23 październik 2009 - 17:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja dziś od kolegi z roku dowiedziałam się , że nadaję się na zaje...ego kumpla , a nie dziewczynę ;) I co mam o tym myśleć??

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#3672 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 23 październik 2009 - 17:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 masz nowego przyjaciela, a on przyjaciółkę ale niestety na nic więcej pewnie z jego strony nie możesz liczyć ;)

#3673 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 23 październik 2009 - 17:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Sposób na podryw.

#3674 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 23 październik 2009 - 17:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przyjaciela mam ale w kim innym ;) Michał to kolega i chyba GoRAL1 ma racje :(

#3675 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 październik 2009 - 17:16

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

A ja dziś od kolegi z roku dowiedziałam się , że nadaję się na zaje...ego kumpla , a nie dziewczynę ;) I co mam o tym myśleć??

To samo usłyszałem kiedyś od Asi.

bullet_black.png

#3676 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 23 październik 2009 - 17:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W sumie to jest zabawne , ale ja z kolegami staram się być na równi. Nie pokazuje tego że jestem słabą płcią ;) Jak rano się z nimi witam to podaje rękę ale po ,,męsku" ( jak to oni mówią). Ale i tak mi drzwi przed nosem otwierają :(

#3677 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 23 październik 2009 - 17:23

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A kiedy macie zajęcia ze tucznego ;) :( oddychania

#3678 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 23 październik 2009 - 18:39

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @marioS do Kozienic ma 30 km a do Puław to nie wiem nawet a jeżdżę często;p

#3679 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 25 październik 2009 - 20:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A ja mam troche inne pytanie. Jak to u was jest gdy juz zdobedziecie ta swoja połowke to nadal sie o nia staracie? czy jezeli wiecie ze juz ja rozkochaliscie bez opamietania to juz pełen lajcik?

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3680 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 25 październik 2009 - 20:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Odpuść sobie staranei sie o nio a za jakis czas ona odpuści sobie ciebie.

bullet_black.png