marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
19Damian89    0

widze ze koledzy z łódzkiego tylko sie potrafia czepiac i nic wiecej jak nie wiesz co to za temat to po co sie wpypowiadasz tu pisze roznie chlopacy i dziewczyny i pisza o rady jak nie widza co robic w danej sytuacji dla ciebie to bez sensu a dla innych nie przeciesz nikt ci nie kaze tutaj sie wypowiadac, to ze ktos pyta o rade innych to nic zlego i nie wiem czy 99% jest tutaj samotna raczej mi sie zdaje ze bedzie tak pol na pol moze 75% czasem sie zdazy ze to samotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

rafał i kolo sami jesteście za przeproszeniem dupkami bo skoro wam temat nie pasuje to po co się w nim wypowiadacie no pytam po co zachowujecie sie jak 14 latkowie którzy często rozrabiają na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

wiec po co piszesz:

To zacznij ja jakoś przekonywać,twoja w tym głowa żeby poszła z tobą więc wysil móżdzek i coś wymyśl.Nie musisz o wszystko pytać na forum z czego zapewne 99% to samotni lover boye którzy tylko by komuś doradzali a sami nie wiedza jak sie zabrać do bajerki.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

dobra, dobra przestańcie się kłócić!!

 

pytam się na forum dlatego że moje pomysły się wyczerpały i nie skutkują.

I nie wiem co mam robić.


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

A ja się moge pochwalić znalazłem dziewczyne hmm na zime dośźć dziwne.:) Ale znamy się już prawie rok bo to kumpela siostry.

I mam do niej blisko 5,5 km, niebyłem nią zainteresowany aż sie dowiedziałęm że niema chłopaka i sama kogoś szuka i ja bym jej odpowiadał.:) Więc zaczołem działać, po prostu się zapytałem o numer telefonu na przereklamowanej N.K. dostałem bez żadnego ale wczoraj tzn. 19.12 byłem na kawie i z jej rodzicami siedziałem, wpożądku są, normalnie jestem w siudmym niebie. Świetnie się dogadujemy, ona sie duzo smieje i z moich dowcipów za każdym razem i jest zajefajnie. Ona jest z gospodarstwa i ja, a jak jej powiedziałem że zostaje na gospodarstwie to ona powiedziała że to rozumie, i bymogła też zostać na hektarach:rolleyes: bo to zna i nieprzeszkadza. Dla mnie ideał,ktoś na kogo czekałem i ktos kto jest mi potrzebny.:)

 

CHłopaki uwierzcie w siebie, naprawde ja uwierzyłem, bądzcie soba nikim udawabym one to lubią(Bynajmniej AGA to we mnie ceni ja tak samo), badzcie normalni a nie tam jacyś gieroje, wesołym i kulturalnym w każdym calu. i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No no majster gratulujemy i kożystamy z twoich rad i życzymy powiodzenia w pożyciu ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Niektórym się udaje. Oby wam się udało do końca ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ehhh Patrycja znowu humoru nie ma. Nie wiem co ise znowu dzieje. Mam nadzieje że nie przeczytała AF


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Czesław twoja kobita jest na AF??

 

niezdziwił bym się gdyby cie olała ,gdy zobaczyła ze nie wiesz co z nia zrobić ;) możesz mi napisac ze jestem chamem ale ludzie bez przesady,z kobitami trzeba twardo.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

nie wiem kto to pisał że nie wie co zrobić ale jak się czyta te wypowiedzi to aż żal d*** ściska, ludzie przecież na podryw nie ma jednego sprawdzonego schematu jeżeli wiesz ze to jest ta jedyna to musisz być sobą , wrzucić na luz, przecież dziewczyna to też człowiek, a rozmawiać chyba każdy umie.

 

Czesław twoja kobita jest na AF??

