marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

Maciek żyjesz po rozmowie??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żyje ponieważ to dziecko to był jeden wielki spisek przeciwko mnie a druczek wypełnił znajomy lekarz po prostu otwarcie mi powiedzieli moi rodzice i moja dziewucha że chciała sprawdzić jak się zachowam w roli przyszłego ojca. Ogólnie to do dzisiaj si ze mnie śmieją i cały czas mi wygadują że tak szybko w to uwierzyłem, i najgorsze to to że mi mówią że nawet nie wiem co robiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

o ku**** ... Czy ta dziewczyna jest poważna??

 

Chyba nie. jak dorośnie to niech się bierze za związki z chłopakami. Jedyne co się potwierdziło to to ze współżyjecie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wkurzyłem, ale nic jej nie mówiłem chyba z nią zerwę mam na oku fajną laseczkę ale o rok starszą na pozór wygląda na inteligentną . Ale cz tak jest to się dopiero przekonam :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A czyj to był ten pomysł??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

będziesz z nią dalej??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem chyba nie ale chcę żeby mnie nie traktowała jak wroga bo po co się w szkole cały czas kłócic musimy pogadać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

A my też się nabraliśmy na to dziecko............ W sumie to szkoda to był ciekawy wątek :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ogólnie to Twoi rodzice wiedzieli od początku o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się denerwowałem ciśnienie mi się podnosiło, a choroba postępuje. Po prostu to dziecko to był głupi żart. Teraz jak nie zobaczę dziecka i testów o rodzicielstwo to na pewno nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ma się powstrzymywać od naturalnych potrzeb?? to tak jakby powstrzymywać się od jedzenia.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jak zrozumieć dziewczynę, która na gg odpisuje, a w realu nie pogada ze mną, chociaż zna mnie bardzo długo? O co może jej chodzić? Jak myślicie wstydzi się przed znajomymi tego,że mnie zna czy co innego?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Andrzej no chyba z jedzeniem to trochę za duże porównanie. :lol:

Kurde czytam poprzednie posty i sam w to nie moge uwierzyc, co ta dziewczyna ma w głowie... Rodzice to rodzice ale w szkole dzwonic do ludzi, informować że ojcem zostaniesz? Ona chyba normalna nie jest... I co, teraz jak się będą pytać o dziecko powiesz że masz nienormalną dziewczynę i wymyśliła sobie tą ciążę? Nie wybaczył bym... :D

 

Jak zrozumieć dziewczynę, która na gg odpisuje, a w realu nie pogada ze mną, chociaż zna mnie bardzo długo? O co może jej chodzić?

 

 

Może się wstydzi. :D


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

przerabiałem to 5 razy z tym Gg i tak nie wiem o co im chodzi :lol: Nie sa dojrzałe widocznei do rozmów


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Nie no laska jakas nie powazna chyba jest ciaza to raczej nie jest powod do zartow jeszcze w tym wieku to wogole .. Ma dziwne poczucie humoru nie ma co .. a moze chciala sie pochwalic rodzica ze juz nie jest dziewica, bo raczej jak byscie nie wspolzyli to by nie mogla byc w ciazy..

 

Ja to przerabialem kilka razy ale to bylo tylko podejrzenie ze moze byc w ciazy jak sie okres spoznial ale naszczescie bylo ok... chociasz raz kupilem jej test to sobie w jako poleciala bo powiedziala ze jest pozytywny .. ale zaraz w nastepnym smsie bylo ze nie bede tata, a nie przez tydzien meczyc cie z mysla ze bedziesz ojcem i kazdemu o tym gadac chyba sie jej daty pomylily z Prima Aprilis..

 

 

a co do tych lasek wiesz moze sie wstydzi pogadac na gg to wiesz luzik nikt nie czyta i wogole .. ale sporobuj sie z nia sam umowic gdzies zebyscie byli we dwoje i isc na spacer i pogadac sobie .. moze wedy bedzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

Jak zrozumieć dziewczynę, która na gg odpisuje, a w realu nie pogada ze mną, chociaż zna mnie bardzo długo? O co może jej chodzić? Jak myślicie wstydzi się przed znajomymi tego,że mnie zna czy co innego?

 

kolego a może jej chodzi że nie lubi realu i zaproś ja do biedronki. ja kiedys jak zrobiłem i dziewczyna z którą się nie znałem stwierdziłą że mam poczucie humoru i się spotkaliśmy...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

Ech, ale temat:) przeczytałem kilka ostatnich stron, akcja jak w wenezuelskiej telenoweli. Z miejsca przypomniał mi się kącik miłosnych porad z Bravo. Pozdrawiam :lol:


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

he he na forum są potrzebne i takie tematy nie można wiecznie pisać o maszynach i technikach rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

masz racje kolego trzeba się czasem pośmiać i pogadac o kobitkach... jaki to skąplikowany mechanizm


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7

bardzo skomplikowany którego nie idzie ogarnąć i bardziej skomplikowany od naszych ciągników :lol:


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

W dodatku każdy inny. Nie tak jak ciapek ze 5 kluczy i młotek i ciągnik rozebrany.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj