Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3641 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 21 październik 2009 - 19:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dawno mnie tu nie było
forum odnowione
Martina wypiękniała

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 13:17
  •  

#3642 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 21 październik 2009 - 19:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziękuje :) A ja myślałam, że sie postarzałam ;)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#3643 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 21 październik 2009 - 19:50

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jak ktoś pije za dużo to wiadomo ale jak potrafi się opamiętać to co to komu przeszkadza. a z tym że jak odrazu coś w sercu nas nie ruszy to nic z tego nie będzie to macie racje. dziwią mnie przypadki jak ktoś się zna tydzień i są już para a za następny tydzień już nie i gdzie tu logika.

#3644 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 21 październik 2009 - 20:07

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 logika prosta jak działanie cepa zaliczyć i zostawic.. i tyczy sie to jednej i drógiej strony... pozatym ja wam dam ku... zime;p wypluc to słowo;p Martina nie pamiętasz mnie.. na nk raz dostałem odpowiedź a kto Ty jesteś? nie znam cie;p
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#3645 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 21 październik 2009 - 20:12

zerwał ze mną ( przez opis gg)

Sry ale jak w ogóle o zrywaniu przez gg można mówić a przez opis nie słyszałem. Chyba nie dorósł psychicznie skoro nie mógł tego powiedzieć prosto w oczy.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#3646 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 21 październik 2009 - 20:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 lol a to trzeba to mówić myślałem że samo wychodzi przy najmniej u mnie tak jest jak z pana chodziłem to nie pytałem czy chce ze mną chodzić czy nie tylko samo wyszło z rozstaniem było tak samo.
Mateush a kto tu mówi o zaliczaniu

#3647 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 21 październik 2009 - 20:33

Sry ale jak w ogóle o zrywaniu przez gg można mówić a przez opis nie słyszałem. Chyba nie dorósł psychicznie skoro nie mógł tego powiedzieć prosto w oczy.

Mnie tez to zdziwiło :) Hehehh
Wieczorem w soboote widze na "jego" opisie: ,,Love is gone, you never see me again", to ja mu na to w opisie: ,,ok" i tak sie skończył nasz 8 miesięczny związek ;) I dalej nie wiem dla czego...

#3648 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 21 październik 2009 - 20:42

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeszcze po 8 miechach przez opis na gadulcu , bez komentarza
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#3649 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 21 październik 2009 - 20:48

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 ja tu o tym mówie... pozatym jak wytłumaczysz take zachowanie racjonalnie? a co do zrywania przez gg to przemilczmy moze tą kwestje bo w sumie na takich ludzi co tak robią szkoda klawiatury;p
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#3650 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 21 październik 2009 - 20:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 niestety ale czasem tak bywa, i znów przypomniała mi się moja niemiła sytuacja która tutaj niedawno opisałem. Do dziś dzień nie wiem czemu tak postąpiła i od tej pory już się totalnie nie odzywa.

Czasem po prostu może tej drugiej osobie brak odwagi aby patrząc w oczy powiedzieć, że jednak nic z tego nie będzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3651 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 21 październik 2009 - 21:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Co leci teraz na dyskotekach u was? Czy nadal disco polo? Bo słyszałem że teraz to tak jak w mieście tylko techno ;) U nas niestety żadna dyskoteka nie ocalała trzeba jeździc do miasta do klubów :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#3652 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 październik 2009 - 21:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 W promieniu 60km jest dużo gatunków muzyki do wyboru, nie mniej jednak imprezy będące najbliżej serwują muzykę lekką, łatwą i przyjemną. ;)

#3653 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 21 październik 2009 - 22:09

Mnie tez to zdziwiło ;) Hehehh
Wieczorem w soboote widze na "jego" opisie: ,,Love is gone, you never see me again", to ja mu na to w opisie: ,,ok" i tak sie skończył nasz 8 miesięczny związek :) I dalej nie wiem dla czego...

Nadinterpretacja?

Może chomik mu zdechł? Jeśli nie, bo nie znam reszty sytuacji, to poprowadziliście "dyskusję" na jednakowym poziomie... Pomijając to, doskonale widać jak Ci "zależało" na tym chłopaku, ma gość farta że nie jest już z Tobą bo z tego co tu piszesz brnął do nikąd.