 

niezdziwił bym się gdyby cie olała ,gdy zobaczyła ze nie wiesz co z nia zrobić ;) możesz mi napisac ze jestem chamem ale ludzie bez przesady,z kobitami trzeba twardo.

no napewno z nimi nie wolno gadać o gołębiach albo o bykach jak np moj kolega, ale napewno nie gadac głupot i samego sie przed nimi poniżać, jeżeli ktoś nie wie co do dziewczyny ma powiedzieć i jeszcze sie o to pyta to nie jest normalne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dziwnie isę porobiło. Puki nic do niej nie czułem to jakos to na luzie wszystko. :) Nawet dla jaj kiedyś ona coś do mnie mówi że to mam zroibć a ja tak sobie. No ja też Cię kocham :) I wcale sie nie obraziła, było humorystycznie ;) A teraz jakoś nie ma tego luzu. Trzeba troche wyluzować i mniej wiecej cofnąc się w czasie i robić co kiedyś. Bo wtedy było super Ale nie przeginać pałki :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Wieki mnie tu nie było :)

Jest ktos w stanie mi to wszystk co się działo po krótce streścić?? ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ogólnie to była debata odnośnie małżeństwa na próbę i było tyle za co i przeciw. Poza tym standard czyli młodzi koleiny raz znaleźli jakiś obiekt westchnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Dzięki :)

W sumie to nic ciekawego hehehe

To co zawsze ;) Dzieciaki się zakochuja a starzy marudzą :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja się jak to u mnie bywa wyrwałem, ale przynajmniej dziś była jakaś odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Ja byłem dziś u Anki, wyciągałem samochdy z burakami ( jej starszy u nas pomagał przy odbiorze buraków to i ja jemu misiałem pomóc), Anka na początku zaczęła się uśmiechać, przytulać udawać ze nic sie nie stało, ja oczywiście twardo obrażony. Zrozumiałem że nie raz juz to przerabialiśmy i jeśli mamy sie na wzajem ranić to lepiej się poprostu rozstać... Chciałem sie odwrócić, przytulic ale boje sie jednego, że znowu będzie tak samo...

Narazie puki co ja się starał o nią nie będe, okaże się za jakiś czas co z nami będzie...

Pozdro. ;)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Witam wszystkich , nie sledze tematu nonstop wpadam co jakis czas i czytam , naprawde to zadnych konkretów panowie ????.Ciagle to samo ogarnijcie sie troche z kobietami, mysle ze wiekszosc z tych dziewczyn jest do zbajerowania czy to na sylwestra czy wesele!!!!!jezeli no nie sa małolaty w wieku 14-15 lat to mysle ze wystarczył by nr tel. i był bym z nia ustawiony. Panowie zadajcie sobie inne pytanie , jezeli one was troche znaja i zadajecie jej takie pytanie i ona mowi nie!!!! pewnie obawia sie tego ze:1 idac z wami na impreze gdzie nikogo niezna , mozecie narobic jej wiochy bo niewie czy nie nawalisz sie jak stodoła i poprostu zasniesz ewentualnie bedziesz zgrywał walecznego bohatera gdzies przed sala?????

2. Bedziesz walił wode gdzies z kolesiami i przechwalał sie co nie wyczyniałes swoim sprzetem rolniczym a ona bedzie sama i tak naprawde nie bedzie wiedziała co ma ze soba zrobic. Podam przykład z ubiegłego sylwestra typowy składkowy w remizie OSP siedzimy przy stoliku w kilka par w wiekszosci losowo ustawionych, siedzi na przeciwko dziewczyna , ktora własnie przyszła z chłopakiem (nie byli para) on ją poprostu zaprosił ona sie zgodziła i co zrobił kolews poszedł walic z kolesiami do łazienki.Widząc co sie dzieje czułem sie zobowiazany do zabawienia jej jakas rozmowa.Pod konie imprezy dziewczyna stwierdziła do kolezanki ktora była zemną , Ze ty to masz fajnego chłopaka cłą impreze nie pił i bawił sie z nami . Zastanowcie sie czy chcieli bysci byc na jej miejscu????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Oj nie nie. Nie rozumei jak można tak zrobić? Jak już pójde to z moją będziemy pić we dwóch bo ona za kołnierz to nie wyleje jak już poleją te 2, 3 kielichy


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja też nie wiem jak można w ten sposób postąpić. Raczej ktoś, kto pisze, że mu zależy pójść na imprezę z dziewczyną, nie będzie łoił wódy podczas gdy ona będzie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

teraz to za przeproszenie pier... a jak się trochę wypije to już nie można sie bawić ze swoją partnerką?? co ma picie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A to ze zależy jak kto reaguje na alkohol i ile wypije.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj