Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3621 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 październik 2009 - 17:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Oj to nie jest dobry powód żeby zaglądać na AF. Kuruj się :)

A jak tam sprawy sercowe?? uwiodłaś kogoś??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:44
  •  

#3622 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 20 październik 2009 - 17:11

Marcin znowu piszesz posta razem z kimś :)

Ma się w sobie to coś niepowtarzalnego :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#3623 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 20 październik 2009 - 17:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 OOO
Poruszyłeś grząski temat :)

NIe nie uwiodłam....
Od tego feralnego majowego dnia jestem sama... Może i kilku panów chciało mnie uwieść ale jakos nie czułam sie pewna wiec nie zgadzałam sie :) Czekam aż mnie cos piknie w serducho jak go zobacze :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#3624 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 październik 2009 - 17:17

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tylko żebyś zawału nie dostała :) Sama siebie nie dasz rady reanimować :)

Swoją drogo to by było ciekawe poznać chłopaka/dziewczynę przez reanimowanie usta usta

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3625 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 20 październik 2009 - 19:11

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 wracając do mojego poprzedniego postu;p no ja rozumie jak się pije bez umiaru i zabrania to tak ale jak ktos chce kulturalnie pare kieliszków a dziewczyna od razu wielkie halo robi to już nie rozumie, pany ale te kobity skomplikowane

#3626 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 20 październik 2009 - 19:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ta, moja koleżanka dowiedziała sie, że jej chłopok sie upił, więc w akcie zemsty zapaliła papierosa... przynajmniej według jej toku myślenia, bo moim zdaniem sensu tu większego nie ma. To tak, jakby moja dziewczyna (przykładowo, bo naprawdę nie mam) upiła się, a ja z tego powodu zjadłbym jabłko i rozpalił ognisko. Sensu żadnego.

#3627 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 20 październik 2009 - 21:32

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no prosze Marta wróciła;* witam Panią serdecznie;p widze że wychodzisz z tej samej zasadzy co ja jak nie za pikocze w sercu nie ma co sie pchac w zwiazek;p co do innych wypowiedzi to taka troszke dziecinada to co piszecie "Ty sie napijesz a ja z zemsty zapale" jak by to coś zmieniło.. ale... ponoć dziewczyny dojżewają szybciej ale patrząc na to co jest tu pisane i na obraz 3 klasy LO to nie tyczy sie wysztkich... cóż zrobić przyroda... o włąsnie pamiętam;p ja poznałem kilka nowych metodt podrywu;p 1. na plecak;p 2. na korypetycje a 3 na czekolade;d ciekwe co wyniknie w tych 3 metodach... na czekolade niestey chyba spalona już jest;p coż zrobić... jak to mówią LIVE IS BRUTAL AND FULL OF ZASADZkAS;p

pozdrawmiam Marcin;p aaa PS. prosze bez %%% za błedy kiedy indziej można je wykozystac;d
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#3628 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 20 październik 2009 - 21:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Live is brutal
and full of zasadzkas
and sometimes kopas w d*pa
a za kazdym corner czai sie danger...

tak to w całości powinno brzmieć :)

#3629 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 20 październik 2009 - 22:02

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a nawet nie wiedziałem ze tak całość brzmi;p w plecy z info jestem;p następny stary i porzątny wypowiadacz sie w tym temcie widam edek;* a co do tej wypowiedzi Twojej całosciowej tego powiedzzenia często sprawdza sie w przybadku zauroczenia bądź w stanie zakochania co niektórzy sie juz chyba przekonali;p
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#3630 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 20 październik 2009 - 22:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dziękuje za miłe słowo ze niby ja porządna :) :)
A no można i tak przytoczyć,ale całe szczęście nie dostałam jeszcze kopa :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3631 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 październik 2009 - 22:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 nie?? no to masz kopniaka na szczęście :)
Dodany obrazek

bullet_black.png

#3632 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 20 październik 2009 - 22:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 prosze prosze przyjemnosć po mojej stronie.. ja dostałem co najwyzej kopa od życia kilka razy;p ale od zauroczenia hmmm pewnie sie zdażyło jak narazie nie dostałem z liścia i nie dostałem też doniczką;d

Andrzej post w tej samej minucie;p

#3633 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 20 październik 2009 - 22:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 NO dzięki przyda się na szczęście zawsze ;)
Od życia to ja też no nie obyło by się :)
Hmm tak zauroczyc to mi się kiedyś przyszło to wtedy dostałam :) ale tak powinno być,żebym teraz była szczęśliwsza...ale nie chwale dnia przed zachodem słońca :)

#3634 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 październik 2009 - 06:16

jak nie za pikocze w sercu nie ma co sie pchac w zwiazek;p

To jest najlepsze wyjście. Często słyszę, jak ktoś mi radzi, żebym se znalazł dziewczynę. Żebym startował do pierwszej lepszej, do rad tych dodawany jest tekst ,,po co ci miłość? zar...chasz se chociaż". Żałosne. Odprawiłem gościa z kwitkiem i już na te tematy nie rozmawiamy.

co do innych wypowiedzi to taka troszke dziecinada to co piszecie "Ty sie napijesz a ja z zemsty zapale" jak by to coś zmieniło.. ale... ponoć dziewczyny dojżewają szybciej

Zwłaszcza, że jeden papieros nie wyrządzi żadnego uszczerbku na zdrowiu, nie licząc tego, że może uzależnić.
No, jakby zrobiła coś, co naprawde mu udowodni, że dziewczyna nie chce, aby pił, to rozumiem. Ale w ten sposób...

#3635 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 październik 2009 - 07:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Zależy na czym komu zależy. Mieć dziewczynę czy jo tylko zaliczyć.

Niby co miała by zrobić??

bullet_black.png

#3636 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 21 październik 2009 - 07:53

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 To jest insza inszość :)

Ja tam nadal zostaje przy swoim i trzeba mi chłopaka nie faceta co będzie mnie bzykał...

Co miałaby zrobić?? Nie wiesz?
A upić się w śrubę na innej imprezie i pokazać jak to miło. Ja tam nie mam z tym problemu, pije ok ale nie do zgona. Ja tam całe wakacje nie piłam bo kierowca na imprezach byłam. NIe raz koledzy mnie zabierali na wesela, grille i takie tam żeby ich do domu odwieść i ładnie wyglądać :) Chociaż po śmigałam sobie :) Na drugi dzień odstawiałam auto do niego.

Ale picie może być powodem rozpadu związku, nie powiem... Sama zastawiłam chłopaka z powodu picia ale nad miernego. jak on potrafił na fai się ze mną spotkać no proszę... Jednak szale przelał moment jak umówiliśmy się i on był na ćpany! Obiecywał że przestanie, ale powtórzyło się to jeszcze 2 razy..

I teraz powiedzcie co miałam zrobić? Być z nim czy zostawić?
Ja wybrałam to drugie i nie żałuje ;)

#3637 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 październik 2009 - 08:01

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dobrze zrobiłaś dla ćpających nie ma załamań serca,że może przestanie... :) bo to łatwo powiedzieć,że dla nas powinni przestać tylko im to troszkę gorzej wychodzi ;) współczuje martina,żę musiałaś wogóle coś takiego przechodzic...nic fajnego :)

#3638 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 21 październik 2009 - 08:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A nie było to takie straszne. Spłyneło to po mnie jak po kaczce ;)

#3639 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 październik 2009 - 08:09

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 A to tyle dobrze :) tu się ciesze :)
ja takich spraw nie przeżywałam i mam nadzieje,że nie będę miała okazji ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3640 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 październik 2009 - 19:12

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 znowu idzie zima i baba ;)