Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

11454 odpowiedzi na ten temat

#3501 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 01 październik 2009 - 20:52

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Z takim podejściem to ty zostaniesz starym kawalerem, a na serio jak się zakochasz to i palenie Ci nie będzie przeszkadzać , w końcu zawsze można osiągnąć jakiś kompromis :)
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Dzisiaj, 11:00
  •  

#3502 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 październik 2009 - 20:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Niektórym to nie przeszkadza a innym tak. Mi przeszkadza. Pewno jak bym palił to by było inaczej.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3503 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 01 październik 2009 - 20:59

Ej, mieliście kiedyś tkaie coś, że koleżanka wam pasek od spodni odpinała? :) :) :) Kurcze jak człowiek sie wtedy czuje dziwnie :) . Mysli się eeeeee co to takiego, ale jak przychodzi co do czego :) Heh, jaja muszą być, bo życie było by zje***

Podchodz do tego z jajami -nie wymiękaj :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#3504 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 październik 2009 - 21:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Pewno chce sprawdzić czy jesteś facet czy dziecko jeszcze :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3505 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 01 październik 2009 - 21:08

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 a ja mam zmułe :) zaprosiłem koleżankę na wesele (10. października) już jakieś 3 tyg. temu i oczywiście wszystko super zgodziła się po 0,000001 sekundy, nawet mnie 2 dni temu do domu zaprosiła, żebym powiedział jej starszym o tym ze idzie ze mną na wesele (dobrzy znajomi, moich rodziców) nic nie mieli przeciwko, nawet jej ojciec mówił ze fajnie ze ją ,,porywam" , bo ostatnio siedzi dużo w domu.

A dzisiaj dostaje sms: ,,Sorry ale nie idę z Tobą na wesele. I nie pytaj dla czego bo i tak nie odpisze"

#3506 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 02 październik 2009 - 06:34

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Przyczyna -Starzy? :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#3507 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 02 październik 2009 - 07:40

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 jakoś nie chce mi się w to wierzyć, żeby starsi jej ot tak nagle zabronili. Nawet jak z nimi rozmawiałem to mówili, że nic do tego nie mają.

#3508 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 02 październik 2009 - 14:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Hmmmm, Andrzeju szanowny, ja rozumie, jak głupia jest, czy np: puszcza się no to można skreślić taka, ale ze pali? :) :) Mi to nie przeszkadza. To tak samo mogą powiedziec dziewczyny o mnie że nie mają zamiaru sie całować z popielniczką... A się zdarzyło, ze jednak zechciały kiedyś :) I nikt nie narzekał

To zacnzij Ty palić, albo zaakceptuj to :) Andrzeju, musisz troche wyluzować i nie byc wymgającym za mocno :) Ja powoli wrzucam na luzz. Ale Teraz mam wolna droge :)

@semos stzrzy tutaj nie będą przyczyną, jeżeli napisała bo i tak nie odpisze. Nie wiadomo ile nazmyślanych ma głupot z chorej świadomości.

Dj Decibel & Peter- Peron wspomnień
Mój Wladimirec podbija świat

#3509 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 październik 2009 - 14:14

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Nie zacznę pali żeby mi to nie przeszkadzało. A to ze ja na to patrze w ten sposób nie jestem wyjątkiem. Wole wypić browar niż iść na faiki. kiedyś kilka miesięcy u miesięcy leżało pół paczki malboro. Na wyciece kolezanka dała na przechowanie i potem zapomiałaodebrać. Lezały u mnie w pokoju a potem je wywaliłem.

PS chyba Martina tez ma takie poglądy na fajki jak ja.

bullet_black.png

#3510 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 02 październik 2009 - 14:36

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Andrzej nie tylko to :) ja jakoś też

moje pierwsze pytanie "palisz??"
i zależy od odpowiedzi ale jak mówi "tak" to nie mówię od razu narazie, nara
tylko musze ją poznać i dopiero ocenić.
może być bardzo sympatyczna, a to że pali to problem który można wyeliminować w formie nakłonienia do rzucenia palenia :)
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3511 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 październik 2009 - 14:41

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Jak pali nie skreślam jej jako koleżanki ale na więcej nie ma co liczyć.

bullet_black.png

#3512 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 02 październik 2009 - 14:54

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 no to widocznie andrzeju jeszcze nigdy w życiu nie miałeś okazji być zakochanym - może mówię banalnie ale wtedy gorsze żeczy można wybaczyć
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#3513 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 październik 2009 - 15:04

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Mylisz się. Kocham pewno dziewczynę. Ona nie pali... i meni nie kocha...:)

PS: on tez ma takie podejście do papierosów jak ja.

bullet_black.png

#3514 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 02 październik 2009 - 15:15

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale powiem wam że palące też są słodkie :) miej gumy przy sobie i jej daj przed buziakiem :)

Edit: Gumy do żucia :):) :)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#3515 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 październik 2009 - 15:20

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 hahahah to nie to samo.

bullet_black.png

#3516 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 październik 2009 - 15:47

Andrzej nie tylko to :) ja jakoś też

moje pierwsze pytanie "palisz??"
i zależy od odpowiedzi ale jak mówi "tak" to nie mówię od razu narazie, nara
tylko musze ją poznać i dopiero ocenić.
może być bardzo sympatyczna, a to że pali to problem który można wyeliminować w formie nakłonienia do rzucenia palenia :)

a moje pierwsze pytanie to " byłas u Bierzmowania???" a pozatym tez palacych osob nie lubie.

#3517 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 02 październik 2009 - 15:51

Ale powiem wam że palące też są słodkie :) miej gumy przy sobie i jej daj przed buziakiem :)

Edit: Gumy do żucia :):) :)

:) dobre :)

bez przesady że pierwsze ale przy pierwszej rozmowie sie pytam czy pali
a o co chodzi z tym pytaniem o bierzmowanie :)
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#3518 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 02 październik 2009 - 15:55

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Ale gdy uczucie jest prawdziwe to nawet nie zwrócisz uwagę na to że ona pali wiem co mówię, a gdy będzie coś więcej to jej tego zabronisz. Gadka typu albo fajki albo ja :)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#3519 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 październik 2009 - 15:56

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 No właśnie. O co chodzi z bierzmowaniem??

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3520 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 02 październik 2009 - 16:03

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2 Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak ktoś sam pali to zwykle nie ma problemu, dla niepalących obcowanie z kopciuchem nie należy do przyjemności. Głębsze pocałunki przywołują na myśl wspomnienia z jazdy samochodem za starym autosanem H9 z pks.