Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3521 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 październik 2009 - 17:11

No właśnie. O co chodzi z bierzmowaniem??

po pierwsze jak juz była u bierzmowania to jest w wieku tartacznym czyli jakies 15-16 lat po drugie jak juz była u bierzmowania to moze wziasc slub koscielny chociaz musi i tak ukonczyc te 18 lat :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 09:05
  •  

#3522 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 02 październik 2009 - 17:24

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 aha
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#3523 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 02 październik 2009 - 17:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 @tomasek widzę stawiasz sprawę ostro. W razie wpadki bierzesz ślub :) Jak się je..ć to bez gaci :)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#3524 Share Edek18

Edek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 02 październik 2009 - 18:06

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Lol 500... zawsze można wykupić lata :) hihi

#3525 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 02 październik 2009 - 19:28

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Tak jak to było w „Rozmowach w toku” czy w czymś podobnym :) reklamę oglądałem
Dziewczyna tak naprawdę miała 15lat i gostek został oskarżony o pedofilstwo bo się podawała za pełnoletnią. Uważała ze ją zostawi wiec „złapała go na dziecko „ ona tak nie uważa tylko że on jej zrobił dzieciaka :) bo on z nią uprawiał stosunek

Koledzy pilnujcie się :)
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#3526 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 02 październik 2009 - 19:38

po pierwsze jak juz była u bierzmowania to jest w wieku tartacznym czyli jakies 15-16 lat po drugie jak juz była u bierzmowania to moze wziasc slub koscielny chociaz musi i tak ukonczyc te 18 lat :) :)

Nie zawsze sie to sprawdzi, znam taką w wieku 23 lat co jest bez bierzmowania ateistka jedna :) a wiek tartaczny to chyba po ukończeniu 16 lat sie zaczyna, gimnazjalistki sie nie łapią niestety :)

#3527 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 październik 2009 - 19:49

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak ja kochałem Anie to mi nic wn iej nie przeszkadzalo, ja np: Nie lubie wypić, a żeo na sobie browara wypiła no to luz, zapalic, nie zapaliła ale jej to nie przeszkadzało znowu, ale i tak nic nie wyszło, wkoncu tak przegła pałke, że nic innego mi nie zostało jak stanowcze NIE. I teraz nie mam problemów, oj nie kocham nie, po prostu mam na to wy-la-ne Trzeba wkoncu znaleść kogoś drugiego, kogoś, co nie bedzie uważać, ze lece na gosp itp
Mój Wladimirec podbija świat

#3528 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 październik 2009 - 19:55

Nie zawsze sie to sprawdzi, znam taką w wieku 23 lat co jest bez bierzmowania ateistka jedna :) a wiek tartaczny to chyba po ukończeniu 16 lat sie zaczyna, gimnazjalistki sie nie łapią niestety :)

15 :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3529 Share POLKOP

POLKOP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 02 październik 2009 - 19:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Żeby wziąć ślub nie trzeba być bierzmowanym tak mi proboszcz powiedział. Szkoda, że dziewczyny nie lecą na ciągniki, bo tak bym miał ich pełno.

#3530 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 październik 2009 - 19:59

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 kościelny bez bierzmowania?? Od kiedy??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3531 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 02 październik 2009 - 20:13

Nie zacznę pali żeby mi to nie przeszkadzało. A to ze ja na to patrze w ten sposób nie jestem wyjątkiem. Wole wypić browar niż iść na faiki. kiedyś kilka miesięcy u miesięcy leżało pół paczki malboro. Na wyciece kolezanka dała na przechowanie i potem zapomiałaodebrać. Lezały u mnie w pokoju a potem je wywaliłem.

PS chyba Martina tez ma takie poglądy na fajki jak ja.

Wiele osób lubi browar, a co do papierosów. Jeśli ktoś pali nałogowo, to nie traktuje tego jako przyjemność i rozrywka, taka jak wypicie piwka czy zjedzenie czegoś dobrego... Sam to przerabiam aktualnie, chociaż stanowczo za wcześnie zacząłem kopcić i zaczyna mi to przeszkadzać. (UrsusCzesio, nie czytaj tego :))

#3532 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 październik 2009 - 20:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jeden z małżonków musi miec bierzmowanie

#3533 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 październik 2009 - 20:25

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Właśnie zapytałem się pewnej znajomej co brała 2 miesiące temu ślub kościelny. Miała ślub cywilny bo on był innej wiary. Żeby mogli wziaść ślub kościelny musiał przyjąć wszystkie sakramenty w tym równeiż bieżmowanie.

Wiele osób lubi browar, a co do papierosów. Jeśli ktoś pali nałogowo, to nie traktuje tego jako przyjemność i rozrywka, taka jak wypicie piwka czy zjedzenie czegoś dobrego... Sam to przerabiam aktualnie, chociaż stanowczo za wcześnie zacząłem kopcić i zaczyna mi to przeszkadzać. (UrsusCzesio, nie czytaj tego :))

Zgadzam się. Ja nie pale ale to nei znaczy ze nie miałem nigdy w ustach papierosa. Miałem i to nawet w tym roku. Ale to tak było okazyjnie 2 wypaliłem.

bullet_black.png

#3534 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 02 październik 2009 - 20:56

Żeby wziąć ślub nie trzeba być bierzmowanym tak mi proboszcz powiedział. Szkoda, że dziewczyny nie lecą na ciągniki, bo tak bym miał ich pełno.

To ten ksiądz który Ci to powiedział jest taki mądry jak i ty... :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#3535 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 październik 2009 - 21:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nam mówił, że Jeden z małżonków MUSI Mieć bierzmowanie, żeby wziąć kościelny, oby dwoje nie musze, ale jeden, obowiązkowo

#3536 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 październik 2009 - 21:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Wciec czemu mąż znajomej musiał przyjąć bierzmowanie przed ślubem?? Ona ma od dawna.

Byli i tak już małżeństwem od 3 lat. majo 2 dzieci.

bullet_black.png

#3537 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 02 październik 2009 - 21:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Paragraf na to? Gadają jak im pasuje i cenią sie jak chcą i tyle...

A jak bedziesz hojny to oboje nie musicie miec :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#3538 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 październik 2009 - 21:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przypomniałeś mi jak mój kuzyn w marcu chścił córkę. Poszedł do księdza i chciał aby to było w sobotę a nie w niedziele. Ksiądz nie chciał się zgodzić na sobotę. Kuzyn wyciągną portfel i otworzył a ksiądz
Tona którą to miało być w to sobotę???
wiara.....

bullet_black.png

#3539 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 02 październik 2009 - 22:11

Nie dla wszystkich. Kiedyś pewna osoba chciała mnie na zięcia i dawał 24 ha ziemi. Niestety mi jego córka się nie podobała.... Zresztą znałem już Asie...

Oj Andrzej... Ja na studiach spotkałem dziewczynę co ma 2200ha na żuławach wiślanych :)
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3540 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 październik 2009 - 22:19

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak by mi się nie spodobała to bym do niej nie startował. dla mnie nie ma znaczenia czy ma 5 czy 5 tys ha.

bullet_black.png