#3654 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 październik 2009 - 16:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @mirasek czasem lepiej widzieć mniej, niż za dużo. ;)

#3655 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 22 październik 2009 - 18:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a dajcie spokój z dyskotekami ;)
jest jedna fajna wwwww..... Błotnicy??? to strach tam pojechać, wiadomo że dostaniesz :)
była dosłownie jedna ode mnie oddalona o jakieś 4km?? to ją rozkradli
była nawet fajny club w Jastrzębi i alo'remont trwa już dwa lata :)
i tak to sie jeździ do jednej ( tylko obecnie nie pamiętam gdzie bo dawno już na dyskotekach nie było ) ale oddalona o jakieś 110km :) ale jest po prostu za***isty.

A dziś słyszałem że w każdą soboty będą dyskoteki w szkole ogólnie dostępne i wstęp 15zł
Sądzę że z tej szkoły to już mało co zastanie. :)
Pokupowali lasery, stroboskop, mikser itp. jako na dyskoteki szkolne ale muszą to spłacić :)
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#3656 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 22 październik 2009 - 19:30

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 my odwiedzamy wilgę, wesołówke a w lato parafiankę może ktoś kojarzy te imprezy? a jak nie tam to bary pizzerie itd

#3657 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 22 październik 2009 - 19:42

Nadinterpretacja?

Może chomik mu zdechł? Jeśli nie, bo nie znam reszty sytuacji, to poprowadziliście "dyskusję" na jednakowym poziomie... Pomijając to, doskonale widać jak Ci "zależało" na tym chłopaku, ma gość farta że nie jest już z Tobą bo z tego co tu piszesz brnął do nikąd.

Ja wiedziałam o co mu chodziło, łatwo było sie domyślić po jego zachowaniu tydzień przed. A przyjęłam to tak, bo sama wiem że takie wracanie i błaganie faceta do niczego nie prowadzi. Tyle razy sie przejechałam na powrotach, że tym razem podziękowałam. Aha i nie wiem czemu mnie oceniasz?? Bo może to jemu nie zależało. Sory ale ty nie wiesz kim on był i jak mnie traktował...

#3658 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 22 październik 2009 - 20:21

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 na wilgę też sie często jeździło :(
@damian18 ile masz kilometrów do Kozienic albo do Puław?? ;)
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#3659 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 październik 2009 - 21:30

Ja wiedziałam o co mu chodziło, łatwo było sie domyślić po jego zachowaniu tydzień przed. A przyjęłam to tak, bo sama wiem że takie wracanie i błaganie faceta do niczego nie prowadzi. Tyle razy sie przejechałam na powrotach, że tym razem podziękowałam. Aha i nie wiem czemu mnie oceniasz?? Bo może to jemu nie zależało. Sory ale ty nie wiesz kim on był i jak mnie traktował...

Oceniam tylko formę komunikacji, wymiany istotnych (prawda?) informacji ;) Nie znam reszty sytuacji jak już pisałem, nie wnikam w to, jednak popatrz obiektywnie na podejście obu stron:
-nie kocham cie!
-ok!
...no jak nie patrzeć nie wygląda to na silny związek emocjonalny :) A teraz postawmy się w sytuacji gdyby rzeczony opis na gg nie pojawił się i chłopak nie zerwał z Tobą... Ciągniecie to dalej mimo iż jesteś gotowa w każdej chwili powiedzieć mu "ok, idź sobie i nie wracaj"? :(

Wiesz, nic osobistego, tak tylko głośno myśle nad tym co opisałaś :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3660 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 październik 2009 - 01:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @mirasek liczy się to, aby nie powielać schematów. Łatwo jest oceniać ludzi, ale najtrudniej jest ocenić siebie samego. To jak powiedzieć, że ktoś jest dziwny, o tak porostu. Dziwny, bo inny niż Ja.

Dziś rozmawiałem z kolegą na wykładzie na temat dziewczyn. Mieliśmy pewne różnice w poglądach i podejściu do związków. Jako jeden z argumentów wykorzystałem cytat: "Być może miłość nie rządzi światem, ale warto dla niej żyć.". Proste, ale jakże bogate słowa.